Рекламама• 01 ноября 2023

Чому в Америці такі класні новорічні пісні? І тільки з їхніми піснями асоціація

Перша скрипка• 01 ноября 2023
Щедрик наш відомий на весь світ
Скромняшка• 01 ноября 2023
не знаю)...тоже нравятся их песни
Кому там слова не давали• 01 ноября 2023
Ответ дляПерша скрипка
Щедрик наш відомий на весь світ
Автор може думає,що Щедрик то американська пісня.Нащо ж ви так?
автор Рекламама • 01 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Не перекручуйте
Нічого я не думаю
Крім Щедрика що ще?
Света С Приветом• 01 ноября 2023
Щедрик в Сам удома:
Ответ дляРекламама
Не перекручуйте
Нічого я не думаю
Крім Щедрика що ще?
У нас багато колядок і щедрівок.А що американського таке для вас відоме?Окрім хеппі нью є?
Банка з медом• 01 ноября 2023
У них переважно різдвяні. У нас теж багато, але сраний ссср відмінив і Бога, і нашу мову затирав. Колядок скільки, щедрівок, пісень. Тільки їх душили. А там плекали. От і весь секрет
Мишка-шалунишка• 01 ноября 2023
Не много потеряли без этого вытья))
Ms. Доброта• 01 ноября 2023
Ответ дляРекламама
Не перекручуйте
Нічого я не думаю
Крім Щедрика що ще?
А цього замало.
Ви історію Щедрика, автора і його виконавців хоч знаєте?
Ms. Доброта• 01 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Гарбуз з очима
Ms. Доброта• 01 ноября 2023
Ответ дляБанка з медом
Що за нечисть рукаліцо ставить?
Добротная• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Доброта
Що за нечисть рукаліцо ставить?
Та є тут одна пише, що ’немного потеряли без єтого вытья’, тобто вона українські пісні виттям називає.
Добротная• 01 ноября 2023
Ответ дляРекламама
Не перекручуйте
Нічого я не думаю
Крім Щедрика що ще?
У лісі лісі темному де ходить хитрий лис
Бибер-анонимер• 01 ноября 2023
Ответ дляБанка з медом
Люди переселялися до міст і по ходу втрачали свої сільські традиції. Нові міські не сформувались.
Тріль підпільний• 01 ноября 2023
Я коли була в Америці на Різдво, то ті з ким я спілкувалась не знали, що Щедрик наш) Розповіла про історію цієї пісні і автора, їм було дуже цікаво. Отака сила пісні, і за океаном дістане)))
Тріль підпільний• 01 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Рашистів від всього людяного і душевного викручує. Може було б у приспіві ’йопта’ в кінці кожної сточки, їй би воно було більш до душі
Ms. Анонимная• 01 ноября 2023
Моя особиста думка, що не було запиту на це. В Америці в якомусь Таргеті почнуть крутити джингл белз щоб людям було веселіше купувати. А у нас в універмагах взагалі музика була? А на ґолубих оґоньках треба було співати про любов до Родіни.
Тріль підпільний• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Там дуже багато пісень таких легких і позитивних, для настрою... У нас цього дуже не вистачає.
Ms. Анонимная• 01 ноября 2023
Згадала що колись навіть ´Карнавальную ночь´ не хотіли знімати, бо свято і веселі пісеньки вважалися елементом загниваючого заходу.
Добротная• 01 ноября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Не много потеряли без этого вытья))
Якщо вас не стане то ми теж небагато втратимо.
Мати тріля• 01 ноября 2023
У них не новорічні, а різдвяні. Це дещо інше.
Гарантую неперелевки• 01 ноября 2023
Ответ дляДобротная
А разницу между украинскими песнями и церковным завыванием сложно понять, да?)) Мне тоже противны эти хоралы, на любом языке. Как и ходить по домам и клянчить пожрать, замечательный обычай. 😁
Добротная• 01 ноября 2023
Ответ дляМати тріля
Так, у нас раніше Новий Рік не святкували, а Різдво святкували, у нас є чим гордитися, різдвяні пісні, колядки, щедрівки, Вертеп, хор церковний.
Гарантую неперелевки• 01 ноября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Удалено администрацией...
Ms. Анонимная• 01 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Так колядки і щедрівки не мають відношення до церкви. Це більш давня традиція.
Добротная• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Звідки їй знати, воно вилізло з болота і квакає.
Мишка-шалунишка• 01 ноября 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Да, из тех времен, когда нормально поесть можно было только в праздник и дети сладости получали только в таких колядках. Не вижу смысла этой традиции сегодня.
Яйцеголовая• 01 ноября 2023
Удалено администрацией...
Мишка-шалунишка• 01 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Ну шо поделать, имеем, шо имеем))
Миссис Буркул• 01 ноября 2023
Оце засилля рашистів-кокошніц у темі, яких ворочаж від всього українського.