Стильна штучка• 01 ноября 2023
Девочки, выручайте, пишите пожалуйста что сегодня готовите, а то уже крыша едет
А то уже крыша едет с этой готовкой
Такое чувство, что уже ели все что только возможно, картофель в ста вариациях, мясо, рыбу, салаты всякие
Уже просто не знаю, что приготовить
Боневтікла• 04 ноября 2023
Оливье с говядиной, а то дочке говядину не впихнешь, в оливье идёт отлично
Боневтікла• 04 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
У мене пюре з картоплі та броколі, яловичина тушкована в сметані. Ще є тушкована капуста з грибами за запечене куряче філе зі стегна.
Як робите яловичину в сметані поділіться будь ласка
Злива інформації• 04 ноября 2023
Ответ дляБоневтікла
Дуже просто, в мультиварці. Ріжу, тримаю в маринаді рослинна олія+соєвий соус+спеції десь годину, смажу в чаші мультиварки хвилин 15 потім додаю сметану, трошки води, ще пару хвилин на режимі жарка, закриваю кришку і тушу 45 хвилин. Нам подобається сметанна така підлива до гарнірів типу гречка і інші кашки.