Швидка Настя• 01 ноября 2023
Чоловік мало заробляє і це мене чіпляє.
Так, я заробляю більше, але не так багато. доволиться економити.
Чоловік заробляє менше. Але намагається по дому робити все: готування, прання, прибирання. Тобто, наче і приємно, що я не пам´ятаю, коли завантажувала пралку, готую тільки коли є натхенення. З чоловіком комфортно перебувати в квартирі і сплікуваттися.
От тільки його малий доход дратує.
От наче я розумію, що важкі часи, і я сама півроку сиділа взагалі безробітня. Але заробляючи більше нього, починаю все частіше сваритися з ним через гроші.
Розлучатися з ним не хочу. Але й миритися з нехваткою коштів не можу.
Як змінити своє ставлення?
От тільки його малий доход дратує.
Як змінити своє ставлення?
Ответ дляРогнеда Карповна
ви знаєте,це великий мінус. я заробляю більше мужчини ,з яким зустрічаюся. він ідеальний ,але гроші ніяк не вміє заробити. і мені прикро,що я знайшла для себе ідеальну людину,але знаю,що в сім.житті буде невдоволення через це. бо коли ти заробляєш 30 тис і на тобі ще дитина,а він 18-20...і все доводиться купувати самій і економити...не хочу такого.а він хоче женитися.а мене матер.стан його зупиняє
суммарnо 50 000 nа троиx, и вы экоnомитe? можeт, вы плоxая xозяйkа просто?
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
А что Вы от него хотите реально?
Щоб домоміг мені більше заробляти)))
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
А почему вы так мало зарабатываете?
Як для свого оточення я не мало заробляю.
Як для порадниці, то да просто копійки.
Грамотний хвіст• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Як для порадниці, то да просто копійки.
Ну и отмазки у вас. Вы значит немало, а муж мало. Понятненько.
Смените окружение, станете миллионером.
Тумба-юмба• 01 ноября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Ой, ну что тот муж. Автору вон надо выложить ему на операции столько сколько он за 2 месяца зарабатывает.
25 не 25, а нерентабельный какой-то муж получается.
Вы еще вспомните про ´ и в горе и в радости´. Тут же товарно-денежные отношения. Не настолько он вкусно готовит и не так уж с ним интересно, чтоб его лечение спонсировать.
Она просто не знает, как спустя 25 лет остаться без мужа, т.к. он ушел к другой) Моя мама знает и знает как это сложно...А теперь моя мачеха знает как это сложно, когда с ребенком одна осталась и без работы, т.к. у отца инсульт в 55 лет случился и его не стало...
А сейчас столько женщин вдов...готовых на своей территории ’приютить’, т.к. одной очень тяжело дом на себе тянуть...
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
А если он уйдет и на вас ляжет весь дом? Легче будет?? Ему 55, сейчас любая работа официальная через военкомат, возраст призывной. А ему до пенсии еще 10 лет. Вы готовы остаться без мужа вообще в этом возрасте? Работает, готовит, убирает, стирает, не пьет (?), не гуляет(?), 25 лет прожили всесте и тут на тебе... В стране война, мальчики молодые гибнут сотнями...а вы о деньгах думаете...Сколько ребенку младшему лет? Я с 14 подрабатывала себе на шмотки, косметику и на погулять и ничего, кусок не отвалился от меня, наоборот знаю цену деньгам с детства.
Ну і що, що через воєнкомат? Він туди вже двічі за час війни ходив. Працює офіціно.
Так в тому і справа, що життя довге прожито. Без нього я не уявляю, як жити. Але і самій все витягувати важко.
Счастье_же_вот_оно• 01 ноября 2023
Автор, если вас утешит чужое горе - то мой вообще не зарабатывает, уже год. Проедает свои запасы. Не могу вытурить на работу - типа деньги есть, чего париться. Целыми днями дома фигнёй страдает, задолбал...
Тумба-юмба• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
вы не ответили за ребенка)
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляМотористка
На данный момент я зарабатываю 30 т, муж 18-20. Меня вообще не парит, он обожает меня и моего ребёнка, на нем все покупки и бытовые вопросы. И я понимаю, что всё может изменится в любой момент.
Коли до війни, він найшов менш оплачувану роботу, я теж так думала.
Але тепер. Коли не кожна робота йому підходить за здоров´ям, а в мене похитнулося здоров´я із-за декількох робіт, то я вже слабо вірю в зміни.
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
вы не ответили за ребенка)
Малій 12, якщо вам так цікаво.
Старший син у мене теж з 14 працює. І що з того?
Тролю як можу• 01 ноября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Красавчик, вот это я понимаю - мужик! А не то чудо, которое убирает и готовит
Пиу!Пиу!• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
12-15 тис в місяць
та не переживайте так,скоро загребуть воювати, буде сотку отримувати, а може і джек-пот вам привалить.
Пиу!Пиу!• 01 ноября 2023
Ответ дляМаю рацію
і в мене так було
допомогла відверта розмова
я прямо сказала що втрачаю люов до нього, а з нею і повагу і бажання жити далі
що не відчуваю себе поряд захищеною і тд
тільки не все не як претензія, а більше про свої відчуття
потім затихла і більше цю тему не підіймала
через пів року він був на новій роботі
допомогла відверта розмова
через пів року він був на новій роботі
ну це якщо ще робота буде..,бо тенденція обнадійлива - скоро в бюджеті гроші закінчуться,і всі будуть сидіти на копійках.. бо тільки у бюджетників упада- то й часний бізнес буде знижувать зразу ж.
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Я не переживаю. Двічі був воєнкоматі - ще не загребли.
Ксерокопия ночи• 01 ноября 2023
А давайте відверто.
От що ви можете зараз зробити:
1. Покинути його, бісити не буде. Але ви залишитесь зі своїми 30тис. И буде ще важче вам, бо ще почнете аналізувати і розумієте, що може і не поганий чоловік))
2. Подумайте, як можна збільшити дохід родини. Ви ж 25 років разом. Не знаю, та все що завгодно.
3. Якщо людина добра живе з вами, то знайдіть в собі сили собі зізнатись, що щось там не тільки та зарплатня важлива. Щось є ще.
4. Вам треба усвідомити, що ви родина, і можете разом змінити ситуацію. По говоріть, відкрийте душу чоловіку, обережно звісно.
От що ви можете зараз зробити:
Мамина корзиночка• 01 ноября 2023
У меня есть пару вопросов, как мужчина может ахать свою жену, когда он зарабатывает меньше ее
И как жена может с ним спать, когда она зарабатывает больше него
Для меня это фу.
Мужчина на то он мужчина, он добытчик
Для меня это фу.
Мужчина на то он мужчина, он добытчик
КАПСЛОЧНИЦА• 01 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Неправильно.
Якщо чоловік хоче маючи 20 одружитися на жінці з дитиною, то часто виникає питання про спільну дитину і відповідно декрет дружини.
У такому випадку 1 зарплати чоловіка має вистачити на 4(на нього самого, дружину і її дитину, маля).
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А давайте відверто.
От що ви можете зараз зробити:
Ні.
Якраз розходитися не планую. За 25 років, я не вмію по другому жити.
Але покі що не бачу варіантів більшого доходу. Була у мене можливість додатково заробити. Але. Я не справилась. було страшенне перенавантаження, шо не розуміла, як ложку тримати і як в туалет ходять, не говорячи, що професіно нічого не розуміла. Мене тоді обстежували, чи не поїхав дах і чи не має пухлини в голові. Слава Богу все минулося, але довелося відмовитися від роботи
Умничка-помощничка• 01 ноября 2023
автор а что если ваш муж заболеет и не сможет больше работать от слова совсем?
выбросите его на помойку?
очень вам удивляюсь
25 лет вместе
2 детей
30 ваши и 10 его уже 40 тысяч
у многих сейчас и того нет.
вот же гадюки бывают, ппц
выбросите его на помойку?
очень вам удивляюсь
25 лет вместе
2 детей
30 ваши и 10 его уже 40 тысяч
у многих сейчас и того нет.
вот же гадюки бывают, ппц
тяжкаялюдина• 01 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
автор, тобто якщо він буде заробляти стільки ж як Ви і Ви поділите всі хатні справи, то для Вас буде ОК?
Я заробляю трохи більше чоловіка, це завжди в районі 300-500 доларів, мене це зовсім не чіпляє, і я вдячна вищим силам, що в мене є чоловік, який розуміє і приймає жінку кар´єристку і який займається дитиною більше мене.
Так був варіант його зміни роботи, але тоді або мені би довелося змінювати роботу, або шукати няню на 20 тис, яка б заміняла те, що він робив. І тут питання ще в тому, що ми дуже погано ставимося до ’лівих’ людей у своєму житті. І я йому дуже вдячна, що він прийняв рішення до 5го класу не міняти направлення, хоча б підтримала і інше.
Для мене сім´я - це підтримка.
згодна з кожним словом
Рогнеда Карповна• 01 ноября 2023
Ответ дляvikohka
я отличная.и супер готовлю. но мч должен больще зарабатывать. я на отдых потратила на 2 чел 30 тыс на кАрпаты. куда еще меньше?
тяжкаялюдина• 01 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
Ну в країні війна. Читаючи Вас,я подумала що Ви молода і зелена,але тут 25 років разом і негаразди не так давно почались. Не дай бог от жити поряд з людиною півжиття,а вона почне тебе дратувати через тимчасові труднощі..
Так цей пост це лише індикатор тієї тенденції знеціння інституту сім´ї, яка панує у суспільстві. Дійсно 25 років прожити, це або половину свого життя, або більшу половину. І автор роздумує, що пора чоловіка цього викинути як непотріб, бо став погано заробляти. Занепад моралі сильно вражає.
Жена аллигатора• 01 ноября 2023
В шоці з коментарів((. Чувак сидить на сраці рівно, заробляючи 12 тисяч на місяць, маючи при цьому 12 річну дитину, а жінка повинна ставитись до того з розумінням, бути «мудрою і вдячною»… Вже і гадюкою її обізвали, і обгадили, як могли(((
Пиу!Пиу!• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ну туднощі почалися ще до війни.
Тому що доводиться постіно думати на чому зекономити. А в нього більше не виходить заробити(((
а причину знаєте?- бо нові ’молоді неполітики’ ще до війни устроїли нам кінець епохи бідності.. ( і кінець епохи нормальних зарплат.)
Пиу!Пиу!• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ні.
а хто тоді вас до унітазу тягав? чи годував ?медсестру наймали ? чи отей роздражающий чоловік.? другий би плюнув та знайшов собі іншу. (і, до речі. зараз вдів багато,так що все може бути. найде ту, що пиляти отак не буде, і піде в закат.)
Наша взяла• 01 ноября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Значить він не ідеальний.
Жена аллигатора• 01 ноября 2023
Автор, ну, ви зрозуміли… Тримайте його, навіть якщо взагалі не працюватиме, терпіть, годіть, хваліть, бо, не доведи Боже, знайде іншу. Зі своїми 12 тисячами
Треба підробіток• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
12-15 тис в місяць
Це взагалі не заробіток, я ю такого принципі не сприймала , посудомийку загрузити багато розуму не треба
Треба підробіток• 01 ноября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
А гроші дають впевненість, що чоловік захистить?
Гроші захищають постійно