Швидка Настя• 01 ноября 2023
Чоловік мало заробляє і це мене чіпляє.
Так, я заробляю більше, але не так багато. доволиться економити.
Чоловік заробляє менше. Але намагається по дому робити все: готування, прання, прибирання. Тобто, наче і приємно, що я не пам´ятаю, коли завантажувала пралку, готую тільки коли є натхенення. З чоловіком комфортно перебувати в квартирі і сплікуваттися.
От тільки його малий доход дратує.
От наче я розумію, що важкі часи, і я сама півроку сиділа взагалі безробітня. Але заробляючи більше нього, починаю все частіше сваритися з ним через гроші.
Розлучатися з ним не хочу. Але й миритися з нехваткою коштів не можу.
Як змінити своє ставлення?
От тільки його малий доход дратує.
Як змінити своє ставлення?
Рогнеда Карповна• 01 ноября 2023
ви знаєте,це великий мінус. я заробляю більше мужчини ,з яким зустрічаюся. він ідеальний ,але гроші ніяк не вміє заробити. і мені прикро,що я знайшла для себе ідеальну людину,але знаю,що в сім.житті буде невдоволення через це. бо коли ти заробляєш 30 тис і на тобі ще дитина,а він 18-20...і все доводиться купувати самій і економити...не хочу такого.а він хоче женитися.а мене матер.стан його зупиняє
Хомо_сапиенс• 01 ноября 2023
Меня бы, если честно, тоже раздражало бы. Не потому что своих денег жаль, а потому что уже не ощущается мужчина как защитник, тот на кого можно опереться
дамаБезСобачки• 01 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А гроші дають впевненість, що чоловік захистить?
Маю рацію• 01 ноября 2023
і в мене так було
допомогла відверта розмова
я прямо сказала що втрачаю люов до нього, а з нею і повагу і бажання жити далі
що не відчуваю себе поряд захищеною і тд
тільки не все не як претензія, а більше про свої відчуття
потім затихла і більше цю тему не підіймала
через пів року він був на новій роботі
допомогла відверта розмова
через пів року він був на новій роботі
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну ми 25 років вже прожили. І це останні 2 роки йому не везе з роботою.
Лиса Патрикевна• 01 ноября 2023
автор, тобто якщо він буде заробляти стільки ж як Ви і Ви поділите всі хатні справи, то для Вас буде ОК?
Я заробляю трохи більше чоловіка, це завжди в районі 300-500 доларів, мене це зовсім не чіпляє, і я вдячна вищим силам, що в мене є чоловік, який розуміє і приймає жінку кар´єристку і який займається дитиною більше мене.
Так був варіант його зміни роботи, але тоді або мені би довелося змінювати роботу, або шукати няню на 20 тис, яка б заміняла те, що він робив. І тут питання ще в тому, що ми дуже погано ставимося до ’лівих’ людей у своєму житті. І я йому дуже вдячна, що він прийняв рішення до 5го класу не міняти направлення, хоча б підтримала і інше.
Для мене сім´я - це підтримка.
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Если в остальном все хорошо, то, может, фиг с ним, с малым доходом?
В тому й справа, що з якого боку не глянь все добре і злагоджено.
І допомагає по максимуму. І якби тих грошей вистачало, то може і по їншому було б.
Швабристка• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
12-15 тис в місяць
Для чоловіка малувато звичайно...
Пугачиха• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ну в країні війна. Читаючи Вас,я подумала що Ви молода і зелена,але тут 25 років разом і негаразди не так давно почались. Не дай бог от жити поряд з людиною півжиття,а вона почне тебе дратувати через тимчасові труднощі..
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Та отож. Я коли безробітня сиділа, то довидолася заначку скубати, бо на один його дохід не проживеш.
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляМаю рацію
і в мене так було
допомогла відверта розмова
через пів року він був на новій роботі
допомогла відверта розмова
через пів року він був на новій роботі
Я це теж проговорила. Але за 2 роки нічого не змінилося.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Хай йде в зсу
175см55кг19лет (она)• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Хай йде в зсу
Ага, а хто тоді в хаті прибирати буде?
Додекаэдр• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Вибачте а ви скільки заробляєте ? ну хоч в скільки разів більше від чоловіка ? Я знаю одне що чоловіку не комфортно коли жінка більше заробляє і він відчуває провину, тому і намагається надолужити це домашніми справами. Вам треба добре подумати, бувають такі ситуації що один партнер взагалі не може працювати, тоді що на смітник ? Бо основна задача це заробляти гроші ? Я сподіваюсь що тяжка смуга в вашого чоловіка скоро мине і він вийде на належний прибуток.
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Для мене сім´я - це підтримка.
За два роки, коли він втратив роботу, і почав отримувати менше, я вже звикла, що на ньому побут. Навідь ніколи не задумувалася, чи готова я знову повернути собі побут. Діти на щастя не потребують вже нашої уваги.
Але менша потребує ще вкладань. Тому із-за цього і сварки.
Виннипуховна• 01 ноября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Не всякий мужчина, зарабатывающий меньше жены, будет компенсировать это помощью по дому
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
Ну туднощі почалися ще до війни.
Тому що доводиться постіно думати на чому зекономити. А в нього більше не виходить заробити(((
Ответ дляМаю рацію
і в мене так було
допомогла відверта розмова
через пів року він був на новій роботі
допомогла відверта розмова
через пів року він був на новій роботі
Я бы вас бросил
П.С. доход высокий
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Хай йде в зсу
Йому вже 55 і купа хвороб із-за яких не взяли. Ходив на початку війни і в вересні цього року.(((
Жена аллигатора• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
12-15 тис в місяць
Це не зарплата для чоловіка.
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ага, а хто тоді в хаті прибирати буде?
Отож)))
А прати мені хто буде і івечерю готувати))))
Жена аллигатора• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Отож)))
Тоді, в чому питання)?
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Хай зараз піде. Брехня. В мене знайомий нещодавно повернувся з війни, в нього купа захворювань, йому 58 років. То так він хотів...
Пугачиха• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ну туднощі почалися ще до війни.
І з дружиною не дуже пощастило. Пам´ять у людей коротка на хороше. Коли Ви сиділи без роботи взагалі, Ви не задумувались як було Вашому партнеру? Чи чіпляло його,що дружини його колег працюють і приносять дохід додому,хоча б,як мінімум, на себе.
Хомо_сапиенс• 01 ноября 2023
Ответ длядамаБезСобачки
По крайней мере когда мужчина нормально зарабатывает, то можно рассчитывать не только на себя, не бояться забеременеть, заболеть.