Швидка Настя• 01 ноября 2023
Чоловік мало заробляє і це мене чіпляє.
Так, я заробляю більше, але не так багато. доволиться економити.
Чоловік заробляє менше. Але намагається по дому робити все: готування, прання, прибирання. Тобто, наче і приємно, що я не пам´ятаю, коли завантажувала пралку, готую тільки коли є натхенення. З чоловіком комфортно перебувати в квартирі і сплікуваттися.
От тільки його малий доход дратує.
От наче я розумію, що важкі часи, і я сама півроку сиділа взагалі безробітня. Але заробляючи більше нього, починаю все частіше сваритися з ним через гроші.
Розлучатися з ним не хочу. Але й миритися з нехваткою коштів не можу.
Як змінити своє ставлення?
От тільки його малий доход дратує.
Як змінити своє ставлення?
Маю рацію• 01 ноября 2023
Ответ дляCardiolog
Я бы вас бросил
П.С. доход высокий
ну мой муж оказался умнее вас и не бросил)))
живем счастливо дальше
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Вибачте а ви скільки заробляєте ? ну хоч в скільки разів більше від чоловіка ? Я знаю одне що чоловіку не комфортно коли жінка більше заробляє і він відчуває провину, тому і намагається надолужити це домашніми справами. Вам треба добре подумати, бувають такі ситуації що один партнер взагалі не може працювати, тоді що на смітник ? Бо основна задача це заробляти гроші ? Я сподіваюсь що тяжка смуга в вашого чоловіка скоро мине і він вийде на належний прибуток.
В мене 30.
Я теж хотіла б щоб, швидше це минуло. Але за 2 роки, 6 місяців з яких, я була безробітня, то мені якось зовсім депресивненько стаєю
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Главное здоровье..
Та воно так. тільки йому потрібно одну операцію робити 25т, а потім іншу 40 т. І в нас і ще одна дитина не вивчена. А мене на все не вистачає. Тому і завожуся постійно.
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Не всякий мужчина, зарабатывающий меньше жены, будет компенсировать это помощью по дому
Можливо.
Але у нас кум взагалі безробітний, то мій чоловік з кума приклад бере і допомагає.
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Хай зараз піде. Брехня. В мене знайомий нещодавно повернувся з війни, в нього купа захворювань, йому 58 років. То так він хотів...
Зв місяць, щось змінилося? В вересні не взяли.
Додекаэдр• 01 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Так і я про те
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляПугачиха
І з дружиною не дуже пощастило. Пам´ять у людей коротка на хороше. Коли Ви сиділи без роботи взагалі, Ви не задумувались як було Вашому партнеру? Чи чіпляло його,що дружини його колег працюють і приносять дохід додому,хоча б,як мінімум, на себе.
Ну я півроку була безробітна.
І тоді коли я була безробітна, він заробляв 8 тис, а 7 тис у нас оренда була.
Так що він був просто здивований, як до мого безробіття було все чудово.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Я ж кажу, то так він хотів, навіть інвалідів беруть, а вашого ні. Не смішіть.
#Пойду_кгадалке• 01 ноября 2023
Це 2 окремих питання: чоловік заробляє менше за жінку і загалом не вистачає грошей, дивлячись який компонет Вас більше чіпляє. Мій чоловік заробляє менше, але нам коштів, які заробляєм вкупі повністю вистачає, мені абсолютно норм менший дохід чоловіка, в його сфері це і так потолок. Якщо Вам просто не вистачає, то сісти й подумати, що можете зробити Ви для збільшення заробітку, що він. Якщо чіпляє саме те що він заробляє менше, це саме в голові проблема, достатнім на життя бюджетом це не виправиш
Котомафия• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Да, да, конечно, ’ходил’. Там с кучей болячек, и даже с редкими заболеваниями, все годны
Пугачиха• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ну я півроку була безробітна.
Це не змінює того,що Ви додому приносили нуль гривень і нуль копійок. Хоч 8 приносив,хоч 88.
Я на хвилинку• 01 ноября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Це не зарплата для чоловіка.
Мужику 55 лет,
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ну вам же видніше.
Так, як що ми зоробимо одну операцію, а потім другу, то тоді його візьмуть.
Але операції, нажаль, платні. І я ще не заробила на них.
Виннипуховна• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Смотря куда их берут. Может, раскладчиками товара в супермаркете. А муж автора, может, не пойдет туда работать
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
На передок аж бегом. Написала же э, недавно знакомый вернулся с фронта, 58 лет человеку, куча болячек. А если ещё и добровольно пришел, то в любом состоянии возьмут.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ну вам же видніше.
Брехня.
Гуру троллинга• 01 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Найадекватніша відповідь.
Я на хвилинку• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Вы реально считаете что нужно в 55 лет пойти на фронт чтоб жену не кумарило что он меньше зарабатывает?
Швидка Настя
• 01 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Грошей саме ен вистачає. А працювала на декілької роботах і в мене трапилося перенавантаження, що довелося робити серйозне обстеження.
Щоб не втратити основну роботу, довелося відмовитися від підробіток.
А от те, чим чоловік міг би підзаробити, у нього здоров´я не те.
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну раз ее аж настолько кумарит муж, то да, ещё и денег заработает
Я на хвилинку• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
А что Вы от него хотите реально?
Я на хвилинку• 01 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Не факт что долго будет зарабатывать, но кумарить да, перестанет.
Женщины, вы в себе? Вот серьёзно 🤦♀️
Вот так проживёшь 25 лет с мужем, а потом он скажет ’иди на убой, денег хочу’
Женщины, вы в себе? Вот серьёзно 🤦♀️
Там-тарарам• 01 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Женщины, вы в себе? Вот серьёзно 🤦♀️
Так потом получит ещё и большие выплаты, да и муж больше кумарить не будет. Одни плюсы и никаких минусов
Пишущаяся• 01 ноября 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
ви знаєте,це великий мінус. я заробляю більше мужчини ,з яким зустрічаюся. він ідеальний ,але гроші ніяк не вміє заробити. і мені прикро,що я знайшла для себе ідеальну людину,але знаю,що в сім.житті буде невдоволення через це. бо коли ти заробляєш 30 тис і на тобі ще дитина,а він 18-20...і все доводиться купувати самій і економити...не хочу такого.а він хоче женитися.а мене матер.стан його зупиняє
я разбежалась 140.......и 30.
ну вот понимаю ... мне неудобно с ним . ни отдыха ни досуга все на его программе
#Пойду_кгадалке• 01 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Женщины, вы в себе? Вот серьёзно 🤦♀️
Или скажет: что-то ты с каждым годом все больше денег на уход за собой тратишь, пойду найду помладше, которой, чтобы быть красивой, достаточно водой умыться
Тумба-юмба• 01 ноября 2023
А если он уйдет и на вас ляжет весь дом? Легче будет?? Ему 55, сейчас любая работа официальная через военкомат, возраст призывной. А ему до пенсии еще 10 лет. Вы готовы остаться без мужа вообще в этом возрасте? Работает, готовит, убирает, стирает, не пьет (?), не гуляет(?), 25 лет прожили всесте и тут на тебе... В стране война, мальчики молодые гибнут сотнями...а вы о деньгах думаете...Сколько ребенку младшему лет? Я с 14 подрабатывала себе на шмотки, косметику и на погулять и ничего, кусок не отвалился от меня, наоборот знаю цену деньгам с детства.
Мотористка• 01 ноября 2023
На данный момент я зарабатываю 30 т, муж 18-20. Меня вообще не парит, он обожает меня и моего ребёнка, на нем все покупки и бытовые вопросы. И я понимаю, что всё может изменится в любой момент.
Грамотний хвіст• 01 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ой, ну что тот муж. Автору вон надо выложить ему на операции столько сколько он за 2 месяца зарабатывает.
25 не 25, а нерентабельный какой-то муж получается.
Вы еще вспомните про ´ и в горе и в радости´. Тут же товарно-денежные отношения. Не настолько он вкусно готовит и не так уж с ним интересно, чтоб его лечение спонсировать.