Швидка Настя• 01 ноября 2023

Чоловік мало заробляє і це мене чіпляє.

Так, я заробляю більше, але не так багато. доволиться економити.
Чоловік заробляє менше. Але намагається по дому робити все: готування, прання, прибирання. Тобто, наче і приємно, що я не пам´ятаю, коли завантажувала пралку, готую тільки коли є натхенення. З чоловіком комфортно перебувати в квартирі і сплікуваттися.
От тільки його малий доход дратує.

От наче я розумію, що важкі часи, і я сама півроку сиділа взагалі безробітня. Але заробляючи більше нього, починаю все частіше сваритися з ним через гроші.
Розлучатися з ним не хочу. Але й миритися з нехваткою коштів не можу.
Як змінити своє ставлення?
secam• 01 ноября 2023
Бережи свого чоловіка. Дякуй Богові і не гніви його, бо втратиш і такого не матимеш.

Я на хвилинку• 01 ноября 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Неправильно.
Якщо чоловік хоче маючи 20 одружитися на жінці з дитиною, то часто виникає питання про спільну дитину і відповідно декрет дружини.
У такому випадку 1 зарплати чоловіка має вистачити на 4(на нього самого, дружину і її дитину, маля).
Автора мужу 55 лет, они 25 лет женаты, какие декреты и денитьбы?
Natalia505• 01 ноября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Ну ми 25 років вже прожили. І це останні 2 роки йому не везе з роботою.
Тоді зрозуміло на чому тримався ваш шлюб.
Я нє Матрьошка!• 01 ноября 2023
Ответ дляCardiolog
Я бы вас бросил

П.С. доход высокий
Ужас что есть такие мужчины как вы , безответственны. Не верю что у вас высокий доход . И не заводите семью , Вам она противопоказана раз Вам легче бросить чем взять ответственность за женщину и ребёнка
Парова машина• 02 ноября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Хай йде в зсу
Отличный совет. Будет вообще без мужа, вдовой.
автор Швидка Настя • 02 ноября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
автор а что если ваш муж заболеет и не сможет больше работать от слова совсем?
выбросите его на помойку?
очень вам удивляюсь
25 лет вместе
2 детей
30 ваши и 10 его уже 40 тысяч
у многих сейчас и того нет.
вот же гадюки бывают, ппц
Мій чоловік хворів. Важко хворів. 3,5 років між тут і там + 1,5 року на реабілітацію. Всі заощадження на житло вклалися в нього. В вересні 2012 року, ми вибирали квартиру. А в кінці вересня, із-за його стану здоров´я прийшлося відкласти.
Він живий і ми знімаємо житло і досі.
Не дай бог комусь це пережити. Особливо коли у тебе на руках дитина 9-місяців. Я це пережила.
автор Швидка Настя • 02 ноября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Так цей пост це лише індикатор тієї тенденції знеціння інституту сім´ї, яка панує у суспільстві. Дійсно 25 років прожити, це або половину свого життя, або більшу половину. І автор роздумує, що пора чоловіка цього викинути як непотріб, бо став погано заробляти. Занепад моралі сильно вражає.
Ау... Де автор таке писала. Навпаки, написала, що з ним мені комфортно спілкуватися і знаходитися на одній території.
Але свої висновки зробили.

автор Швидка Настя • 02 ноября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
В шоці з коментарів((. Чувак сидить на сраці рівно, заробляючи 12 тисяч на місяць, маючи при цьому 12 річну дитину, а жінка повинна ставитись до того з розумінням, бути «мудрою і вдячною»… Вже і гадюкою її обізвали, і обгадили, як могли(((
Ну так це ж порадниця.
Тут по їншому не буває.
автор Швидка Настя • 02 ноября 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
а хто тоді вас до унітазу тягав? чи годував ?медсестру наймали ? чи отей роздражающий чоловік.? другий би плюнув та знайшов собі іншу. (і, до речі. зараз вдів багато,так що все може бути. найде ту, що пиляти отак не буде, і піде в закат.)
Не піде. Не переймайтеся. Не те здоров´я у нього. Інша не буде стільки в його здоров´я вкладати.
автор Швидка Настя • 02 ноября 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Автор, ну, ви зрозуміли… Тримайте його, навіть якщо взагалі не працюватиме, терпіть, годіть, хваліть, бо, не доведи Боже, знайде іншу. Зі своїми 12 тисячами
Ось в тому, що знайде іншу, я взагалі ніколи не переймалася)))