Найбільш незвичайні начинки для піци у світі
В усьому світі існує безліч ресторанів, що пропонують піцу за своїми особливими рецептами. Незалежно від того, чи ви любите скоринку, товстий або тонкий корж, швидше за все, у вас є улюблена начинка для піци, яку ви вибираєте. Поласувати стравою допоможе доставка піци.
Піца – це їжа, популярна у всьому світі. Оскільки в різних культурах є свої смачні страви, начинки для піци можуть змінюватись в залежності від місцевості. Деякі з них здаються неперевершеними, інші – трохи дивними. Розглянемо деякі з найбільш оригінальних.
Індія: піца з куркою тандурі
Тандурі – страва, яка дуже популярна в Індії. Її готують шляхом приготування курки, маринованої в гострому та пікантному йогуртовому соусі. Курка тандурі отримала свою назву тому, що її зазвичай готують у спеціальній глиняній печі, яка називається тандир. В Індії курка тандурі – це не лише самостійна страва, а й популярна начинка для піци.
Нідерланди: піца з шаурмою
Шаурма – це близькосхідна страва, яка готується шляхом складання тонко нарізаного м'яса в лаваш і повільного приготування на грилі, що обертається. Це популярна їжа в усьому світі, але є одна країна, де звичайною справою є приготування піци з шаурмою. У Нідерландах піцу-шаурму готують із різних видів м'яса і курки.
Великобританія: англійський сніданок
Повний англійський сніданок – це страва, яка містить бекон, яйця, помідори, гриби та сосиски, а також може включати інші продукти, такі як ковбаса і запечена квасоля. Це традиційний сніданок, а ще він став начинкою для піци в Англії.
Японія: піца з кальмарами
Японія відома своєю насправді особливою їжею. Чи то фаст-фуд або унікальні смаки, в цій країні є багато кумедних і часом дивовижних страв. І однією з них є піца з начинкою із кальмарів.
Австралія: піца «Кенгуру»
М'ясо кенгуру здається дивним продуктом для людей, які не живуть в Австралії, але для місцевих жителів він не є чимось незвичайним. Його подають у різноманітних видах у багатьох ресторанах по всій Австралії, але піца з кенгуру – один із найцікавіших способів спробувати цей інгредієнт.
Швеція: піца з бананом та каррі
Ананас – досить поширена начинка для піци, але в Швеції є ще один фрукт, який в неї додають. У цій країні в піцу кладуть шматочки банана! Тісто покривають шинкою, порошком каррі, сиром та бананами.
ОАЕ: піца зі смачним бортиком
Ця піца відома не завдяки начинці, а через особливий тип скоринки по краях. У Об'єднаних Арабських Еміратах унікальне тісто для піци виводять на новий рівень. Там краї піци скручуються у вигляді конуса, покриваються сиром пармезан, та наповнюються різними інгредієнтами. У деяких рецептах це вершковий сир, а в інших куряче м'ясо і навіть медово-гірчичний соус.
Бразилія: піца із зеленим горошком
Овочі в піці – це не так вже й несподівано. У багатьох країнах в піцу додають овочі, такі як цибуля, оливки, солодкий перець і помідори. Але в Бразилії використовують більш унікальний інгредієнт. У цій країні зелений горошок – не просто гарнір, який робить їжу корисною. Він також є популярною начинкою для піци.