Несемо світло разом• 02 ноября 2023
Масло для волосся
Порадьте змивне масло для волосся. Донька підліток хоче у догляд, любить своє волосся та доглядати за ним.
Шукаю гарне саме змивне, тобто щоб намазати, походити і змити.
Волосся довге, густе, сама волосина ближче до тонкої.
БезникаяЯ• 02 ноября 2023
Не рекомендую. Всі мої експерименти з маслом в юності закінчились сухим і тьмяним волоссям
Не кую, не мелю• 02 ноября 2023
В смысле ’походить и смыть’? Натуральные масла сушат, косметические наносят для решения определенных проблем: на кончики, убрать пушистость (по длине), чтобы не путались. Смывают со след помывкой головы.
Мудробаба• 02 ноября 2023
Я надивилася якусь волосяну блогерку і купила
Щоразу як мащу, волосся вилазить жмутами. Як мию без масла, наче все нормально
Уже й не знаю чи то масло погане, чи взагалі сама ідея не дуже.
Мудробаба• 02 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Зараз кажуть, що масло для шкіри голови дуже важливе.
Його наносять на корені волосся, масажують, розчісують і змивають через годину-дві. Тримати довше, особливо через ніч, дуже не рекомендують
Не кую, не мелю• 02 ноября 2023
Ответ дляМудробаба
Я не уверена,что эти идеи из Индии подходят нам и нашим волосам. Я исключительно про длину волос и кончики говорила.
Жена миллионера• 02 ноября 2023
Наше європейське волосся не потребує масло. Купуйте проф. догляд і буде вам щастя.
Свідок Перемоги• 02 ноября 2023
Ответ дляЖена миллионера
Що маєте на увазі?
Можна конкретно?
Вчора як раз шукала що купити собі і донці. Волосся в обох тонке і пористе, плутається ну дуже сильно.
Читала вчора - незмивайка - а що це? У мене є пшикалка щоб розчесати, засіб від помічених кінчиків типу лосьйона, і масло косметичне. Це воно?
Або проф уход - це які виробники і що саме повинно входити в це поняття?
До цього користувалась масмаркетом шампунь + кондиціонер + пшикалка або масло, щоб розчесати.
Можна конкретно?
Жена миллионера• 02 ноября 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Що маєте на увазі?
Можна конкретно?
На Ютюб есть много видео на эту тему. Это обширная информация. Я не могу так много рассказать. Изучайте и пробуйте.
Бадабум• 02 ноября 2023
У мене таке. Наношу на годину, потім змиваю шампунем. Змивається дуже добре, жирності не лишається. Роблю курсами 2 рази на рік. Вважаю, що з ним волосся точно краще, ніж без нього.