АБВГДэшница• 02 ноября 2023
Містична історія, яку я не можу пояснити досі
Добрий всім день.
Сьогодні дівчина тут робила тему про те як мало цікавих тем нині створюють. Читаючи коментарі, я згадала і вирішила написати одну історію, яку (пройшло більше 15 років) досі не можу пояснити.
В квітні н-ного року було весілля моєї родички. Туди були запрошені я і моя найкраща подруга "Аня" . Там ми познайомились з моїм троюрідним братом "Сашею" (в них інші імена).
Ми втрьох дуже зблизилися, відпочивали ці кілька днів разом, він на своїй машині підвіз нас до нашого міста проживання. Обмінялися контактами, домовились спілкувалась, дружити. Між Анею і Сашею виникла певна симпатія.
В червні того ж року моїй мамі зранку зателефонували і повідомили, що Саша вночі розбився на машині. Загинув.
Через годин 5-6 ми були з Анею на навчанні. Мені зателефонував невідомий номер: Оля, привіт! Це я Саша!
Я не могла зрозуміти хто це. Хлопець хвилин 10-15 пояснював мені, що познайомився зі мною і Анею.
Зараз я не можу пригадати всіх деталей тієї розмови.
Але. Я не знайомилась узагалі ні з якими хлопцями. З іменем Саша. Щоб ще й з Анею. Я такого не пригадую.
Ніхто не міг пожартувати про це точно.
Я не можу витягнути з пам´яті, що тоді казав мені цей хлопець по телефону.
Більше він не дзвонив.
Ось так. Звісно є якесь логічне пояснення, але я його не знаю досі.
Може розкажете свої історії?
Ніхто не міг пожартувати про це точно.
Більше він не дзвонив.
Може розкажете свої історії?
Самохвалова• 02 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
У нас в реальності інші імена. Я не Оля, подруга не Аня, брат не Саша.
В подруги не поширене ім´я.
Я не хочу на форумі писати.
В подруги не поширене ім´я.
Я не хочу на форумі писати.
У меня и на это есть случай. Я хотела назвать сына очень редким именем, а для Финляндии это имя было бы экстра. И вот мой сын пошёл в 1-ый класс и в его классе был мальчик с эти именем. Я назвала сына по-другому но тоже для Финляндии очень редкое и вот прогуливаясь по улице, услышали, что зовут сына по-русски. Оказалось одна русская с сыном которого зовут также. Его имя редкое и в России и в Украине. Вот такие совпадения.
Басноплетка• 02 ноября 2023
Ответ дляСамохвалова
Обычное совпадение. Ничего удивительного в этом нет.