Цирк на дроті• 02 ноября 2023
Прийшли бляха аліменти дитині, чого може бути така сума?
Аліменти 1400 грн в місяць, просто копійки, а сьогодні приходить взагалі 750 грн, сказати, що я в шоці, то нічого не сказати
Чого може бути сума в два рази меньше? Навіть на зимове взуття дитині на вистачить, жесть
БлинчикБезСметанки• 02 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Мой бм аппелирует тем, что я второй раз замужем , говорит вот пусть твой хахаль и платит за все и содержит меня и дочь
Ну вас ок. Але ж донька то його, не нового ’ хахаоя’
Цирк на дроті
• 02 ноября 2023
Ответ дляКупи слона
Дівчата, це пиз....Вони вам гроші ще дають?
Та де там, ніхто нічого, навіть не питає за дитину, і вже двоє нових народив
Виннипуховна• 02 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Но вообще то если бы ваш муж плевал на вашу дочь и необизпечивал её , не участвовал, то наверное вы бы за него не вышли замуж.
Мой второй всё платит
Невгамовна Бу• 02 ноября 2023
Нафига разводились, что бы что?
Травмированные дети недовольные мамаши.
Куда мир катится.
Травмированные дети недовольные мамаши.
Куда мир катится.
Ответ дляАлгонавт
И при этом он более не участвует ни в чем , ни одежда ни обувь ни обучения и с ребенком не видится 🤷♀️
Зато родил ещё 3 их детей помимо и купил вторую квартиру
Ужас. Я вчера ребенку тапочки в садик купила, самые рядовые тапки укр валди, 300 грн.
А это родной папа ребенку в месяц 1500 грн ((
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Нафига разводились, что бы что?
Травмированные дети недовольные мамаши.
Куда мир катится.
Травмированные дети недовольные мамаши.
Куда мир катится.
Краще з конченим жити, да?))
Цирк на дроті
• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Нафига разводились, что бы что?
Травмированные дети недовольные мамаши.
Куда мир катится.
Травмированные дети недовольные мамаши.
Куда мир катится.
А що жити з придурком і цим травмувати ще більше дитину?
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Да хоч 5!!! Маєш дитину - забезпечуй
Невгамовна Бу• 02 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Краще з конченим жити, да?))
Зачем рожали от конченого ( как вы пишите?)
сладкий_ноябрь• 02 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Та я у шоці з цього всього, цих коштів не вистачить навіть за гурток заплатити
А в дитини ось і др, і зимове потрібне, а коштів моїх хіба на все вистачить ((
Цих коштів не вистачить ні на що!
От серйозно.
Батько вашої дитини - мудак
От серйозно.
Батько вашої дитини - мудак
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну ось народили і очі розкрились у декреті, як варіант
То краще вже розлучення, ніж собі життя псувати
Виннипуховна• 02 ноября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ну так і що? Автору сказати дякую за 750 грн?
Не это мало , надо пойти узнать почему не 1500грн, но я вам скажу исполнительная тоже жуки , держат деньги и крутят ими , тянут резину и не выплачивают вовремя, а сейчас такой закон, работа перечисляет исполнительной, только потом маме(всё через исполнительную).
Прикиньте как они деньги крутят и % имеют
Цирк на дроті
• 02 ноября 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Цих коштів не вистачить ні на що!
От серйозно.
Батько вашої дитини - мудак
От серйозно.
Батько вашої дитини - мудак
Так я знаю(
Невгамовна Бу• 02 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Я смотрю вы все найдете отговорки как вам удобно, головой думать нужно и о последствиях тоже, при том всегда.
БлинчикБезСметанки• 02 ноября 2023
Ответ дляКупи слона
Звісно ні. Ну по крайній мірі нам. Він і так на 84 грн більше платить. Тут на днях малий попросив додати 38 грн до суми, на іграшку. То той пів години випитував куди, навіщо і як.
Чого за такого заміж виходила? Подарунки, букети, кава в постіль, я не готувала, не прибирала сама. В декреті гроші його лежали в відкритому доступі і я могла брати стільки треба і на що хотіла. Пішла? - справляйся сама як хочеш.
Алгонавт• 02 ноября 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Меня боже упаси , но и дочь по его мнению тоже должен мой муж содержать
Невгамовна Бу• 02 ноября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тогда нужно нести ответственность самостоятельно, а не требовать от кого то денег при этом возмущаясь что мало!!!
Не стесняюсь• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ой, послухайте, не будьте такою розумною. Думати та говорити можна що завгодно , а на ділі - інше.
Алгонавт• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Вы конченное существо , которое только собралось поиграть на чувствах и больных местах одиноких мам.
Идите глагольте в суды и ЗАГСы , предупреждайте там, что стерпится слюбится
БлинчикБезСметанки• 02 ноября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Так, я знаю. Наш просить постійно щоб забрала з виконавчої , або на їх рахунок перевела. Бо вони вимагають квитанції тільки з фізичної каси і тільки з одного банку) а пану то незручно раз на місяць час витрачати. Бо у нього купа других справ.
Виконавчі затримують часто безбожно ті виплати, частково видають подачками.
Невгамовна Бу• 02 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
А быть как автор, так?
Розумной по ходу тут не удобно быть, верно?))
Эх.
Давно не заходила сюда, в палате без изменений...
Эх.
Виннипуховна• 02 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Вот я считаю молодец что платит 1500, мой ничего не платит ,мне обидно .
Но как есть , он уже второй раз развелся и второму ребенку не платит алименты
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Ну то несіть самі
Здоровий глузд та законодавство каже інакше
БлинчикБезСметанки• 02 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Солодка справжнього можна узнати тільки в декреті та при розлученні. Такі іноді ницості вилазять. Ти дивишся і хочеться запитати: хто ти? Я ж не з таким жила
БлинчикБезСметанки• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Так, чудо, йшло б ти ...
Не стесняюсь• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А быть как автор, так?
Эх.
КараПузовна• 02 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А быть как автор, так?
Эх.
Прежде чем кого-либо обвинять , оденьте его обувь и пройдите его путь «розумная» , но не очень.