ОливьЕЖечка• 02 ноября 2023
Сімейне життя....
Разом з чоловіком 20 років....Не можу сказати, що погано жили. Але періодами були образи, знецінювання зі сторони чоловіка. Не бив фізично, але словами і діями, а потім мовчанням і ігнором бив дуже боляче, дуже жорстоко. До того ж ніколи не знала, коли наступного разу це буде. Я дуже терпляча.... Жила за принципом, що памятаю тільки хороше.... Рік назад знайшла презервативи в автомобілі... потім ще були дзвінки.... він заперечував зраду..... Навіть змінився в кращу сторону по відношенню до мене. Почав мене захищати від своїх родичів ( а живемо зі свекрухою). Я почала працювати над собою, дивилась різних психологів і зрозуміла, що живу з НАРЦИСОМ!!! І це ніколи не зміниться , а буде навпаки гірше. Хочу навчитися ігнорити його образи. Жити для себе. Можливо хтось був в такій ситуації. Чи є надія, що він зміниться? Коли все добре, то він вибачається, уважний і люблячий чоловік. Чи даремно чекаю. Шкода спільнопрожитих років. Але й себе шкода. Прохання без насмішок, а дати дружню пораду
энциклопУдия• 02 ноября 2023
Звичайно, що він не зміниться , хіба , що з віком характер стане гіршим
Пирожкиня• 02 ноября 2023
Разводитесь, это дружеский совет.. Изменяет, издевается, ещё и жизнь со свекровью, от которой надо защищать... Та ну нах...
Правильно_Валерчик• 02 ноября 2023
20 лет прошло, а у вас надия. так и сами ничего не поняли за это время и психологи не помогли.
ОливьЕЖечка
• 02 ноября 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Зміниться те, що ви втратите час.
Діти є?
Іти є куди?
Діти є?
Іти є куди?
Старша донька вже доросла й живе окремо. А менші 10 років. Йти на зйомне житло(
Губи з філером• 02 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
У нас с бывшим мужем было наоборот. Мне приходилось защищать его от нападок моих родных. Мы жили на их территории. Уйти жить отдельно не могли. И я иногда думала, что готова развестись, лишь бы скандалы в доме прекратились
ОливьЕЖечка
• 02 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
в сімейному житті сексу нема. Звідти і всі проблеми.
Це не показник....Не повірите- був майже кожного дня. А інколи по декілька разів. Навіть після скількох років разом.
Леопардові панчохи• 02 ноября 2023
Удивляюсь вам, автор, как вы могли 20 лет с таким прожить, родить двоих детей (как вы умудрились?), не имея своего жилья, да ещё и жить со свекровью?? С чего сейчас что-то должно поменяться к лучшему? Какие к этому предпосылки?
ОливьЕЖечка
• 02 ноября 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Чоловіку говорили, що в нього є де жить і він жив. Коли я починала говорити за житло, то в нас виникав скандал. І я терпіла. Почалася війна і до нас приїхала жити ще й сестра чоловіка. Мене це напрягало. Його попросили підвозити на роботу співробітницю....Якось все накладося один на одне... Все терпіла і пробачала. Але зрада заставила мене задуматися. Довіри немає. Образи продовжуються... І напевно терпець уривається ... Можливо зняла рожеві окуляри... Зрозуміла, що заслуговую на спокій
Леопардові панчохи• 03 ноября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Так чого ви терпіли й пробачали? Ще й дітей народжували