ДелиВерка• 02 ноября 2023
Что завтра думаете готовить ? На обед/,ужин. Ищу простые идейки ,,))
Дадосвидания• 02 ноября 2023
Испеку хачапури по мегрельски, грибы стушу, кашу гречневую сварю, суп с фрикадельками
Шотуткоїться?• 02 ноября 2023
В мене буде звичайна лапша з домашньою куркою і білими грибами і сирники🤷🏼♀️
Акукарача• 02 ноября 2023
У меня глаз дергается от «простых» блюд тут))
У меня просто это яичница на завтрак, суп-пюре на обед и готовые пельмени на ужин))
Не прохожу мимо• 02 ноября 2023
Тільки не смійтесь. Заморожену шинку дістати з морозилки. Порізати-покришити тонкими слайсами, як цибулю, наприклад. На оливковій олії засмажити часник, туди шинку і соус з пасти томатної, цукру, солі, італійських трав. Все в сковорідку. Додати води. Зварити мілку пасту соломку з твердих сортів, кинути в сковорідку. Багато пармезану натерти. І в бокал трохи вина.
Вічний двигун• 02 ноября 2023
Вчора борщ зварила і макарони з м´ясною підливою. Сьогодні доїдаємо, а завтра день в роз´їздах.
У мене це швидкі блюда, бо заправку для борщу морожу, а овочі на підливу порізати швидко, поки м´ясо обжарюється, а далі хай саме себе готує)
Взагалі, тиждень якийсь скажений по роботі(, готувати ніколи...
Пьяная вишня• 02 ноября 2023
А мне понравился рецепт паштета от Алины FooDee ( Ютуб) - порезать луковицу, морковку кусками, печень куриную, все это на сковородку с кусочком слив масла, тушить под крышкой 30 мин, иногда помешивая. Посолить, поперчить, погружным блендером перебить в паштет. Очень быстро и незаморочливо.
Вічний двигун• 02 ноября 2023
А саме просте і швидке блюдо, то студентські макарони)
В глибоку сковороду кинули на олію цибулю, 3 сосиски і сухі макарони ( перо чи ракушки). Обжарили до приємного кольору макаронів і залили гарячою водою, щоб на палець вище макаронів.
Зробили вогонь на мінімум і через 20 хвилин їсте.
Ку ка ку ка ку• 02 ноября 2023
Ответ дляДадосвидания
Интересненько...
Хаяапури по какому рецепту печете?
Можете поделиться
Хаяапури по какому рецепту печете?
Можете поделиться
Kristinka2106• 02 ноября 2023
Завтра плов. Сегодня была жаренная картоха с грибами и квашеная капуста
Ответ дляВічний двигун
Дякую що нагадали про такий спосіб, щойно налупилась, ледве дихаю