Морковку дай• 02 ноября 2023

Потрібно зараз фото в паспорт після 45?

Підскажіть ,будь ласка,зараз після 45 дають айді картку чи можно вклеїти фото?Як бути з документами на майно,там же вписані данні паспорту?Дякую.
Дивне створіння• 02 ноября 2023
Я вклеїла

Единая страна!• 02 ноября 2023
на документи на майно це ніяк не впливає
Колупалочка• 02 ноября 2023
Хіба в документах на майно вказують серію і номер паспорта?
Хачапууури• 02 ноября 2023
Можно вклеить в течении месяца после дня рождения.
Если позже - нужно делать айди
english book• 02 ноября 2023
Ответ дляХачапууури
Если позже - нужно делать айди
Під час військового стану терміну місяць не притримуються.
Можете клеїти фото без проблем.
ОливьЕЖечка• 02 ноября 2023
Можно вклеить фото, можно получить айди. В военное время насильно айди делать не заставляют, даже если просрочили вклейку фото.
Пушкининиана• 02 ноября 2023
Можна вклеювати, причому з запізненням. На час воєнного стану, ці строки подовжено. Але без свіжого фото ніякі юридичні чи банківських операції не здійсните.
Мексиканочка• 02 ноября 2023
Ответ дляДивне створіння
Я вклеїла
Лично дома?
Дивне створіння• 02 ноября 2023
Ответ дляМексиканочка
Лично дома?
Нет, я его носила к специально обученным людям

автор Морковку дай • 02 ноября 2023
Дівчата,велике дякую,я вже відсрочила на 2 місяці,я так розумію є шанс на вклейку.В консульстві України за межами Украіни можлива вклейка ?
Мексиканочка• 02 ноября 2023
Ответ дляДивне створіння
А чего тогда написали, что вы вклеили? Соврали?
english book• 02 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Наскільки мені відомо, за кордоном не вклеюють фото. Бо внутрішній паспорт, то внутрішній документ. За кордоном він не потрібен. Повернется і вклеїте. Але можуть і відмовити, і запропонувати лише ID.
english book• 02 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Зателефонуйте до консульства країни, де ви знаходитесь, і перепитайте. Але моїм знайомим дали таку відповідь.
жар-птица Нюра• 03 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Нет, мне говорили, что во время военного положения штраф не берут за просрочку. Но вклеивают только месяц после 45-летия. Потом айди.
english book• 03 ноября 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Це мабуть залежить від їх настрою. Точно знаю, що 2 людини вклеїли з прострочкою 1.5 і трохи більше2 місяців. А от третій людині відмовили,там було чи 4 чи 6.Сказали без варіантів, лише ІD
Завжди з рушником• 03 ноября 2023
Сину в лютому було 25 років, фото вклеїв в Україні два місяці тому