Все і одразу• 03 ноября 2023
Гінекологи, підкажіть
Скарг немає. Цитологія 2Б. З ВПЛ виявлено тільки 54 тип. Лікар сказав спостерігати і правильно харчуватись. Інфекції здавали, нічого не знайшли. Цього достатньо?
Все і одразу
• 03 ноября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Знайте аналіз в іншій лабі
На що саме здати?
Лінива, не каюсь• 03 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
На що саме здати?
Цитологію в ділі чи сінево
Допоможіть знайти• 03 ноября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Цитологію в ділі чи сінево
цитология может отличаться если в сеневе сдать, а не у врача ? Я вот сдавала у врача, все ок, может быть не информативно ?
Все і одразу
• 03 ноября 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Я здавала в приватній клініці, каже лікар, що там добре роблять
Допоможіть знайти• 03 ноября 2023
Ответ дляВсе і одразу
А я у гинеколога частного (наверное там своя лаборатория) результат был без подробной расписки как у синево.