Результат:
вже голосів:
112 (46.47%)
Ніколи
98 (40.66%)
Так, нескоро
31 (12.86%)
Так, скоро
Азербайджан чекав деокупації 35 років, але дочекався.
antoninalav• 03 ноября 2023
Так. Але не скоро.
А найбільша біда, що кацапи поряд, а ми любителі ходити по граблях і ще й маємо коротку памʼять, і стокгольмський синдром в додачу.
За ’ніколи’ голосують кацапки. Недоброго дня, матрьохи
Valeriia_13• 03 ноября 2023
Думаю що для цього багатьом прийдеться йти на фронт ( і не тільки чоловікам).
Ответ дляCvet_ОК
Так, але оце - відвоюємо - це буде сукупність факторів, не тільки в прямому значенні цього слова
Яких? Жодних революцій на рашці не буде
antoninalav• 03 ноября 2023
Бачу кацапки вже тут. Скажіть нешановні, от, що буде коли ви дійдете до кордонів Польщі? Ну, от вся Україна вже захоплена( такого не буде звичайно) Що далі? Що робитиме? Ціль мені от поясніть цього брєда, що відбувається. Мета?
Kristinka2106• 03 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Ответ дляantoninalav
В них одна мета, щоб ’боялись і не насміхалися’, ’можемо павтаріть’. Там в головах і душах, вибачте, давно насрано.
Ответ дляБізешка
Якщо в швидкому часі датуть багато ( дійсно багато) і сучасної зброї, то так, відвоюємо, якщо ні, то або буде сіра зона з миротворцями або русня забере.
Зброї повно як в нас так і в них. Лінія фронту стоїть. Сили рівні то слова Залужного. Тільки в них ще + м´яса більше((
Светлана777• 03 ноября 2023
Ответ дляcoloritka
ну где ж у нас полно????У них авиация! КАБами Херсон стали херачить..... а наши с лопатой и автоматом!
Красавишна-Улыбавишна• 03 ноября 2023
Смотрю народ просыпается от единого теле-марафона.
Нам надо современное оружие и боеприпасы, дроны и господство в воздухе, иначе одними людскими ресурсами не победить.
Я уже молчу про поддержку экономики и социальной сферы.
Ответ дляКрасавишна-Улыбавишна
Економіка вже впала, в людей немає грошей) ціни так, що в магазин страшно заходити, чим далі, тим буде гірше
Лисий хвост• 03 ноября 2023
Думаю до літа. Дуже цікава повинна бути зустріч китайця і американця. Ізраїль до нас ні до чого. Нікого там переселять не будуть, то брєд пропаганди. А от ядерна зброя та безпека так важлива. Якщо правда що путін здох, то довго не зможуть його тримати у морозилці. Чорне море повинно бути розблоковано це факт
Ответ дляantoninalav
Що воно буде робити? Воно розгромить все, насере, щоб так як вдома, падашнэму ы буде плодити нове м*ясо