kanareyka_tweety• 03 ноября 2023

Як ви думаєте, коли ми відвоюємо південь?

Результат:
вже голосів: 241
112 (46.47%) Ніколи
98 (40.66%) Так, нескоро
31 (12.86%) Так, скоро
Лисий хвост• 03 ноября 2023
І взагалі, всі хто хлюпає носом, згадайте свій стан рік назад. Крім зброї ще треба мати людей які цю зброю обслуговують і використовують. Те що країна у війні переозброюється і перенавчає військо це квантовий стрибок, жодна армія в світі такого не робила. Нерішучі політики наша проблема, вони не знають що таке ризик, вони чітко працюють по доктринам. Не опускайте руки, все буде добре. Світ може і хоче закрити очі на нашу війну за виживання, але не зможе. Зараз не 2014
Юлия_Юлия• 03 ноября 2023
оябязательно отвоюем. СКОРО! Ждем, наеедмся и верим в наших! Рашка - зло, будет побеждена
Татьяна-cb91• 03 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
За ’ніколи’ голосують кацапки. Недоброго дня, матрьохи
Можливо це голосують люди які більше не вірять ? Вам на думку це не спадало?
КокоСина• 03 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Залужний писав, що нам потрібна сучасна зброя, літаки, ракети
Потрібна. Але нам потрібно самим її виробляти, не надіятись на когось. Кацапи багато чого самі виробляють не дивлячись на санкції. А ми бруківку кладемо і купола на церквах реставруємо. Ну і крадіжки на державному рівні . Це найгірше .
Лисий хвост• 03 ноября 2023
Чомусь думаю до настання нового року, росіяни будуть плакати на похороні царя, а далі потрохи будуть хворіти і зникати ЗМІ ідіоти, поміняють риторику про війну і мʼяко будуть вливати росіянам, що настала пора йти додому. Їм треба гарантії життя та безпеки в майбутньому, тому торгуватися будуть, коли предʼявлять мертвого царя, та й спишуть на нього більшість гріхів
Бізешка• 03 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Думаєте, путін вмер?
Лисий хвост• 03 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Думаєте, путін вмер?
Думаю так, помер. Зверніть увагу на Чечню і білорусів. Там помруть теж не згодні з реальністю. Поділять сфери впливу і видадуть царя. У них виборів в березні не буде, чогось така чуйка
Mede• 03 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Думаю до літа. Дуже цікава повинна бути зустріч китайця і американця. Ізраїль до нас ні до чого. Нікого там переселять не будуть, то брєд пропаганди. А от ядерна зброя та безпека так важлива. Якщо правда що путін здох, то довго не зможуть його тримати у морозилці. Чорне море повинно бути розблоковано це факт
Ваша версія мені подобається. Навіть дуже)
Лисий хвост• 03 ноября 2023
Ответ дляMede
В мене версія, що населенню дають 10% інформації. От зараз розганяють Арестовича навіщо? Ну він вже всьо, політично зрадник, побіг за кордон, але хоче балатуватись і хоче миритися з росіянами. А він спитав населення чи сам вирішив що вже пора?!
Mede• 03 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Та хто того Кальмаровича розганяє? Кому він взагалі потрібен? То йому самому лаври Зеленського спати не дають. Хоча ті лаври такі собі, хоч би до гілляки не довели. Щоб балотуватися,йому, як мінімум, треба бути в Україні, а не шлятися по закордонах
Лисий хвост• 03 ноября 2023
Ответ дляMede
Так він же жертва, каже переслідують його, того і втік. Підождіть ще скажуть, що то він дав анонімне інтервʼю шустеру саймону у Time. Гроші не пахнуть. Цей казачок мені одразу не подобався, дуже самовпевнений, а як прижали хвіст то побіг гордо побіг
tinavk• 03 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
хто йому хвіст прижав?
Mede• 03 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Гадаю, що з ним невдовзі станеться те, що свого часу сталося з таким собі Бузиною.
Лисий хвост• 03 ноября 2023
Ответ дляtinavk
хто йому хвіст прижав?
Спецслужби хто ж ще.
Лисий хвост• 03 ноября 2023
Ответ дляMede
Та ні, кулю витрачати не будуть гадаю. Є купа інших варіантів. Чи ви думаєте його нема за що посадити?!
tinavk• 03 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Спецслужби хто ж ще.
а що він натворив?
Isidda• 03 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Економіка вже впала, в людей немає грошей) ціни так, що в магазин страшно заходити, чим далі, тим буде гірше
Не у всех нет денег.Слава Богу еще все ок у людей
Лисий хвост• 03 ноября 2023
Ответ дляtinavk
а що він натворив?
Ні що натворив? А що збирається творити. Я так розумію йому дали зрозуміти, що шантаж і компромат не пройде. Свого часу перед війною з цирком Розумков пішов з посади спікера. Але знаючи хто він є, то ясно, зробив все щоб зняли. Бо відповідальність нести не хотів, знав що війна буде
coloritka• 03 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Ну так, щоб мати перевагу. Тоді лінія фронту зркшитьчя
coloritka• 03 ноября 2023
Ответ дляСветлана777
ну где ж у нас полно????У них авиация! КАБами Херсон стали херачить..... а наши с лопатой и автоматом!
Я не військовий аналітик. Слухала його.
Mrs.Ochmonek• 03 ноября 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Азербайджан чекав деокупації 35 років, але дочекався.
У нас буде значно швидше, але не так скоро як хотілось би
Mrs.Ochmonek• 03 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Пока вопрос стоит об удержании наших оставшихся границ.
Я думаю что пока рашку не отвлечет какая-то ситуация внутри их страны, у нас шансов мало.
Ця ситуація всередині ради - це далекобійні ракети для нас без заборони застосовувати по тилу ворога
Mrs.Ochmonek• 03 ноября 2023
Ответ дляcoloritka
Зброї повно як в нас так і в них. Лінія фронту стоїть. Сили рівні то слова Залужного. Тільки в них ще + м´яса більше((
Сили не рівні - далекобійних ракет у нас нема
Mrs.Ochmonek• 03 ноября 2023
Ответ дляMede
Я теж так вважаю. Принаймні при цій владі. І я не кацапка.
Ви за вибори під час війни?
Манула• 03 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кількість літаків, бпла та багато ще чого теж не на нашу користь... Не бачу на сьогодні яким чином ми можемо відвоювати наші території
Щас запишуть в матрьохи ...
LudaSHS• 03 ноября 2023
Без ресурсов пока - нет, только выжидая. Или политическим путем в результате чего то в будущем. 🤷‍♀️
Не было б остановки дачи ресурсов, запад б не боялся так званой эскалации - это надо было делать до укреплений, линий суровикина и минных.
Насчет Крыма это вообще вопрос далекой перспективы. Но огневое поражения точек в Крыме имеет свою цель, было б чем.
Уход флота рф под Новороссийск- это не одна цель, были и другие. Опять все дело в ресурсах и пакетах.
Совокупность факторов, и внутренних и внешних привели нас в эту точку сегодня.
И поэтому, кризис пощмционной окопной войны маячит на горизонте.
После их ’плана Нато ’ ( с интервью в Экономист ) и 4 месяца до Крыма и 30 км походить Каждый день, понимаю, как расчеты натовские отстают от реалий, жизнь и война не по учебникам.
Amalpi• 03 ноября 2023
Ответ дляValeriia_13
Думаю що для цього багатьом прийдеться йти на фронт ( і не тільки чоловікам).
Это ничего не изменит, только люди погибнут
автор kanareyka_tweety • 03 ноября 2023
Ответ дляtinavk
а що він натворив?
Хоча б це
автор kanareyka_tweety • 03 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Значно - це як?
Mede• 04 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви за вибори під час війни?
Ні, проти. Як їх взагалі проводити в таких умовах? Але з цією владою ми не переможемо. Ось така дилема