Шумелка Мышь• 03 ноября 2023

От що в голові в таких людей, просто цікаво.

Шукаємо квартиру і переглядаючи оголошення я так втомилась від цих "дорогих сучасних капітальних ремонтів". Чим керуються люди, що таке ремонтують на продаж?
Люблю порядок• 03 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ну не знаю, як у вашої куми, але у моєї фіолетовий глянець непогано виглядає.

Я люблю яскраві кольори в інтер´єрі, просто не так дорохо-бахато, як на фото автора))
Будемо будувати дім, гостьовий туалет хочу такий (стіни)
Вы не представляете, как эта дизайнерская фантазия выглядит в реале. Это отнюдь не тотальный интерьерный цвет.

А вот недавно• 03 ноября 2023
Ответ дляжінка незаміжня
уті бозя моя, нарешті Європу побачили?
І не кажіть. Їй ’после пансиону все другим кажется’)
Помаранчова душа• 03 ноября 2023
Это экономия, я хотела при въезде переклеить обои в комнате ребёнка за свой счёт , но хозяйка сказала, что сама всё сделает и спросила какой цвет обоев хочет ребёнок. Потом сказала, что купили по акции обои и поклеили, я как увидела эту бабушкинскую жесть, и зачем было спрашивать какой цвет и не дать мне Поклеить за свой счёт то что нам нравится
Khmelnichanka• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Після того як довго пожили на аренді у Європі і Англії зрозуміли,яке страшне житло в Україні насправді є. Ні смаку ні стилю,навіть якщо воно нове.
В Україні житло дуже різне.
Як і в Європі.
Ви спеціально так неетично співставили?
Тихомандражная• 03 ноября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Вы про мое на фото? Гостевой туалет - это тотальный интерьер?) Там 3 квадрата максимум, и отлично впишется в скандинавский дом
Потринділиця• 03 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
В Україні житло дуже різне.
Як і в Європі.
Ви спеціально так неетично співставили?
Ні,це констатація фактів. Я просто передивилася тисячі квартир за кордоном і зрозуміла що в Україні таких дуже мало.
Love_Love_Love_• 03 ноября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Колись орендувала досить класну квартиру, дужже високі потолки, більше 3, 5 метрів, великі вікна і тупо салатові стіни, уболтала власницю перекатати за свій рахунок в білий, коли я виїхала вона назад в рожевий перекатала
Klara_• 03 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Оо да) раніше це називалось евро ремонт, потім дизайнерський ремонт)
Але ж більшість людей купують стіни і ремонт вже під себе роблять, тому дивіться на стан стін, будинку, сусідів і тд, а ремонт модна зробити свій
Хто не розумів , що таке євроремонт або не міг його собі дозволити - називали євроремонтом і таке :))
Потринділиця• 03 ноября 2023
Ответ дляА вот недавно
Так-так, за кордон виїхали лише невдахи і бомжі на соціал і скоро їх всіх викинуть назад. Продовжуйте цю мантру 3 рази на день після їжі)

Мульйонерша• 03 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Не у всіх є сили і час на ремонт. Я знала на 100000% що з моїм чоловіком ремонт закінчиться розлученням. Шукали з ремонтом.
Тому я сама займалась ремонтом квартири, чоловік тільки гроші давав. Навіть квартиру не бачив, яку я вибрала і яку ми купили. А купили ми непридатну до життя, повністю її ремонтували. Він вперше квартиру побачив, як ми вже речі перевозили
На привозе• 03 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Це мабуть єдине логічне пояснення))) наче хустками стіни завісили
Ви що ніколи англійських фільмів не бачили? Там практично завжди такі інтер´єри. Я от, заздрю тим, хто може і вміє подібне зробити та обіграти.
Khmelnichanka• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Ну так не всім і закордонні квартири до вподоби.
Мої друзі в шоці від білих стін, аскетизму і ’відсутності затишку ’, а я кайфую в пустоті і мінімалізмі.
Кожному саоє.
Потринділиця• 03 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Кожному саоє.
В Англії немає мінімалізму,але воно не виглядає як на фото автора
Klara_• 03 ноября 2023
Якось одна форумчанка писала, що маленьку спальню бачить для себе тільки в темних тонах. Тоді вона почуває себе як в шкатулці. На ваших фото невеликі кімнати. Може це теж прихильникі шкатулок.
Сама я люблю , світлі пастельні тони. Для мене ті фото депресивні.
Klara_• 03 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ага а потім кожна друга тема тут про заспокійливі 😂
Бежеві тона якраз заспокійливі.
Балаболка• 03 ноября 2023
Ответ дляУси Пуси
О, я с весны квартиру ищу, смотрю только новострои и вот как люди умудряются в хорошем ЖК воссоздать или бабушатник, или наркоманию в интерьере, я хз
Я хз? Це як?
Ща как дам• 03 ноября 2023
Не ну вы знаете
Оно то смешно вроде
Такое сейчас не в моде это понятно
Но что-то однозначно в таких интерьерах есть
Какая-то ностальгия
Как в детстве что ли
Уют может
Ковры эти и тд
Их бы заменить на чуть более современные
Мебель новую
Мульйонерша• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
А які вони там? Цікаво. Можете пару фото для прикладу кинути?
Хвець-тець• 03 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Або ось це ((
Тем, что делали то, что им нравится, не думая о продаже

Готова до другої• 03 ноября 2023
О, дааа. Что-то подобное пришлось снимать.... с животным никто не брал.
Ну хозяевам такое нравилось.
Честно, депрессняк накатывает периодически. И так тёмная квартира и сверху этот Эврорэмонт хорошо, что съехали в итоге. Серые по всей квартире, фиолэтовые тона. Спальня красное с золотом, мэбля под старину. Мэбля чёрная . Патамуша эврорэмонт
бЭйбА• 03 ноября 2023
чим керуютьмя? так відсутністю смаку ж)
Потринділиця• 03 ноября 2023
Ответ дляМульйонерша
Зайдіть на отодом пл або райтмув і зупда юкей і подивіться
Мульйонерша• 03 ноября 2023
Ответ дляKlara_
Ви нагадали мені, як я недавно читала пояснення, чому коти люблять у коробки залазити. От у них така сама мотивація)
Khmelnichanka• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Я просто про те, що кожному своє.

Це може бкти не про відсутність смаку, а про своєрвдний смак.

Люди мають право жити так, як їм комфортно.

Свого часу мені було ДУЖЕ комфортно в яскравих кольорах.

Вони, як не диво, мене заспокоювали, а інші люди трохи шокувались від яскраво зелених стін))))).

Зараз мої смаки ДУЖЕ змвнились, але тепер я залишаю за іншими право самим облаштовувати власний простір на ВЛАСНИЙ смак і не вважаю моветоном все, що виходить за рамки моєї естетики :).
Весотехник• 03 ноября 2023
Всю тему не читала, ми теж квартиру для купівлі шукаєм, тут шоч стіни рівні і немає арок ніш і тому подібного, деякі навіть не з гіпсокартону роблять, вилиті бетоном)) бачила ото їх зносити справа((
Потринділиця• 03 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я просто про те, що кожному своє.

Тобто квартира на фото автора нормальна? Таких тисячі в Україні
Робот Вертер• 03 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А как диагностировать у себя отсутствие вкуса?)
Это когда советчица дружно скажет: одобрямс)
Хвець-тець• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Там тоже разного хватает
Khmelnichanka• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Квартира на фото автора - абсолютно нормальна для тих, хто шукає саме такий інтер´єр. Ви ж самі пишете,.що таких квартир - тисячі. Тому цей товар тточно знайде свого покупця. А автор - знайде іншу квартиру згідно своїх вподобань.
Хвець-тець• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Вы с каким городом соавнмваете? В Киеве полно крутых ремонтов. Если вы про Кривой рог, к примеру, то там никто не складывается, п сдают что есть пока сдается