Шумелка Мышь• 03 ноября 2023

От що в голові в таких людей, просто цікаво.

Шукаємо квартиру і переглядаючи оголошення я так втомилась від цих "дорогих сучасних капітальних ремонтів". Чим керуються люди, що таке ремонтують на продаж?
vikohka• 03 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
В Україні житло дуже різне.
Як і в Європі.
Ви спеціально так неетично співставили?
ага, eщe рeмоnты украиnскиe ne обкакивали.

Весотехник• 03 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Мене теж ці арки вбивають)))
Це ви ще пристойні)) показали а є з віконечками чи з кольровими плитками вставками, покрасатє так би мовити)))
Khmelnichanka• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
А яка тоді різниця,що вам в обличчя правду не сказали? Раді обманюватися?) Доречі, іноземці полюбляють обговорювати інших іноземців. От зробив якусь дічь і одразу кажуть - ну що ти хочеш, він же німець або поляк обо щось в такому плані) Або у Франції вам сусід нічого не скаже за криву парковку,він просто нацарапає на вашій машині пісюна)
Ні. Я не рада обманюватись. Я про те, що в Європі люди можуть сказати, що ніколи не зроблять так, як ви зробили в своєму домі, але ніколи не вкажуть вам, як ВАМ слід зробити у домі СВОЄМУ.

Ось я про що.
І так.
Мене вводить в шок зовнішній вигляд багатьох німкень (в Україні я вважала себе нечупарою, а тут - майже лакшері - жінка))))), але я вчуся сприймати людей як особистосией, які аж ніяк не зобов´яхані відповвдати моїм еститичним смакам.
Навіть якщо вони ходять в обтягуючих лосинах при 100-кідограмовій вазі ))))).
Бо це зовсім не моя справа.
Нафіг ніде не моя.
Вчусь :).
Тому й інтер´єри - це ЧУЖІ інтер’єри.
А я дотних - ніяким боком ))))
Гигиенишвили• 03 ноября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
О! Мої батьки зробили такий ремонт, коли я у 7 класі була. Це у 96 було)
Тоді це було ’по багатому’
Новопоштинская• 03 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Те саме можу сказати про США
Серьезно? Каких ужасных квартир я насмотрелась за 8 лет жизни в Америке! То, что в них стены в белый выкрашены, ситуацию не спасает. Качество ремонтов убогое очень, ибо действительно хороший ремонт могут себе позволить действительно обеспеченные люди, а не середнячок
На привозе• 03 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Ой ні, темні шпалери чи якісь акценти в смужку чи квітки там є, але там дійсно є стиль, смак, а це дурдом
Натяжні стелі, це те, що перетворює це на дурдом, точніше бодуар. Ще й пожежонебезпечні
НеВРотик• 03 ноября 2023
Наче блядюжник якийсь
Робот Вертер• 03 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
І що,робити в кожній квартирі собі косметичний ремонт?))
Может искать тот вариант, который нравится?
vita-trembita• 03 ноября 2023
Ремонт в стиле треш у наших соотечественников - где-то на генетическом уровне заложена эта потребность. Каждая женщина в жизни хоть раз должна побывать блондинкой, так и с ремонтом - хоть раз в жизни надо сотворить какую-то херь у себя в квартире. Один раз живём!

А если честно, то треш, конечно. Панические атаки от фото могут накрыть, а жить там вообще не представляю как.

ХтоЯкщоНеЯ• 03 ноября 2023
Люди хотели как лучше и сэкономить на дизайнере, но получился КИТЧ
ДелайКак_Я• 03 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Мене теж ці арки вбивають)))
Арки, кстати, опять актуальны последние несколько лет. Но не такие и не в такой обстановке. Арки возвратились со стилем новый мемфис. Так что если попалась подходящая квартира с аркой - её можно по-современному обыграть.
автор Шумелка Мышь • 03 ноября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую. Бачу стиль, хоч не скажу що вау. У нас таких квартир майже нема.
Тихомандражная• 03 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
у вас якраз стиль який ми обговорюємо)
Правда?
Ви зі своїм чудовим смаком не бачите різниці?))
Love_Love_Love_• 03 ноября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Щось не зрозуміла вас
Мульйонерша• 03 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Ого, який терплячий у вас чоловік))
А чому терплячий?) Він не хотів і не мав часу займатись ремонтом, йому на ті ремонти все одно, я зробила, як мені подобається, його не чіпала, чому він був надзвичайно радий
автор Шумелка Мышь • 03 ноября 2023
Ответ дляМульйонерша
Ну чекав коли завершите ремонт, щоб нарешті побачити яку квартири купили.
Мульйонерша• 03 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Він одного разу завозив гроші ремонтникам, віддав на порозі і поїхав, навіть не зайшов подивитись
Балаболка• 04 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Питання не мені, але бачила таке. Це коли приблизно, так але в новобудові))
Я хто зна? Трошки дивно так казати, нє?