Ніколь22• 03 ноября 2023

Батьки займались сексом у нас з братом на очах

Добрий вечір!
Коли ми з братом були малими, то разом з батьками спали в одній кімнаті. Вночі вони постійно займались сексом, до того ж знали, що ми з братом все чуємо. Ми навіть батьків просили, щоб вони були тихіше, але чули лише крики в нашу сторону. Мені зараз 24, але пережите залишило негативний осад та психологічну травму. Хтось був у такій ситуації? Якщо так, то як Вам вдалось впоратися.
Florisia• 03 ноября 2023
А семья в целом благопролучная у вас?
Или родители выпивали?

ЛенаА• 03 ноября 2023
И сегодня вы наконец решились тут зарегаться и нам это сообщить 🤦🏻‍♀️
автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляFlorisia
А семья в целом благопролучная у вас?
Или родители выпивали?
Не випивали, благополучна в цілому
Муркамурковна• 03 ноября 2023
Йдіть до психоаналітика
VitalinkaGL• 03 ноября 2023
ну
жили 4 ром в 1й комнате
неудивительно.я тоже знаю такие истории,ток тут кричат как зашибись жить 5 ром в однушке
LoveYouOrNot• 03 ноября 2023
Це дійсно якось не норм… ( А як воно все позначилось на вашому сексуальному житті?
serebro16-72be• 03 ноября 2023
І чого вам не спалось?
автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Я відпочуваю постійно почуття сорому
__Kvitka__• 03 ноября 2023
Батьки притрушенные...
Травма или воспоминание это лишь ваше отношение к этому. Смиритесь, отнеситесь как к этому как к тому что больные люди на людях например в носу ковыряются или нужду справляют.

автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляserebro16-72be
І чого вам не спалось?
Не можна ж було заснути
Танюша• 03 ноября 2023
Ну було і було. Що ви хочете травму цьмолити?
torbochki.in.ua• 03 ноября 2023
Як проявляється травма?
Vlada-Maria• 03 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Йдіть до психоаналітика
Думаєте, що він порадить автору не тролити так примітивно?
автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляtorbochki.in.ua
Як проявляється травма?
Постійно відчуває сором, якщо доходить до близькості, то постійно спогади з дитинства приходять
Муркамурковна• 03 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
І зайнятись своїм життям)
автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Це правда
serebro16-72be• 03 ноября 2023
Ответ дляНіколь22
Не можна ж було заснути
Та ладно. Вам скільки було?
автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляserebro16-72be
Та ладно. Вам скільки було?
Я пам´ятаю десь з 5 до 12 років
annetta888• 03 ноября 2023
Не мусольте цю тему.
Живіть своє життя.

Стрекоза любви• 03 ноября 2023
Нічого не памʼятаю. Значить батьки все робили правильно. Жили в гуртожитку в одній кімнаті до 7 років моїх. Вас можна зрозуміти. Все це природньо, але не на очах у дітей.
mamaМия• 03 ноября 2023
Ответ дляНіколь22
Я пам´ятаю десь з 5 до 12 років
Ми теж жили з батьками в однушці, але ніколи і натяку не було. І я оце зараз задумалася, коли ж вони чпокалися? )))
Виктория Победина• 03 ноября 2023
Простите, но ваши родители больные на голову. 🙁
Сочувствую вам.
автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляВиктория Победина
Сочувствую вам.
Дякую
torbochki.in.ua• 03 ноября 2023
Ответ дляНіколь22
Так, це травма. Це можливо виправити лише з психотерапевтом, самостійно майже неможливо або довго. Сором це почуття баг, воно не є базовим і потрібним для життя, від нього варто позбавитись.
Вера15• 03 ноября 2023
Ответ дляmamaМия
Тут якось дівчина писала, що тато гукав маму в ванну, спину помити. І вона років до 20 вірила, що вони милися тільки в ванній
Evga32• 03 ноября 2023
Дівчинка, яка хоче бути жертвою, але приводу не має і намагається виколупати шось із пальця.
chudo-mama• 03 ноября 2023
Моя бабушка (она 1929 г.р.)рассказывала, что раньше жили в домах на одну комнату всей семьёй. Кто спал на печи, а кто на кровати. И сексом, наверно, тоже занимались ночью под одеялом. Но, почему-то про их психологическик травмы на этом фоне мы не слышали. Может, ваши родители просто плевать на вас хотели и даже в ванную не могли пойти?
автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляchudo-mama
Напевно так і є
автор Ніколь22 • 03 ноября 2023
Ответ дляEvga32
Кожному своє
Evga32• 03 ноября 2023
Ответ дляНіколь22
Кожному своє
Отож. Так для чого ви намагаєтесь жити в ролі жертви і мусолите якусь фігню, яка для вашого життя абсолютно непотрібна?