Лика-прилипка• 03 ноября 2023
Хто покидав хороших хлопців/чоловіків?
Як довго ви тягнули з цим? І чи не далося вам це рішення дуже важко? Як довго мучила совість? І чи вважаєте це правильним рішенням?
Можливо є поради як менш травматичніше це для нього зробити. Ну на скільки це можливо взагалі в даній ситуації.
В мене це рішення постійно крутиться в голові уже останніх 3 місяця. Хоча зустрічайсь з хлопцем всього півроку. Він дуже хороший, правильний, позитивний і все при ньому. От немає навіть до чого приколупатися. Мене дуже любить, турбується, балує. Я для нього королева. А от я не змогла полюбити, хоча спочатку і була якась закоханість. Де вона ділась ХЗ. Але мені дуже важко морально, бо не можу відповісти ніжністю і турботою на його ніжність. Чим далі тим мені все складніше заставляти себе. Зʼявилась уже дратівливість на нього, інтиму взагалі не хочеться. Сказала йому про це, сказала що мені важко, що не хочу робити йому боляче. Що краще нам розійтися. В нього сльози на очах, не хоче мене втрачати. Попросив щоб я взяла паузу скільки треба, що він буде чекати стільки скільки треба, бо кохає мене і буде боротися за мене. І в мене не вистачило мужності сказати, що все розходимся і крапка. Мені взагалі важко ображати когось. А таких хороших людей як він так тим більше. Хочеться щоб він менше страждав. Як краще зразу відрубати з кінцями? Чи взяти якби паузу і так віддалитись з часом?
Лика-прилипка
• 03 ноября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не нужно было и начинать.
Я теж про це думаю, що краще б не зустрілись взагалі. Але хто ж тоді знав, що я от так((
Лика-прилипка
• 03 ноября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Я поменяла хорошего на шикарного)
В мене немає на кого міняти. Я просто іду в нікуди.
Лика-прилипка
• 03 ноября 2023
Ответ дляВеккy
От хороших не уходят. Значит не сильно то хороший и был, раз женщина ушла
Ну в нас різний темперамент. Тому мені було якось не так комфортно. Але це не робить його поганим. Це лише моє несприйняття його.
Санта Барбара• 03 ноября 2023
Автор, співчуваю, ви хороша людина.
Пораду вам має надати серце, але як питаєте, то я б дійсно узяла паузу і подумала. Буває, нам здається, що нам людина не потрібна, а як її не стає поруч, то наче не стає цілого всесвіту. Може бути, людина не ваша, а може ви помиляєтесь і все зміниться. У будь-якому разі ейфорія і яскраві емоції на зарі стосунків з часом зникають і стають більш спокійнішими і надійними
ВсеПроВсехЗнаю• 03 ноября 2023
Мала таке щастя. Оце його гіперкохання, гіперпіклування мене і душило. Просто дійшло до того, що бісив неймовірно (( Зустрічалися довго, це ще в юності було. Потім покинула
Ms. Скромность• 03 ноября 2023
при чем тут совесть?будьте честною перед собою и перед ним этого достаточно, кому ваша жалость нужна?
Кукарачка• 04 ноября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Я поменяла хорошего на шикарного)
Чим другий був краще? Як довго ви з другим?
Твердая валюта• 04 ноября 2023
Ответ дляКукарачка
Та всем, это несравнимо. Прежде всего щедростью. Не люблю скупых мужчин. С 2008 вместе
Я тертий жук• 04 ноября 2023
Хороших не кидають. Вам потрібно розібратись з собою. Чому вина? Чому себе ставите на друге місце, своє невдоволення, я його на перше, хоча не кохаєте його.
У вас є конкретні потреби, які він не задовільняє, тому Ви не можете і не повинні продовжувати стосунки. І цим Ви не ображаєте нікого, Ви ж не зраджуєте, не крадете і тд. І придивіться чи Вами не маніпулюють отими сьозами і тл. Не завжди чоловіки так реагують