Джавеліна• 03 ноября 2023
В тому місяці чорнобильських так і не було?
Я правильно зрозуміла? Чи хтось все ж таки отримував? Може їх вже відмінили?
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Народжені у 23 Чорнобильці? Все! Я в ауті. Спокі-нокі. З вами діалог завершую
5) народились після 26 квітня 1986 року від батька, який на час настання вагітності матері мав підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, або народжені матір´ю, яка на час настання вагітності або під час вагітності мала підстави належати до категорії 1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Да... Тут точно без коментарів.
😆😆😆
Головний кошак• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
В якій «тій»? В Обухові давали посвідчення. Це хуєво-кукуєво від Чорнобиля
Зони ураження встановлювались не від балди, а згідно дозиметричних досліджень.
І ще раз кажу що’ чорнобильські ’ отримували і отримують не лише ліквідатори
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Поки не заснули почитайте.
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Та немає сенсу щось доводити. Людина реально нічого у цьому не розуміє і не хоче навіть хоч трохи задуматися.
Та вже б подивилася б в інтернеті. Так ні, сперечається і не зупиняється
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
І не буду зупинятися (сперечатися точно не буду, бо ви мене втомили). Якісь пільги треба давати тому, хто їх дійсно потребує. Не просто ледар, а хворий. Якщо всі ці пільговики набули захворювання від того, що мама чи тато були опроміненні, то ок. Медкомісія і пільги. По іншому - дурь і зайва витрата бюджетних коштів. Можете мені ще щось написати, якщо хочете, щоб останнє слово було за вами в вам це важливо для самоствердження
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Змішались у купу і коні ,і люди.
Точно. Йдіть краще спати. На все добре.
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Змішались у купу і коні ,і люди.
Точно. Йдіть краще спати. На все добре.
Все таке важливо, щоб останнє слово було за вами)) Я була права. Чоловіку свому розкажіть, куди йому йти. Бо я і не таке можу запропонувати))
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
😆
Якщо ще не пішли... Так що? Таки діти 2023 року можуть мати посвідчення? То визнайте, що не знали і писали ви брєд! А тепер он воно як невдовбенько вийшло. Та куди там визнати. Треба ж напридумувати ще купу усього зверху. По бюджет і кошти.
Чим ви там погрожуєте? Ну не смішіть .
Цветочница• 04 ноября 2023
Тільки що перевірила , дійсно в жовтні не було виплат.
Але раніше теж були випадки, що за 2м разом давали
Там-тарарам• 04 ноября 2023
Не було виплат. Було декілька раз, що виплачували за 2 а місяці. Інформації про скасування не було
Джавеліна
• 04 ноября 2023
Дякую, хто відписався. Тоді чекаємо. Бо 300 грн зараз теж на дорозі не валяються )
Бавовна• 04 ноября 2023
Не было. Наш мер сказал, нету денег пока. Платит не город, если будут влпросы. Ему задали вопрос, он ответил