Файна дівка• 04 ноября 2023
Як побороти муки неправильного вибору школи?
Питання мучить, і турбує більше мене ніж дітей.
Я взяла на себе таке рішення, і тепер відчуваю, що воно було імпульсивним. Ніби коли купляєш щось і не думаєш доовго і добре.
Мені напевно в той час хотілось якихось змін руху. А тепер думаю нащо я то затіяла.
Дано школа 1:
До дому 9хв пішки
Вчилась до війни з 1 класу до 3,
Потім четвертий клас ми були за кордоном.
Це школа де я вчилась , не велика на дві паралелі( напевно вплинуло, що я особисто зі своїх шкільних років порівнюючи акраз старшу школу від 5класу де мала починати вчитись дитина не пам´ятала нічого такого цікавого зі свого шкільного життя) на противагу школі яку діти відчули за кордоном.
На момент вибору тиждень перед 1 вересня у школі не було вчителів. Були відкриті вакансії на 8 вчителів. Це дуже багато для такої малої школи. Боялась, що з нашими зарплатами, вчителя довго будуть шукати і один вчитель фізкультури буде вчити і математику і укр. мову.
Діти поспілкувавшись з однокласниками, казали що їм всерівно...можуть ходити в ту, можуть в нову. Не мали сильних дружніх стосунків з кимось.
Ми ходили дивились на одну школу, гуляли і в іншу... бачились з дітьми.
Школа 2:
Від дому 19 хв пішки.
Школа більша 3, паралелі, є великий спортзал. І трохи ліпше виглядає укриття. Є багато різних гуртків в самій школі .
Класну керівнику знаю, і як людина вона чудова, душевна і на свому місці.
З адаптацією і прийняттям до класу дитині добре.
Є групки які дружать..але дитина найшла своїх * двох, трьох і почувається більш менш комфортно зараз.
Нарікань від дитини не має. Дружити ще з двома дівчатами з старого класу , приходять в гості і питаються чого вона не зними ,коли повернеться... Які причини. А вона сама ж не знає... Як і я ))) виглядає, що це я просто псіханула...
Їхній клас також гарний і виявляється вони її чекали... І мені сумно тепер. Розумію , що якимось таким поспішним рішенням зробила шкоду дитині.
Скажіть щось
Дано школа 1:
До дому 9хв пішки
Вчилась до війни з 1 класу до 3,
Школа 2:
Від дому 19 хв пішки.
Скажіть щось
Добродійка• 04 ноября 2023
У нас деякі діти перейшли в 5 клас до іншої школи.
Але все одно дружать, ходять один до одного на День народження.
Автор, проблеми немає зовсім.
Я так розумію, що нова школа краща, сучасніша, то хай донька там навчається. А з подружками зі старої школи гуляє після школи.
Автор, проблеми немає зовсім.
Джонсонюк• 04 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну, що можна було не переводити і також нормально вчитись...)
Переведите обратно. Это дело одного дня
А я нівроку• 04 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Это мы так выбрали самую дорогую школу и думали, что там должно быть идеально) все бы хорошо, если бы не рашисты в каждом классе(((
1. В ’дешёвых’ школах их нет? 2. Сейчас это серьезное дело, рашисты или затыкают свои рты, или можно коллективно официально от них избавиться
Файна дівка
• 04 ноября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Переведите обратно. Это дело одного дня
... чому якщо їй і тут зараз все добре ?
Це знову шило на мило. І те саме, що я вже зробила....
Розумієте проблема в мені.
Не відчуваю, твердості в своїх діях в тому що вже зроблено.
Розумієте проблема в мені.
Эскиз бесконечности• 04 ноября 2023
Ответ дляА я нівроку
Так мы вообще не думали, что они тут есть, т к сидят тихо. Это было глупо, теперь то понятно…
Джонсонюк• 04 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Розумієте проблема в мені.
Это от безделия. Займитесь чем нибудь, чтобы и головы некогда поднять. Забудете обо всех проблемах. Мне вот предложили вторую работу, сначала обрадовалась, а теперь так устаю, что то пофиг на все. Сегодня выходной, просто буду лежать целый день
Леннон_Жив!• 04 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Мучусь що взагалі перевела . Сумніваюсь що це краще для дітей, бо я зараз не розумію об´єктивної причини це робити.
Ну переводяться переважно якщо є якийсь булінг, переїжають люди...важливі причини
Вам більше робити нічого?
Иванка Бур• 04 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
А как вы узнали об этих козлах? Т.е. рашистах?
Они орков славили или с красными флагами бегали или что?
Эскиз бесконечности• 04 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Ну как я узнала, в первый учебный день ребенок пришел со школы в слезах и истерике….
Иванка Бур• 04 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Капец...
Это вашему ребенку другие дети какую-то чухню про русский мир рассказывали?
personality• 04 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Мені акраз був кайф. І я дуже б хотіла залишитись.
Але чоловік не імігрант. Він був з нами, але не захотів , не зміг залишитись.
І добре де ми є.
Так
І добре де ми є.
Так
Ото у вас біполярка 🤦♀️
Эскиз бесконечности• 04 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Капец...
Хуже. Такое тоже есть. Но пацан из класса доставал и гнобил. Муж пошел и ему пиздю***лей ставил и его папашке. То уже получше, но эта ситуация все равно огорчила и испортила все хорошее впечатление в общем
Небалувана Галя• 04 ноября 2023
Автор, есть пословица - все, что не делается, к лучшему. Успокойтесь, а старую школу держите в уме, вдруг ЧТО, вернетесь обратно.