Кукусикиииииии• 04 ноября 2023

Добудовують мою квартиру, а в мене не має радості (

Ми з дочкою жили в Ірпені, будинок чоловіка ( не мій )
Але дочка там прописана.
З чоловіком не склалося давно, але він сам переїхав і сказав, що то буде будинок дочки - і живіть, скільки треба
В 2021 влітку я купую квартиру в Києві -7 хв пішки до метро, новий ЖК
Своє перше зароблене житло .. на етапі ще будівництва коробки.
Радості не було меж.
В 22 виїжджаємо за кордон по зрозумілих причинах
В нас все склалося, робота в мене є, дочка вчиться і готується до вступу ( ще 1,5 роки )
Має намір вчитися за кордоном
Я трохи розгублена, квартиру добудовують швидко.
Як тільки стане моя, то треба вже починати ремонт.. то повертатись, але в війну мені то зовсім не хочеться
Продавати ?
Що робити з тими грошима. Купляти за кордоном не маю наміру, мені житло забезпечує робота наполовину на вигідних умовах
Була мета свого житла - і наче вже воно все Ось- бери
А що робити з тим всим не знаю ..
Батьків в мене вже немає
Родичів теж, які б дали слушну пораду
Фото з чату покупців ..
але мені без радості (
чаревна• 04 ноября 2023
Копите деньги на ремонт, они есть не просят. Прояснится ситуация через год, вернётесь или продадите. Вообще проблемы не вижу.
Хотите делайте ремонт и сдавайте
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
ничего не делать закрыть, пару тыс грн. жк ужасный
Чим жахливий ?
Там ще навіть не живуть, а вам вже жахливий ..
Пффф 100%• 04 ноября 2023
Зробити ремонт і здати. Я так зробила. Правда ремонт ще до війни почала, потрібно було лише закінчити.
Але якщо Ви не плануєте повертатись в Україну і плануєте залишитись за кордоном, то продавайте і вкладіть у щось там де Ви є.
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Повеяло троллингом
Від мене? Що саме вам не так ?
Українська Мрія• 04 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
примитивный всеравно 300 долл за м2
Звідки такі ціни? Поштукатурить і пофарбувать білою снєжкою, це ну нехай 500-700грн. На пол ліноліум. Це теж не більше 1000грн
Ёшки_Матрёшки• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Та буде десь 1000 грн
Так, десь так буде. Ремонт я б на відстані не робила, це дорожче вам коштуватиме з наглядом, хоча й це можливо. Продати завжди встигнете, вважаю. Я свою квартиру купила в людей, які синові купили, а син передумав) Стояла отак 4 роки - голі стіни бетонні
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Дякую
Завжди мало• 04 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
вот сейчас делам ...щтукатурка сколько 1 м2? и т д
я говорю про бюджет
gem-nli• 04 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Хай квартира стоїть, їсти не просить.
А коммуналку ежемесячную забыли?
Українська Мрія• 04 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
я говорю про бюджет
Ви фірму замовили чи просто пару штукатурів? Завжди була шрукатурка 10дол кв м. Але з війною послуги ще здешевшали. Ми плитку поклали по 170грн (робота за квадрат) пів року назад.
УраганнаЯ• 04 ноября 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ой горе-горькое )
С мужем договоритесь, чтобы ремонт сделал. Не сам, конечно, просто за бригадой присмотрел, или чтобы толкового прораба нашёл. Большинство материалов закажете дистанционно на свой вкус, это вообще не проблема.
Ну и будете сдавать её спокойно.
Вложить 20-30 тисяч уе, чтоб сдавать за 12 000 грн.? Какой смысл? И если ли они у автора - лишние деньги на ремонт ненужной квартиры?
Ручки-Крючки• 04 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Не Київ,що рік назад,що 2 роки,що зараз
450 грн плитка
Українська Мрія• 04 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Не Київ,що рік назад,що 2 роки,що зараз
450 грн плитка
А я в києві знайшла хлопців із Рокитного, бо місцеві теж з цінами перегибали, але зараз і місцеві трози попустилися.
Руда ліса• 04 ноября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Повеяло троллингом
Повіяло рожевим аґпоні
Кнопкотиць• 04 ноября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
С голыми стенами автор ее не продаст. Если 1000-1200 грн нормально каждый месяц минус, то тянуть.
Молчунья• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Авеню 42

10 гуляючи .. перевіряла
Яке там метро?
УраганнаЯ• 04 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Покупают люди и с голыми стенами, и делают под себя ремонт.
Ручки-Крючки• 04 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Багато хто хоче голі стіни,для чого переробляти.Не може все подобатись різним людям
+ ремонт все рівно входить в ціну
Кнопкотиць• 04 ноября 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я только с этого рынка. Увы, таких единицы.
Купят если дешевле намного рыночной.
забиякина• 04 ноября 2023
Ответ дляgem-nli
А коммуналку ежемесячную забыли?
Написала в іншому пості.
Руда ліса• 04 ноября 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Комунікації, електрика,ванна кімната, , та хоча б унітаз встановити, кухня, підлога? Найдешевший лінолеум постелити, 15 Квадратів 5тис... І це просто ціна лінолеуму,а ще подложка, стяжка
Це так здається, що лиш пофарбувати стіни
Ручки-Крючки• 04 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Купят если дешевле намного рыночной.
А з ремонт купують аж бігом,по ціні нормальній?
svetolino• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Треба буде сплачувати комунальні платежі
А ще не знаю суму .. але комфорт клас ( не економ )
То мабуть не 500 грн
Життя довге и не передбачуване. Ніхто не знає що буде навіть через рік ,А через 5,10 .? Завжди е кілька рішень проблеми. План А План Б План С. Самий кращий варіант зробити космет ремонт .А якщо прийдеться повернутися то буде де жити. До кінця війни складно щось прогнозувати.Удачі! Прийняти вірне рішення!
очки_ннадо• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
42 кв м
Невелика квартира, туди вкладень до 15000$. Як на мене, то головний важіль це близкість до метро, тому таке житло завжди буде цікавим як для покупця, так і для орендаря.
Про окупність з оренди смішно, не треба так рахувати. Оренда це чистий прибуток. Надумаєте продавати, в ціну додасте вартість ремонту, це і буде окупність вкладень, які збільшили вартість житла. Але ж якщо самі будете повертатись, то робіть з урахуванням своїх смаків. Бажаю вам знайти правильне рішення.
Кнопкотиць• 04 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Больше шансов. Я сама прошла это, тоже решали, что делать.
УраганнаЯ• 04 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Купят если дешевле намного рыночной.
Понятное дело, что дешевле, чем с ремонтом.
автор Кукусикиииииии • 04 ноября 2023
Ответ дляМолчунья
Яке там метро?
Теремки
Українська Мрія• 04 ноября 2023
Ответ дляРуда ліса
Я в ремонті вже років 5 живу, бо великий будинок, на поршому поверсі живемо, а на другому по одній кімнаті ремонтуємо, тому в цінах орієнтуюся. Просто да, дешевше треба гарно пошукати і витратить на це купу часу, а не у всіх він є.
Бубль Гум)• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Та буде десь 1000 грн
У вас є 40к дол, а 1000 грн за комуналку то для вас велика проблема? 🤔

Нехай війна ще буде рік, це 12 тис, тобто 300 доларів. Менше 1% від ваших заощаджень.

Це точно проблема?))))
Перекус беру завжди• 04 ноября 2023
Автор, ремонт не делать, попробовать продать так.
За вырученные деньги купить готовую вторичку с ремонтом и сдать на долгий срок