Триндю-бриндю• 04 ноября 2023
почитала я тут договір...це скрізь так?
фото паспорту, 1 і 2 сторінки і прописка надати. а потім оце в договорі
1.1. ТУРАГЕНТ за встановлену Договором плату та замовленням ТУРИСТА зобов´язується забезпечити надання ТУРИСТУ інформації щодо турів та інші послуги з бронювання, пов’язані з туристичними послугами. (надалі - Послуга)
тобото інформацію надати це і є послуга, а не самі послуги надати.
ДаЗдраПерма• 04 ноября 2023
Паспорт для заповнення договору. Якщо боїтеся то якось зробіть надпис ,,не для кредиту,,
Про інфо послуги точно не скажу, але так якось дивно