Небалувана Галя• 04 ноября 2023
Чем заменить капли от сухости глаз Нави липо?
Нави липо мне выписал врач. Покупала уже 2 раза. Но цена...
КаРаКаТиЦа• 04 ноября 2023
Мені призначали Теалоз Дуо. Теж недешеві, але потрібного ефекту я не відчула. За такі гроші сподівалась на щось краще. Зараз купила собі Супероптік Аква. Ціна не надто дорога, ефективність така ж, як і у Теалоз Дуо. Принаймні для мене. Тому я і далі в пошуку хороших крапель.
Колись мені призначали якийсь гель у тубі. Той, здається, і зволожував краще, і діяв довше. Назву забула, на жаль.
КаРаКаТиЦа• 04 ноября 2023
Згадала назву гелю: Відісік.
Піду почитаю ще відгуки. Але мені він дійсно допоміг у свій час.
Коханозадовільна• 04 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Возможно Вы попали на подделку. Теалоз очень качественные капли. Одни из лучших
КаРаКаТиЦа• 04 ноября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Купувала в Аптеці 911. Там бувають підробки?
Видящие_помогите• 04 ноября 2023
У Наві Липо помимо гиалуронки есть липидная составляющая. Дорого, но не меняю.
Небалувана Галя
• 05 ноября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Заказала на 911. С промокодом минус 5 вышло дешевле, чем на таблетках юа