Лепетун• 04 ноября 2023
У дитини 3 роки вперше чхання.
Добрий вечір.
Я в четвер застудилася, в четвер і п´ятницю був сильний нежить і забитий ніс. Сьогодні уже дере в горлі і деколи кашель. Температури немає.
Лікуюся 3 на день фармацитроном, евказоліном і часте пиття малини.
Весь вечір, дитина почала з періодичністю один раз в годину чхати.
Дівчата, що порадити як превинтивні міри, щоб запобігти захворюванню?
За 3 роки дитина простудою, температурою ще не хворіла.
В аптечці є нурофен сироп, свічки від температури.
Но ще можемо і в аптеку сходити.
Порадьте, будь ласка
Но ще можемо і в аптеку сходити.
Порадьте, будь ласка
Лепетун
• 04 ноября 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Можливо, якщо такий імунітет, то і не захворіє.
Так уже чхає, мабуть уже схопила вірус
так себе картаю. Хоча всю п´ятницю і суботу була в ізольованій кімнаті.
Лепетун
• 04 ноября 2023
Ответ дляМне без сахара
Чай с малиной или лимоном дайте. Может пронесет.
Дякую.
Тепленький чи трохи щоб горячий був?
Стрекоза любви• 04 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Так уже чхає, мабуть уже схопила вірус
Ви занадто переймаєтесь. Організм він не стерильний, рано чи пізно це має статися.
рукиЖимолости• 04 ноября 2023
Все впереди, сопливое детство- должно быть, чтоб иммунитет развивался. Питье обильное, прохладный воздух, но теплее одежда, если насморк мешает спать, приподнять матрас , чтоб голова выше была, увлажнитель , если включено отопление. Если будет температура- давайте температурить, хотя бы до 38,5, а лучше выше, тогда быстро выработается антитела, и ликвидируют вирус. Без последствий, в виде долгих соплей и кашля.
Лепетун
• 04 ноября 2023
Ответ длярукиЖимолости
Дякую.
Срочнокпсихологу• 04 ноября 2023
Всі діти хворіють, ваша особлива?Чхнула вона і вже треба піднімати шум?
Лепетун
• 04 ноября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
А де Ви почули шум?
Запитала про досвід досвідчених мам.
Ненька наша• 04 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
А де Ви почули шум?
Запитала про досвід досвідчених мам.
дети болеют. они должны болеть, вот прям обязаны.
Срочнокпсихологу• 04 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
А де Ви почули шум?
Запитала про досвід досвідчених мам.
Бо писати про те як чхнула ваша дитина це брєд. Всі чхають!
Мне без сахара• 04 ноября 2023
Ответ дляЛепетун
Дякую.
Тепленький чи трохи щоб горячий був?
Не гарячий, чтоб могла пить.