Петриківна• Изменено 05 ноября 2023
Шкільна реформа. Закриття 10-12 класів.
1-4 класи Початкова школа
5-9 класи Гімназія
10-12 - Ліцей. Академічний та профільний.
Реорганізація у всіх школах. Багато шкіл більше не матимуть 10-12 класи.
Школи змінили назви, можете подивитись, як називається ваша школа та зрозуміти, чи будуть в неї 10-12 класи.
Міф 1. Місць у ліцеях на всіх не вистачить.
Правда.
Міф 2. Ліцей тепер буде далеко від дому.
Правда.
Міф 3. До ліцею важко буде дістатися.
Правда.
Міф 4. У містчках із населенням до 50 тисяч ліцеїв не буде.
Правда.
Міф 5. Ліцеїстам з інших міст та сіл доведеться винаймати житло.
Правда.
Міф 6. Після гімназії складно буде вступити до ліцею.
Правда.
Як вам реформа? Які наслідки ви бачите?
5-9 класи Гімназія
Правда.
Міф 3. До ліцею важко буде дістатися.
Правда.
Як вам реформа? Які наслідки ви бачите?
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Зараз вже нема спеціалізованих шкіл.
А куди з вони ділися? :) є, звичайно.
Престидижитатор• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
Дитина в 14 років в 90% ще може не розуміти, яку саму професію обрати…
А спеціалізацію для ліцею може?
Не розганяйте зраду, реформа хороша. Питання щоб її реалізували як слід
ПробілНеПрацює• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
Кхм. Скажіть це людям, які так вчились. Смішно. Скільки вам платять?
Ответ для звездная галактика
проблема в том, что те ушли сами. как вы этого не понимаете? у вас есть две двери. и вы можете выбрать любую. а не вас выталкивают в одну
И ? Кто кого выталкивает ? Есть много дверей и при желании можно выбрать любую …а есть то желание у единиц .
Престидижитатор• 05 ноября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
А куди з вони ділися? :) є, звичайно.
Звичайно, будівлі нікуди не ділися. Змінився статус
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Будуть чітко визначені правила зарахування до закладів освіти, і вони будуть єдині для всієї країни. Конкурс до ліцею проводитимуть тільки у тому випадку, якщо кількість поданих заяв про зарахування перевищить загальну кількість вільних місць. З 2027 року до ліцею можна буде вступити за результатами ЗНО для учнів, що здобули базову середню освіту.
Автор, поясніть, будь ласка, що ви вбачаєте в цьому поганого?
Погано, що хтось не зможе по конкурсу поступити в ліцей і не отримати ВО. А хотілося :)
Престидижитатор• 05 ноября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Чому не зможе?
Качка в тапцях• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
Як власне і в 16-17. Давайте тримати усіх в школі років до 25-30.
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ для звездная галактика
при чем здесь зрада? должен быть выбор. а не есть 6 классов. их и набираем. остальные - на выход. правильно - кто хотел, уходил САМ!
Ну так питання в раціональності. Нераціонально витрачати бюджетні кошти на освіту того, хто хотів вчитися, але не міг потягнути.
Показушница• 05 ноября 2023
Ответ для звездная галактика
у вас на 35 тыс только одна школа?
Удалено администрацией...
Тому що батьки пропустили той момент, коли школи стали ліцеями і гімназіями. Учні - здобувачами освіти, а вчителі - надавачами освітніх послуг.
Батьки підписують багато зайвих непотрібних заяв. Наприклад, після 9 класу пишуть директору заяви ’прошу зарахувати в 10 клас’. Хоча переводять в наступний клас по факту закінчення попереднього класу - рішенням педагогічної ради, а не заявою батьків. Зарахована дитина в школу ще в 1 класі. А нова заява батьків про зарахування означає зарахування в ІНШИЙ заклад.
Петриківна
• 05 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
А спеціалізацію для ліцею може?
Гадаю так. В ліцей ще можно не вибирати спеціалізацію, а вибрати тільки направлення це будуть гуманітарні чи точні науки.
Наприклад, моя дитина в 8 класі. Вона не може сфокусувати свій потенціал, на що приділяти більше уваги. Тільки мови в приоритеті. Все інше - так сяк.
#Пойду_кгадалке• 05 ноября 2023
Ответ дляМой_ужин
Это страшно для сел и маленьких городков, для городов ничего страшного
Ну подумаешь, какие-то там села и маленькие города, да?
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Нашу вже позбавили цього статусу, тепер ліцей. До вас просто ще черга не дійшла. Спеціалізованих шкіл не буде. Взагалі не буде такої назви - школа. Гімназія або ліцей
Ну так не буде і нема трохи різні речі.
І все-таки спеціалізація шкіл йде з 5 класу, тобто гімназії та ліцеї все одно будуть спеціалізованими.
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
А заочної теж не буде. ви не читали свіжі новини?
Замість заочної дистанційна асинхронна - майже те саме, читайте не лише заголовки.
Качка в тапцях• 05 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Електронні журнали і щоденники без згоди батьків.
Свідоцтво про здобуття освіти, замість свідоцтва про освіту і атестата.
Діагностувальні роботи - вашим дітям діагнози ставлять, а не оцінюють знання.
Скажіть, а у вас бот стоїть на ключові слова?
Альдебаран• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
А профіль? Розуміє який?
СкокоМнеДадите• 05 ноября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
У нас полстраны с ВО, а толку? Оно окончательно обесценилось.
Петриківна
• 05 ноября 2023
Ответ дляАльдебаран
А профіль? Розуміє який?
Я відповіла вище на подібне питання
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ для звездная галактика
Завжди є вибір - або добре вчитися і поступити в ліцей, або погано вчитися і не поступити в ліцей.
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Не змінився наразі.
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Чому не зможе?
Бо погано вчився і не пройде по конкурсу
АлександраА• 05 ноября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Ви не зрозуміли, мова про зміну змісту термінів. Зараз ліцеєм називається будь -яка школа зі спеціалізацією. Тепер всі 10-12 класи називатимуться ліцеями.
В нас школу, ще позаторік, перейменували в ліцей. Всю школу, а не тільки 10-11-12 класи.
Коли я спитала чому так, то мені відповіли, що школа навчає після 9-го класу і тому це ліцей.
Тобто, якщо в школі лише 1-4 класи, то цей заклад називається Початкова школа. Якщо має 5-9 класи, то це Гімназія, а якщо навчає і після 9 класу - то Ліцей. Причому, ліцей може містити в собі класи і початкової школи, і гімназії. А, от, скажімо, гімназія вже всі класи ліцею містити не може.
12 галюцинаций• 05 ноября 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Як тільки сказали що тепер діти навчатимуться 12 років я сказала своєму сину ( на даний момент йому 10) що нічого там сидіти стільки років. Я що він може вже визначатись з тим ким хоче бути і краще після 9 го йти в профільний заклад.
Благо зараз він навчається в приватному закладі з уклоном і іт, то вже зараз вони прямо на уроках створюють ігри , персонажі і тд. Пробують продавати їх. Знову ж таки нагадую йому, що вже після школи він буде мати навички професії. Як на мене це важливо. А не сидіти в школі вивчати купу предметів, щоб в 18 років тільки почати вивчати профіль.
Це київ що за заклад?
ТебеОноНадось• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
Ось тут повний текст
Так ця реформа вже дуже давно почалася. Тепер переважна більшіть учеів після 9 класу підуть в ПТУ (сорри, це ж тепер Коледжі!). Доречі, цк і моєму синові світить. Бо він зараз у школі (Київ), яка давно вже дев´яти- річка
Флюорография гуся• 05 ноября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну так я ж за реформу, щоб такого не було.
Петриківна
• 05 ноября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Щоб зробити таку реформу, ваш аргумент був в топі.
Але ж… ВО раніше куплялось на ринку, ВО раніше отримували всі хто хотів.
Чому не почати боротися з корупцією та приймати на навчання тих хто дійсно має знання для вступу у Вищі?
Ця реформа без боротьби з корупцією змінить тільки одне. ВО будуть отримувати не ті хто заслуговує, а ті хто має кошти.
Альдебаран• 05 ноября 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я повністю погоджуюсь,я зараз питаю у дитини ну чому ти не пішла в коледж,впу,або технікум.Вона відповіла бо нам в школі нав´язали стереотип що в училищах одні тупі і неблагополучні.