Петриківна• Изменено 05 ноября 2023
Шкільна реформа. Закриття 10-12 класів.
1-4 класи Початкова школа
5-9 класи Гімназія
10-12 - Ліцей. Академічний та профільний.
Реорганізація у всіх школах. Багато шкіл більше не матимуть 10-12 класи.
Школи змінили назви, можете подивитись, як називається ваша школа та зрозуміти, чи будуть в неї 10-12 класи.
Міф 1. Місць у ліцеях на всіх не вистачить.
Правда.
Міф 2. Ліцей тепер буде далеко від дому.
Правда.
Міф 3. До ліцею важко буде дістатися.
Правда.
Міф 4. У містчках із населенням до 50 тисяч ліцеїв не буде.
Правда.
Міф 5. Ліцеїстам з інших міст та сіл доведеться винаймати житло.
Правда.
Міф 6. Після гімназії складно буде вступити до ліцею.
Правда.
Як вам реформа? Які наслідки ви бачите?
5-9 класи Гімназія
Правда.
Міф 3. До ліцею важко буде дістатися.
Правда.
Як вам реформа? Які наслідки ви бачите?
Olenka_bum• 06 ноября 2023
Ответ дляEllillд
Светлое и радостное. А Вы? Завтра Шольцу будете писать претензию или как?
Также как и вы.
Что же вы прислали с этим ’писать Шольцу’?
Alena-алёна• 06 ноября 2023
Ответ дляЛевобережная
в деяких школах за кордоном існує дуже класне впровадження - кожен рік змінюють вчителів та змішують класи. Це така класна штука й для розвитку навичок соціалізації, й як профілактика булінгу та корупції.
А оце - спочатку ’ось всі діти з нашої групи йдуть в ту школу до того вчителя й ми підемо.’ І пофіх, що дитина взагалі не готова ще до школи.
Потім починається ’ми з першого класу разом’. Як це змінювати школу - діточка ж звикла...
І потім маємо людей, які бояться змінити роботу.
Не кожному це підходить. Всі ми різні. Якщо б у нас все було цивілізовано, може такий метод і у нас працював. Але зараз такі діти неконтрольовані, що тільки знайдеш хорошу школу,клас, вчителів, а тут переходити треба. Нам вже багато міняли вчителів, а через війну ще і місто зі школою змінили. Так нічого хорошого в цьому не бачу. У такий клас попали, що думаємо переходити. Діти не можуть себе вести, зривають уроки. Тому в нашій країні поки що треба впровадити реформу виховання учнів, а потім все інше.
Левобережная• 06 ноября 2023
Ответ дляAlena-алёна
діти зараз - як діти. По вашим міркам, я згадую, що ми себе поводили, ще більш ’неконтрольовано’ .
У Вас - ось прям всі погані, а моя дитинка не така...
Ви не попали в ’такий клас’, ви просто попали в такий вік.
Клас 6 - 8 так?
В пубераті нормально протестувати та вести себе погано. Не норма, як раз якщо дитина ’безпроблемна’. Якщо ви вважаєте свою такою - так шукайте, що не так. Або вона просто боїться виражати протест, їй це небезпечно в вашій родині або ще є декілька причин, які Вам не дуже сподобається та які Ви не захочете сприняти, як правду.
Реформу чого Ви хочете? Виховання йде з родини, в школі Вам ніхто нічого не винен. Може Вам в Північну Корею одразу переїхати? Там норм виховують - вам сподобається як раз.
Клас 6 - 8 так?
Alena-алёна• 06 ноября 2023
Ответ дляЛевобережная
Клас 6 - 8 так?
Якщо для вас нормально, що діти не слухають вчителя на уроці, розмовляють вголос на свої теми, можуть їсти, грати у телефон на уроці, заважають навіть дітям в інших класах, то я для мене це просто невиховані діти. Ще брешуть вчителям і батькам. Може ви теж така і вам це нормально. А я не хочу жити в такому суспільстві, де немає ніякої поваги до дорослих, немає ніякої відповідальності за свої вчинки і виховання. У нас з вами просто різне бачення на нормальне.
Виховання йде всюди і в родині, і в школі, і на вулиці. Але нашому суспільству чомусь це складно дається. Тому нам ще треба багато зробити, щоб ця нова реформа всім подобалась.
Ответ дляgenteestupida
Так это при Педе парашенковском реформа была .. что 10-11 класс тю тю(((( есть деньги будут доучивать в лицеях .. нет денег что они там зазывают на войну ((( реалии !
Зато при Зєлє все зашибісь)) його попередній міністр Шкарлет сплагіатив наукову роботу!