Військового побили до напівсмерті. Він після поранення проходив ВЛК в Києві, затримали його на вокзалі за порушення комендантської години, хоча білет на потяг та військовий квиток був при ньому. Дружина його побратима просить про розголос цієї ситуації
Ksenia-e9d7• 05 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Уже пару видео, ответ наших полициянтов и т д
Типа он выпивший и грубил.
История закрутилась, наши полиция начала типа расследование.
Типа он выпивший и грубил.
Полициянты уже берега попутали. Менты и так всегда бухают по черному. Интересно, какие бы они были, побывав на передке
В поліції працює рівня злочинцям. Можливо пару нормальних людей і потрапляють туди, але їх або виживають, або стають таким же лайном, нажаль. Звичайні люди від них допомоги не отримають, поки хабара не дадуть, а це вже нонсенс. По суті, це злочинне угрупування, яке спонсорується владою.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 05 ноября 2023
А хто тут нещодавно волав про повагу до поліцейських?
Пам´ятаєте тему про стрілянину у Дніпрі?
Отож...
РеХформа провалилася з тріском
Отож...
РеХформа провалилася з тріском
Mrs.Ochmonek• 05 ноября 2023
Поліцейські - підготовлені для фронту люди. І мають бути направлені туди, це найлогічніше рішення по мобілізації
Ответ дляMrs.Ochmonek
Даже Свитан это предлагает в одном из последних интервью.
’СВИТАН: Вся правда о МОБИЛИЗАЦИИ в Украине / Вот где ПРОСЧИТАЛИСЬ / Залужный все сказал’