як ви себе побідили? що вам допомогло жити і йти вперед? коли всередині пуста або без сил
Ответ дляksusha1155
Вклинюсь. Ні, не тупа. Себе дійсно треба займати чимось, бо час летить, шкода його втрачати. І коли щось робиш- пізнаєш щось нове в собі. Це ж не значить ішачити, просто знайти собі цікаве заняття для душі, мозку і рук.
Вам знайомий стан коли нічого не хочеться робити? Коли тобі складно навіть в душ сходити, а ви кажете займатися чимось.Це називається депресія
ksusha1155• 05 ноября 2023
Ответ дляИра 457
Знайомий. Що допомогло- покопатися в собі і знайти те, чого б мені дійсно захотілося. Шукала дооооовго, знайшла, вилізла з депресії, ожила. Треба пройти шлях до себе, часто люди не знають себе, своїх бажань і потреб.
Ответ дляRen2
розкажіть як ви себе любите? Як ви відчуваєте коли вас хтось любить?
Ну как это объяснить? Я себя уважаю, я собой не жертвую, я не погружаю себя в негатив. По поводу как когда любили еще сложнее ответить? Например бм меня любил, но мне это радости не приносила, ушла и мне стало хорошо
Ответ дляksusha1155
я знаю. я б була щаслива, як би в мене була любов, а так я нікому не потрібна була ніколи. я не знаю яким шляхом йти мені і куди
ksusha1155• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
А ви її шукаєте? Сходіть на швидкі побачення. Хто не ризикує...
Ответ дляDani777
а діти, робота є у вас? нерви хтось робить вам і скільки вам років?
Ответ дляRen2
мені так не хватає повноти жизні, коли я треба комусь , мені хтось треба. що робити одній в житті я не знаю.
Плохо что полнота жизни для Вас ограничивается только наличием мужчины рядом. Пока Вы не научитесь ладить с собой, когда Вам и самой будет комфортно, так и будете страдать.
Научитесь радоваться тому, что у Вас есть, а не страдать по тому, чего у Вас нет
ksusha1155• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
що вас насичує в житті? як ви відчуваєте любовь до життя? який є стимул у вас? які бажання у вас?
У мене море бажань і планів. Я щороку пишу списки (величезні), 95% виконую. Викладайте своє на папір, це офігенно допомагає.
ksusha1155• 05 ноября 2023
Ответ дляDani777
Не думаю что это поможет.. пока она не наведет лад в голове, пока не перестанет циклиться на отношениях, нормальных их не будет
Так, сильний перекос в сторону стосунків. Чоловік не панацея від проблем.
JaSonechko• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
ось така я. я і з котом боялась заснути, але потім ок
Неее) Собака - это же Ваш охранник)
ksusha1155• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
я знаю що коли пишеш на А4, білому листі бумаги, то воно відразу починає працювати.
Та хоч де) я в телефоні пишу)
Ответ дляRen2
42, есть дочь.. работа частенько делает нервы.. но я просто живу и считаю это все частью своей жизни, нормальной частью. У меня есть друг, который много лет меня любит. И знаете почему? Потому что он мне не нужен как мужчина, потому что я самодостаточна. Он не раз высказывал свой восторг какая я молодец и прочее.. и именно потому что я могу и сама хорошо жить
JaSonechko• 05 ноября 2023
Ответ дляTrisha
)) а в чем будет ценность? Если, ну вот вас, к примеру, косвенно послал мужик который вам вот вообще не интересен, и вы его туда послали, вы сразу им заинтересуетесь?
Я о том, что по-разному вопринимаются люди, заинтересованные в общении с противоположным полом, и самодостаточные. Ну имхо
Ответ дляksusha1155
ні, я дуже переживаю що мені 35 а в мене немає дитини, сімʼі. І всі мужики мене косвенно посилали нах, я ім не подобаюся, вони з іншими , мене ніхто не може полюбити, і я тепер не можу йти вперед, сил немає працювати.
ksusha1155• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
Ну зробіть паузу. Все минає, цей депресняк пройде.
Ответ дляRen2
Вам 35, а Вы до Стз пор не поняли что Вас не полюбят пока сами себя не полюбите. Я думаю в отношениях Вы нытик и навязчивая, а от таких бегут сразу
JaSonechko• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
Знаете, когда приезжает гребаный автобус, которого прождал полчаса? Когда с остановки уходишь)
Не зацикливайтесь и ищите себя в другом.
Ответ дляDani777
в мене і відносин ще й не було. один лось навпаки скащав колись чого я йому мало пишу і дзвоню, а я кажу що я роблю, занята
Ответ дляJaSonechko
Самодостаточные не посылают)))самодостаточность это про другое, это во первых, а во вторых если изначально человек не интересен, то от того что человек будет демонстративно что то там делать, то все равно будет пофиг
Ответ дляTrisha
чим може хлопця зацікавити дівчина? я навіть не маю соц мереж ніде. воно мені не потрібно. я думаю що тільки зовнішніми даними
Прийняти все як є . Ну так то так, зате ви здорова, ви дихаєте ви є . Згадати дитинство, саме ранье і те що в ньому подобалося робити , не бійтеся бути сама з собою. В мене такий самий вік , просте життя , нічого особливого, зірок з неба не хапаю, але я люблю кожен свій хороший день і коли накриває даю собі похандрити а далі знову вірю в хороше
Ответ дляjampo88
дитина у вас є? я думаю є, значить вам є для кого жити і творити
Ответ дляRen2
))) мільйони дівчат із посередньою зовнішністю мають стосунки. А чому не маєте соц мереж? Там же куча корисної інформації в режимі реального часа, є групи для спілкування по інтересам, і в цих групах є вільні чоловіки
А так увагу привертають веселі, легкі дівчата, ще типаж сексуальна кішечка, але там є ризик не тих увагу привернути.
Я можу вам із свого досвіду написати, займіться якимсь екстрим спортом, я в свій час ходила на спортивний батут, разом із дитиною, щоб не сидіти і чекати, сама займалася, скільки було бажаючих виправити мою помилки і допомогти.
Взагалі частіше виходьте в люди в місця де відбувається дійство по інтересам, моя подруга ходила на літературні вечори, караоке в кафе, якісь танцювальні майстер-класи, зовнішність як зовнішність , двоє дітей, постійно у якихось відносинах, при чому нормальні чоловіки, розходяться тому що не сходяться характерами
В таких місцях легше завести розмову)))