Ren2• 05 ноября 2023

Як повернути смак до життя? хто жив один, як ви впоралися?

як ви себе побідили? що вам допомогло жити і йти вперед? коли всередині пуста або без сил
автор Ren2 • 05 ноября 2023
Ответ дляjampo88
Прийняти все як є . Ну так то так, зате ви здорова, ви дихаєте ви є . Згадати дитинство, саме ранье і те що в ньому подобалося робити , не бійтеся бути сама з собою. В мене такий самий вік , просте життя , нічого особливого, зірок з неба не хапаю, але я люблю кожен свій хороший день і коли накриває даю собі похандрити а далі знову вірю в хороше
як не боятися йти вперед і захотіти знайти мужчину? Я насправді не хочу або дуже боюся реального життя, боюся щоб мужик мене не потянув вниз, бо я довго трудилася щоб з дна вийти
jampo88• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
дитина у вас є? я думаю є, значить вам є для кого жити і творити
Вам треба зібратися , а то навіть в коментарях якийсь сильний відчай , так не можна . Послухайте психологовім чи коучів, мені подобається Джон Кехо, Джо Віталле також нічого, Мрам Крия . Не потрібно прям зациклюватися просто щось для себе підкреслити, як варіант сходити в якусь церкву там можна зайти і співрозмовників і пару 🤷‍♀️
автор Ren2 • 05 ноября 2023
Ответ дляjampo88
як не боятися відносини? я боюся щоб мені мужик проблемне життя не зробив, бо всі хто в мене був, то мене не любили.
jampo88• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
Ооо реалії сімейного життя це ще та школа , тут в кожного своє . Залежить що для вас є цінностями і кордонами у кожного ж вони свої
автор Ren2 • 05 ноября 2023
Ответ дляjampo88
я дуже боюся бидла, наподобі таких як сантехніки, прийшли, ще й машинку хотіли щоб я нову віддала ім, боюся альфонса і бидла
автор Ren2 • 05 ноября 2023
за що меені такі мученія в дитті які я не можу виправити роками
автор Ren2 • 05 ноября 2023
нашо бог так знущається над моєю душою і робить мене слабкою
Sielo• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
нічого. все життя пашу, роблю і ніякого щастя, одні спогади як мене ніхто не любив. Сама все життя тащу себе, роблю і ніякої романтики в житті немає. наче цей світ не бачить мене що я жінка і заслуговую теж на любов і хоч трохи щастя, а не щоб всі мужчини мене косвенно посилали нах
Треба добитися розуміння, що Ваше щастя це тільки Ваше рішення, ніхто не потрібен, бо воно в ваших заводських установках. Ви своя маленька дівчинка, балуйте і любіть себе, а інші підтягнуться. А як ні, то фіг з ними.
автор Ren2 • 05 ноября 2023
Ответ дляSielo
скоріше фіг з ними. буду значить щось думати , але що не ясно, бо я обессилена і ав мене немає ніяких планів.
автор Ren2 • 05 ноября 2023
буду просити мисленно, щоб у ві сні мені наче хтось пояснив як мені жити, що мені робити в житті, яким шляхом йти, як себе спасти, свою душу , щоб не страждала, і без арангутанів виживу і буду щаслива.
Sielo• 05 ноября 2023
Юлія Латуненко загугліть, мені зайшли відео
автор Ren2 • 05 ноября 2023
Ответ дляSielo
не робить видео
Sielo• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
Бог не знущається, ваш порятунок в Ваших руках. Посповідайтесь, поговоріть зі священником, прийміть Причастя, посидьте в церкві. Почніть з Євангеліє кожного ранку, наприклад в YouTube Віталій Храбатин читає і пояснює, мені дуже допомагає, вервичка о 20.00 на Живому телебаченні. Nebo on канал теж суперовий. Почніть з чогось.
Sielo• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
не робить видео
В пошуковику в YouTube введіть, в неї є відео про відносини. Щасливою в парі може бути тільки людина, яка і сама без пари щаслива, тоді стосунки здорові.
автор Ren2 • 05 ноября 2023
Ответ дляSielo
дякую
ореста1981• 05 ноября 2023
Ответ дляRen2
так час є, але немає сил працювати. обездвижена і не хочу скакати ніде. я себе відчуваю недолюбленою і пустою
Так батога ще треба чи пенделя
автор Ren2 • 05 ноября 2023
Ответ дляSielo
і мені подобається. класний врач