Даха-сваха• 05 ноября 2023
Лазер або фотоомолодження?
Добрий вечір. Дівчата таке питання, в мене купероз, хочу позбутися його, що краще зробити щоб допомогло, фотоомолодження або лазерне видалення судин? Поділіться своїм опитом, де робили, скільки процедур, чи допомогло? Дякую
Парова машина• 05 ноября 2023
Я б сказала, що якщо плями як розацеа, то краще фото, якщо прямо капіляри по одному видно, то лазер. Але і принципі вони схоже діють. Я на крилах нлса видаляла і тим і тим, там буквально за 1-3 процедури прибрали. А от сітки на ногах - довго((
Нематрьошка• 05 ноября 2023
Лазерне видалення. 4 процедури в Лазерхауз, у них є Кандела. Будьте готові до сильних набряків, якщо працюєте, може бути проблема с післяпроцедурною реабілітацією. Виглядає дуже не дуже)
Даха-сваха
• 06 ноября 2023
Ответ дляНематрьошка
Дякую за відповідь. За пару днів зійде набряк?
Нематрьошка• 06 ноября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Ні. Може триматися 10 днів і до 14 днів навіть.