Нашли в капусте• 05 ноября 2023

Невролог Здвіжкова, поділіться враженнями

Дівчата хто був у неї, як вона вам? Якою суммою дякувати?
Дитині то ставлять дцп то не ставлять, обійшли купу неврологів, інвалідність не дають бо немає точного діагнозу досі
Почитала відгуки про, то в мене вже остання надія на неї
Куратор дебошей• 05 ноября 2023
Своеобразная. Слов не подбирает. Прогнозы довольно точные.
По возможности придите с мужем и помалкивайте.

автор Нашли в капусте • 05 ноября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Так, читала про її характер.... але то таке, можна стерпіти, головне щоб діагноз правильний поставила
Про сумму благодарності не знаете? Зустрічала на форумах інфу про 100дол але не знаю чи то правда
Куратор дебошей• 05 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Нет, конечно. Вы что. Это гос центр. 500 грн и она будет счастлива. Но и бесплатно Вас тоже посмотрит.
неДодекаэдр• 05 ноября 2023
Нашу проблему она попыталась перевести в область психологии и настоятельно начала советовать психолога.
Знакомые, у которых был глубоко недоношенный ребенок, очень довольны. Они долго с ней работали и она ’вытянула’ ребенка.
автор Нашли в капусте • 05 ноября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Розумію що подивитисься, але проблема саме до неї записатись
Тому думала спробувати приватним чином
Куратор дебошей• 05 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Тому думала спробувати приватним чином
А почему проблема? У меня никогда не возникало, что-то изменилось?
автор Нашли в капусте • 05 ноября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Грамотно призначила лікування чи вони просто проходили реабілітацію там в центрі?

неДодекаэдр• 05 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
У них все було, більше двох років цим займалися.
автор Нашли в капусте • 05 ноября 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Звонила по номеру то записували до іншого невролога в центрі, якісь там в неї причини були на той момент що до 4х років вона не брала, так сказали по телефону
ТигрЛьвович• 05 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Тому думала спробувати приватним чином
Частным отказывается брать, если вы не назовете точно фамилию того, кто рекомендовал. Записывайтесь и приходите - такой был ответ.
Невловимий Джо• 05 ноября 2023
Вона ніби в приватній клініці ще приймає. Теж цікавлюся
автор Нашли в капусте • 05 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Я так зрозуміла що вже ні, тільки на богатирській приймає
Невловимий Джо• 05 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Ех, шкода. Хочу проконсультуватися ще в одного невролога, її радили. Але морально важко у тому центрі. Треба налаштовуватися. На Богатирській ще Назар Оксана приймає. Її теж радять. Вона точно ще в приватній також приймає
автор Нашли в капусте • 05 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Назар ще здається в охмадиті в лікарні приймає?
Невловимий Джо• 05 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
На Олени Пчілки мені говорили. Про Охматдит не знаю
Невловимий Джо• 10 ноября 2023
Ответ дляНашли в капусте
Так. Телефонувала в мд кланік, де вона приймає. Сказали в охматдиті, ввечері в них
автор Нашли в капусте • 03 декабря 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ви були вже в неї на прийомі? Як вам враження?
Невловимий Джо• 03 декабря 2023
Ответ дляНашли в капусте
Записалася, але так і не поїхали. Попередили, що на годину зміститься прийом. Для нас то пізній час був.