Потужная Нюхоморша• 05 ноября 2023

Пусть восток ненавидит запад, а запад...

ненавидит восток. И все таки они своего добились. И все таки мы все повелись.
lorreline• 06 ноября 2023
Ответ дляPrervana
А Индия вот не жалуется, трындят на английском аж бегом. Но у нас свой путь, понимаю.
Взагалі, у них 3 мови - хінді, англ і мова штату проживання.
tanya_217• 06 ноября 2023
Ответ дляKira2022
А кто то и вовсе не смотрел 🤷
Я. І коли мені чоловік в 2018 казав, що Зе буде наступний президент, я йому казала, що наші люди не настільки дурні і не може такого бути.
Тепер чоловіку не кажу, щодо політики нічого, крім того, що наші діти мають жити не в Україні!
Miafka• 06 ноября 2023
Ответ дляillaria-k
Из гугла.
В школах Индии дети изучают 3 языка: английский, хинди и язык своего штата

У них в каждом штате такие разные языки, что они друг друга не понимают.
После ухода колонизаторов, они не отказались от английского, потому что это полезно для понимания между штатами.
А у нас запрещают родной язык части населения, граждан своей страны.
Насєлєніє з своїм язиком завезене з рашки замість вбитих українців
Miafka• 06 ноября 2023
Ответ дляneta3011
это всегда было перед выборами, помню начиная с 2006-2007 года.. и постоянно как выборы, начиналось. ну а сейчас так вообще.. во всех группах местных в фэйсбуке (мы за границей) только украинська. А я не училась в Украине, все понимаю, но не говорю и не пишу. И вот просто читаю только. Хорошо хоть тут можно общаться на каком хочешь. п.с. у меня со всеми языками не очень..
Іспанці за півроку вивчають, а у вас за 20 не вийшло. Це про щось ніби говорить
smilingsky2010• 06 ноября 2023
А сейчас кого не спросишь, никто за него не голосовал)) Люди так предсказуемы
Filomena• 06 ноября 2023
Яка наївність.
2019?
Це програма Януковича. Це його політтехнологи першими звинуватили Юльку в розділі країни на захід та схід.
Який це був рік?
Brita• 06 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
но и свой язык они все знают. Нет индусов которые говорят на английском и не знают хинди. Немцы тоже говорят на английском, но родной у них - немецкий
Так те кто в Украине говорит на русском прекрасно знают украинский.
LudaSHS• 06 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Яка наївність.
2019?
Який це був рік?
Я уже писала Павловский - Манафорт 2004
Они в сериале использовали ту историю
Павела• 06 ноября 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Я не смотрела этот сериал. Посмотрела отрывок, который в теме, и у меня просто мурашки пошли по коже! Люди, которые смотрели и пошли голосовать за действуещего сейчас президента, что у вас в голове???
Швидше за все у серіалі президент боровся з тими, що у ролику))) Виправте, якщо помиляюсь. До речі,який фінал серіалу?
LudaSHS• 06 ноября 2023
Ответ дляsmilingsky2010
Нет тут есть признаются, хейтеры Зе самые активные - это голосователи Зе.
А корень проблемы - что это флюгеры. Они так же попадутся снова снова на технологию, та часть, что очень чувствительна.
Все мы попадаем на какие то технологии, начиная от супермаркета и маркетинга там - рекламы, продвижения, потом соцсети, заканчивая выборами, но есть исследования, некоторые люди в силу работы двух полушарий более подвержены.
Их часто выдает пластинка, из темы в тему и день ото день они носят тот , так званый, 25 кадр одни фразы. Как речитатив или лозунг.
Это не только у нас. Посмотрите мир сейчас. Технологии на технологии
Karamelka-Ольга• 06 ноября 2023
Ответ дляПавела
Я не дивилася цей серіал (і не планую), тому про фінал нічого сказати не можу.
Аnnеt• 06 ноября 2023
не смотрела. а оказывается сериал с трезвыми посылами, но в ироничной форме.
но в жизни у нас всё равно бабло побеждает всё.
Betelgeise• 06 ноября 2023
Явний розкол почався ще задовго до зйомки серіалу. Не там шукаєте.
Павела• 06 ноября 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Про фінал не до вас питання. Зрозуміла, що ви його не бачили. Але зе в серіалі грав позитивного героя. Простий з народу став президентом і навів порядок. Чи не навів? Я закінчення не знаю.
LudaSHS• 06 ноября 2023
Т к русские пиартехлологи придумали раскол и языковый вопрос, на этой ноте подумайте с какого года все готовилось, и да, днр они начали запускать с 2005.
Кстати платил Ахметов. Сам взростил и того.
События в Махачкале раши тоже показывают как легко и там ’ поднять’.

События в Ес с митингами фри палестайн.
Betelgeise• 06 ноября 2023
Ответ дляLenusikkuz
От також хотіла те ж саме написати. Мовний розкол почався ще в 2014 не без допомоги Порошенка. Я добре пам’ятаю ті часи і що робилось у фейсбуці з цього приводу, як люди гризлись. Саме тоді з’явились переселенці зі сходу, які взагалі не знали українську і пішла жара!
Мовний розкол був закладений ще до розвалу совка.
Irina-5d24• 06 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Порошенко? Все почав мутити Янукович і його посіпаки, і пропаганда на сході яка була про те що ’вас ненавидят злиє бандеровці, фашисти, они едут вас убівать’ - так все і почалось.
Так, перед виборами 2004 року почали цей гаратив розгортати
Betelgeise• 06 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нє. З 2004 року все почалось, в тому числі і розкол країни. З помаранчевого майдану.
Ви також пам´ятаєте Кушнарьова і Тимошенко, яка на Майдані казала, що Донбас треба огородити колючою проводкою і закидати бомбами?
LudaSHS• 06 ноября 2023
Кстати Манафорт и Януковича пиартехнолог и Трампа
Кто не следил. https://www.radiosvoboda.org/amp/manafort-yanukovy...
Elen_17• 06 ноября 2023
Ответ дляneortoju
А ещё только что посмотрела эпизод за дележку Украины. Как там ’красиво’ поделили Херсон. Аж в глаза клюнуло.
Вот ссылка, если кому надо
https://youtu.be/i-bhyq-SmTc?si=J04Pzq-Si2S_iVuP
Прямо какой-то пророческий фильм
Juлия1978• 06 ноября 2023
Нажаль, керівництво наше не українці і від цього вся біда
LudaSHS• 06 ноября 2023
Там же судовый процесс в Сша над Манафортом, и много нашего вылезло. Кто у нас готовил, что готовил и как оно
Flower Girl23• 06 ноября 2023
Мы повелись, к сожалению не только на это...((( Никогда не думала, что мы - настолько ведомая нация...((
Betelgeise• 06 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS

События в Ес с митингами фри палестайн.
В 90-х роках в Києві по поштовим скринькам розкидали безкоштовну газету. Якось я наткнулась в ній про звірства фашистів у одній з країн Балтії. Технології лаптєстана не міняються.
LudaSHS• 06 ноября 2023
21 серпня 2018 року Федеральний окружний суд Александрії у штаті Вірджинія виніс звинувачувальний вирок Полу Манафорту — за несплату податків і банківське шахрайство. Більшість українців дізнались про існування цієї людини зовсім недавно. Менше з тим, Манафорт провів в Україні щонайменше 7 виборчих кампаній і довгий час був одним з «сірих кардиналів» української політики. Це історія Пола Манафорта в Україні. Чоловіка, який стільки часу працював на олігархів, що сам став олігархом.
на лаві підсудних не хто‑небудь, а екс-голова штабу президента США Дональда Трампа, Пол Манафорт. Йому інкримінують фінансове шахрайство і відмивання 60 млн доларів, отриманих в Україні за лобістські послуги. Манафорт довгий час був головним політтехнологом Віктора Януковича і Партії регіонів. Він організовував виборчі стратегії, лобіював інтереси та відбілював імідж режиму Януковича на Заході. За що й отримував багатомільйонні гонорари.
прихід Манафорта в Україну західні журналістські розслідування пов’язують з двома іменами. Перше — Олег Дерипаска, російський алюмінієвий магнат, який вже працював з Манафортом і міг порадити його Рінату Ахметову. (Згодом у Дерипаски та Манафорта виник конфлікт, олігарх звинувачував лобіста у крадіжці своїх мільйонів).

Друге ім’я — сам український олігарх Рінат Ахметов, який наймав Манафорта і його фірму для своєї промислової групи «СКМ». У 2005 році Манафорт став політтехнологом Партії регіонів, почавши готувати її до парламентських виборів після Помаранчевої революції і фіаско лідера партії, Віктора Януковича. За іншою версією, Манафорта в паніці найняли ще за кілька тижнів перед третім туром, але тоді він вплинути на результат вже не міг.

‼️‼️🤨Саме Манафорт і його люди продумували агітаційну кампанію. Нагнітання суперечностей між «сходом» та «заходом» і гра на невиправданих сподіваннях населення стали фундаментом їхньої стратегії. Тим більше, що розписували цю стратегію вихідці зі Сполучених Штатів, де в другій половині XX сторіччя застосовувались такі самі методи, тільки з поляризацією на «північ» і «південь».

Водночас, почалося покращення іміджу самого Віктора Януковича. У розслідуванні видання «The Atlantic» цитуються слова Андреаса Ослунда: «Манафорт був з Януковичем одного зросту і статури. Він навчив Януковича носити такі самі костюми як і він сам. Зачісувати волосся назад, як він це робить. Янукович був дерев’яним на публіці, тому його довелося вчити посміхатися і вести розмови. Манафорт робив це «з заднього сидіння», тихо й елегантно».

Все технологии
Filomena• 06 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS

События в Ес с митингами фри палестайн.
Я не можу згадати і не можу нічого знайти в інтернеті.
Але на початку 2000 х яник з пуйлом планували створити якийсь регіон «євро щось там» до якого мали увійти східні регіони України і західні росії.
Фактично безболісне обʼєднання з росією.
Але інтернет чомусь нічого не памʼятає(
LudaSHS• 06 ноября 2023
Ответ дляBetelgeise
Да
Все эти расколы Манафорт взял с ’ юг - север’ истории сша, потом подключили Павловского Глеба через Дерипаску, русский олигарх работал с Ахметовым и почалося.
При кучме - раскол никто не тягал, и языковые вопросы.
Но тут олигархи наняли профи уже. И начали работу.
Odna Takaya• 06 ноября 2023
Ответ дляmari_klim
Все почалося, коли раша не захотіла нас відпускати з-під свого впливу. Це був 2004. Тоді і почалася пропаганда з побєдобесієм, бЄндерамі і языком, якій ущемілі і НАТО, котре буде забирати наших хлопців в Ірак воювати. Але головне те, що більшість українців на це повелась. І вони нікуди не ділися. Може зараз з тих, що голосували за ригів, процентів 10 прозріли. Інші - ні. Подивіться, скільки наводчиків на тих територіях, де найбільш голосували за проросійських. Спитайте у наших воїнів скільки сепарні в зоні бойових дій... І вони надалі будуть нам обирати усіляку фуйню во владу. Особливо зараз, на тлі війни.
Кого пропонуєте обрати Ви, крім Пороха. Його вже обирали.
LudaSHS• 06 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Але інтернет чомусь нічого не памʼятає(
Ви про вільні економіччні зони?
LudaSHS• 06 ноября 2023
Ответ дляElen_17
Прямо какой-то пророческий фильм
Какой пророческий
Они просто пересказали историю становления и побед партии регионов на деньги олигархов и с помощью Павловского и Манафорта.
Это было ранее.