Запах у него специфический.Кто добавляет или пробовал добавлять,это вкусно или на любителя?
Hanna-Hanna• 06 ноября 2023
Так, мені дуже смачно. Зараз я традиційні супи без нього взагалі мало сприймаю. Додаю великими шматками, бо чоловіку не подобається смак, то з його порції виймаю, а собі залишаю. Часто ще кладу стебла шматочками маленькими
Moon shine• 06 ноября 2023
постійно додаю в супи і борщі,тушену картоплю. небагато,шматочок. дає наваристий смак.