Кондуктор троллейбуса• 06 ноября 2023
Горох варится уже 2 часа где то и не разварился
Горох замочила перед этим где то на 2 часа. Он целый круглый. Что делать, чтоб развалился?
Все і одразу• 06 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
І по трошку холодної води додавать
І коли вврите горох, то води має бути не багато, щоб він терся один одного
Да! Наконец услышала, что так делают :) А то когда рассказываю - не верят, ерунда говорят )
Первая ласточка инфляции• 06 ноября 2023
Теж люблю, щоб був, як пюре. Іноді такий попадається, що не розварюється. Розкажіть чи сода допомогла і скільки додали? Бо я так ніколи не робила
Губи з філером• 06 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Его надо было замачивать на ночь.
Я зараз теж варю, і теж не розварюється. Я замочувалв, а мама сказала, що якраз не треба було.
Майская киска• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Правильно, замочують горох для того щоб він залишався цілим. Для пюре його не потрібно замочувати. І солити потрібно тількі як він розвариться.
Кондуктор троллейбуса
• 06 ноября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Помогла
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Помогла
Буду знати. На смак не впливає?
Кондуктор троллейбуса
• 07 ноября 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Буду знати. На смак не впливає?
Не чувствую