Интимная• 06 ноября 2023

Ви бачили в що перетворилось шоу "СуперМама"?

Розказують про курси мінету,вони взагалі в Україні є,ті курси?
Я думала таке тільки на росії є.

Я не розумію,як доросла жінка за 30 і до того ж не грамотна може ось так позоритися легко на всю країну,і таких там за весь час шоу багато було особливо в нових випусках

Людина ,яка дійсно вкладає багато зусиль та часу в дитину "пішла нафіг" типу,а ось людина ,яка понаймала собі 30 нянь "супермама", щось тут не чисто , мабуть це куплений ведучий

Сьогодні знову буде випуск вечері, боюсь уявити ,що там знову буде
Однозначная• 06 ноября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Там актори звинувачених грали. Адвоката певний час дівчинка, що ліцензію адвокатську пізніше отримала чи то вона там прокурору грала, вже не пам´ятаю.
Моя бабушка так верила, что сыпались проклятья, я ей говорила вон в начале пишется, что все вымышленное ( не помню формулировку), а она нет и всё

автор Интимная • 07 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Ну по-перше це шоу ніколи нормальним і не було, не знаю для кого то знімають, а, ну тепер знаю!
А по-друге, що стидного в мінеті? Ви ханжа?
автор Интимная • 07 ноября 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Когда обычно и как у всех, то это скучно и никто смотреть не будет. Авторша плюётся, но ждёт новый выпуск. Значит зашло и авторы молодцы, пипл хавает.
Ні,не зайшло