Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Наприклад. Можна хоч один?
я на вас час не витрачатиму. Мені достатньо того що я пам´ятаю вас та Аліну, таку ж ждуніху. Можете мене навіть заблокувати.
Ответ дляlilu1990
Треба читати самій, бо у вас фантазія...
Яка це тема?
Ну йдіть почитайте як ви почали тему і на чому закінчили.
Проспались і сама собі не вірите.
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-81610266-6
Проспались і сама собі не вірите.
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Лицемірна я а не яка ставить вам сердечка
Не визнаючи що її подружка тут сьогодні розводила зраду
А вона мовчала набравши в рот води
Ви і є перевзута ліцемірка. Яка півтора року кричала одне, зараз інше.
Ирина-bbd0• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ну да, ви краще повірите цій пані, яка строче наклепи, ніж самі перевірите мої теми на початку війни і переконаєтесь
Що вони були такі ж оптимістичні як у віхоли
Лилу.я делаю выводы исключительно своими эмоциями и прочитанном самостоятельно. Ну не зря же мы сегодня в Вашей теме общались на тему русскомирных?
Прекращаю ибо сейчас еще и сольют Ваши коллеги за,флуд. Что что.а это они умеют.
Я Вам сегодня сто раз уже написала своё мнение о Вас.
До зустрічі!
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ну понятно. Понятно. Прикладів не буде. Тупо в*сер
Звісно не буде, я одразу і сказала, що на таких як ви час не витрачатиму
Ответ для vihola
Проспались і сама собі не вірите.
Ви з приводу того хто почав війну не на мене нападали а на іншу дописувачку. Не перекладайте з хворої голови і самі перечитайте тему
Ответ дляlilu1990
Може тому що розчарувалася, втомилася, втратила друзів і надію що побачу рідних?
Ви вже в кожній скандальній срачній темі відмітились, що не кричущий залоговок - то або вже ваша, або ви там активний дописувач. Набридло якщо чесно. Чого ви добиваєтеся? Що хочете?? Здаватись, кликати рускій мір вас рятувати?
Ответ дляИрина-bbd0
До зустрічі!
А чого ви вашій колезі ні одного зауваження не зробили за розведення зради, нелицемірна ви наша?
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Це не якась дописувачка, це відвертий кокошник.
А ви така зараз знову в мене болячки, депресія, панічні атаки, не знала, не бачила.
І разом з кокошником женею давай розказувати, як на прикладі вірмен правильно треба здаватись і як в окупації ніхто не постраждає, всі заживуть довго та щасливо.
Ответ дляmar_mar
Руській мір пустить по етапу всю мою сім´ю де майже всі воюють.
Ирина-bbd0• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Тому шо я кагебє.ви забули вже?))))
Ответ для vihola
Ви просто розізлилась що я вам написала
Ви набридли
А не їй?
Ви набридли
А не їй?
Ирина-bbd0• 07 ноября 2023
Ответ для vihola
Эта музыка будет длиться вечно) просто нужно игнорить уже в этой теме .
Ответ дляmar_mar
Де хочу там і відмічаюсь. Вільна країна вільних людей
Мене забанили в усіх кацапських тг каналах. До 15 числа
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Але ж витрачаєте
Так я витрачаю не на вас) А на форум, демонструючи чим ви насправді є - перевзутою матрьошкою в найкращому випадку.
А врачати безпосередньо на вас, щось там доводячи - та забагато буде честі для матрьони кацапівни.
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
От бідося
Ответ дляCoffee is Love
Тоді не пишіть мені персонально хоча б
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляmar_mar
Ні ні. Це все робиться щоб ви самі дійшли до думок що все погано і пора здаватися.
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
бідненька. як же ви ото без своїх?
Ответ дляCoffee is Love
Та при чому тут пора здаватися?
Я в таких темах пишу що пора нарощувати впк і всім полишити ресторани і йти в*бувати на заводи
Але ж ви бачите тільки те що хочете
Ви хочете донатити і тримати чоловіків під спідницями в комфорті і теплі
Але ж ви бачите тільки те що хочете
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Тоді не пишіть мені персонально хоча б
з якого б ото я мовчала на маячню матрьошок? та ні, слухай чим ти є
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Та при чому тут пора здаватися?
Але ж ви бачите тільки те що хочете
ми хочемо щоб такі ось як ти менше рота розкривали якщо не мають сказати ніц корисного
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Вони такі свої як і ви, бачать тільки те що хочуть бачити
ну так звісно ж я матрьонам не своя, Боже упасі)