kuskus• 06 ноября 2023

Загибель помічника Залужного-теракт?

lilu502• 06 ноября 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Ну и как? Показал? Работает? Он бухой что ли был? Что за бред! Не стал бы военный такого ранга так рисковать родными! Это же не какое-то пьяное быдло.
це точно, нічого кращого не придумали
marina26• 06 ноября 2023
Зрада отменяется, расходимся
Sanam• 06 ноября 2023
Ответ дляSaha_ovs
В нього заводи там працювали і податки платились в бюджет раши. І з чого ви взяли, що кіно знімали на гроші рф? Самі придумали?
і ще про кіно:
https://zaxid.net/kinokompaniya_kvartalu_95_za_rik...
rybka21• 06 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Я от думаю, правда я не експерт, в звичайних гранатах можна дістати кільце, і повернути його на місце, бо закладений певний час, поки вона не зірветься, а тут нові гранати, можливо, там нема часу або він короткий
ну якби було написано, що дитина схопила гранату, а батько злякавшись вихопив та випадково зірвав чеку, ну це може якось більш правдоподібно. але все одно маячня якась...
провели обшук, знайшли ще
ну знайшли, шо з того, чому дарувати можна, а вдома тримати ні.
таке собі...
KozaNostra_I• 06 ноября 2023
Ответ дляlilu502
це точно, нічого кращого не придумали
Мне это напоминает гибель пригожина, у него тоже гранаты в самолёте взорвались.
rybka21• 06 ноября 2023
я думаю зараз потрібні люди почитають коментарі по різних пабліках і завтра ми побачимо ще якусь версію. причепурену.
natali ja• 06 ноября 2023
Ответ дляоле-чка
в нас так само вбивали
у нас Буряк-мер выиграл выборы и ушел, потому что рассказали как он должен работать
Буряк не ушёл, а его ушли. Человек жить захотел. Понял что покоя не будет.
_Юта_• 06 ноября 2023
Ответ дляalina 94
Цаплієнко пише , що все таки необережне поводження зі зброєю.Показував сину,як користуватися гранатою.
Ну конечно
А Пригожин в личном самолёте с верхушкой вагнеров гранатами перебрасывался.
Удивительное рядом.
svetlapanna• 06 ноября 2023
Не випадковість точно.
Inna_ya_krasivaya• 06 ноября 2023
Ответ для_Юта_
Ну конечно
Удивительное рядом.
ну так под кокаином же был
In limbo• 06 ноября 2023
Який же трешак 🤦‍♀️
промокашка• 06 ноября 2023
Ответ дляKozaNostra_I
у нас есть знакомые военнослужащие и родные есть , они своим детям даже игрушечное оружие не разрешают на человека направлять , у них так все строго в семьях , я даже удивлена была , никаких игр в войнушки , А вот пришел в увольнение сосед ) но с фронта пришел с автоматом , соседку пошел напугал , она его не узнала бабка чуть не померла от страха , ну такое , весь отпуск и проходил с автоматом , слава богу без приключений
svetlapanna• 06 ноября 2023
Ответ дляnata.ant
А такі люди,так просто приймають подарунки і відкривають?
так, від Васі незнайомого, просто підійшов та вручив , від щирого серця. (сарказм)
svetlapanna• 06 ноября 2023
Ответ дляЗвёздонька
Що нам робити? Ми ж усі розуміємо що коїться. Якісь щур Єрмак фактично керує країною. Зараз питання номер один це Залужний. Генерала з ССО прибрали, суспільство промовчало, дійшли до Залужного. Що робити?( я дійсно не знаю((( але у нас ворог внутрі країни((
ТГ розривається, що дерьмак руський щур, але зе сліпий та глухий або заодно
_Юта_• 06 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ну так под кокаином же был
Дык все волчары с офигенным военным опытом и постоянным опасением за свою жизнь так делают -- с детьми гранатами играются, с коллегами... по дороге случайно выдергивая чеку.
Nota-bene• 06 ноября 2023
Да який там теракт? Додому приволік гранати. Зберігав хрін знає як. А потім і підірвався випадково. Чи дитина висмикнула кільце....
Nat-li• 06 ноября 2023
Смотрю, что уже и коменты подтирают, где русня вспоминается. Забавно.
Mariya Prokhorova• 06 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Який же трешак 🤦‍♀️
Я щось не розумію , він не відрізнив бойові гранати від муляжних ?
автор kuskus • 06 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Який же трешак 🤦‍♀️
Бляха муха, таку версію я теж собі уявляла, і вона найбільш реальна і логічна для мене, що дійсно непорозуміння.
svetlapanna• 06 ноября 2023
Ответ дляДана-Нирвана
В смысле, о каком совпадении речь, если взрывное устройство было в подарке? Конечно, это убийство.
Некоторые провластные каналы написали. что подарили гранту. а он решил ее проверить и покеазать, как это работает, сыну.. бла-бла бла бла
svetlapanna• 06 ноября 2023
Ответ дляKusyka
Думаю не Зеленский
но и не ермак точно, такой не застрелится
In limbo• 06 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Інколи сама тупа версія виявляється правдою.
оле-чка• 06 ноября 2023
Ответ дляnatali ja
Киев крышует всю коррупцию в Запорожье
полупроводники вырезали, уже из под земли трубы достают, а их там немерено
svetlapanna• 06 ноября 2023
Ответ дляYarosh10
Це старі кгбшні методи ще. І ще люблять труїти і ДТП. Чомусь Дениса Монастирського згадала.
І я, аще Чорновола((((
alex-3f3c• 06 ноября 2023
Всяке може бути, що влада, що деякі військові, особливо з ТЦК вмикають режим ’БОГА’ їм море по коліно, нагороди вручають на фронті, гранати дарують, і т.д.
rybka21• 06 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
у такому викладенні вона навіть має достатньо логічний вигляд
автор kuskus • 06 ноября 2023
Ответ дляIn limbo
Ну, а як ще можна пояснити, що він це робив разом з дітьми, можу ще запропонувати версію, що був трохи випившим, плюс день народження, людина розслаблена і втрачає пильність, часто і аварії і інші різні ЧП трапляються в такому емоційно-піднесеному стані, коли здається, що море по коліно
svetlapanna• 06 ноября 2023
Ответ дляalina 94
цаплєнко гадає. що йому хтьось повірив?
rybka21• 06 ноября 2023
Ответ дляkuskus
ну що, віримо?
Чумачечая Весна• 06 ноября 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Им запрещено выпивать сейчас (военным и кто в том аппарате работает) . И я вас уверяю абсолютно никто из них не пьет, я знаю на 1000% это