Губи до вух• 06 ноября 2023

Скільки см у Вас шов після кесаревого розтину?

Чула розповіді про акуратні і маленькі. Маленький це скільки?
Єдина Країна• 06 ноября 2023
У меня реально он бледно-бледно бело розовый, и очень аккуратный. 2 операции
Раз одела не бу• 06 ноября 2023
12 см, але треба добре придивлятися, щоб його побачити
автор Губи до вух • 06 ноября 2023
Ответ дляЄдина Країна
А вдруге поряд ріжуть? Не в тому ж самому місці? І скільки часу пройшло поки блідий став?
автор Губи до вух • 06 ноября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Скільки пройшло після операції?
автор Губи до вух • 06 ноября 2023
І ще цікаво: краще зроблять, якщо домовлятися за пологи?
Моя улюблена страшко• 06 ноября 2023
Кесарево,абдоминопластика , кесарево ,три раза один и тот же шов резали , последнее кесарево 05.02.21, не видно не то, что шов а вообще следы операции
Ms. Скромность• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Мені вдруге різали по старому шву, тобто 2 КР і один шов.
Мона_Лиса• 06 ноября 2023
Не меряла сколько сантиметров. Шва практически не видно. Ну по крайней мене , если это ПКС и руки и хирурга не из попы растут.
Раз одела не бу• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Скільки пройшло після операції?
6 років
Раз одела не бу• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Я на рахунок цього маньячка, дивилася на шви знайомих і вибрала лікаря, який дуже акуратно шиє
автор Губи до вух • 06 ноября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Головне як зашити? А той хто ріже не впливає? Мені це різні робили просто
Моя улюблена страшко• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
В смысле?😳
ЯяяКакаджамбо• 06 ноября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А як ви бачили?, цей шов низько. Якщо у знайомих є лобкове волосся, то повністю ним закритий.Та і як нема, навіть з під найнижчих плавок шва не видно
Раз одела не бу• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Один лікар це все робив
Шкала Радощів• 06 ноября 2023
От пупка и вниз. Тазовое предлежание и узкий таз. Второй ребенок по этому же шву.
Раз одела не бу• 06 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Не проблема попросити подруг показати шов
ЯяяКакаджамбо• 06 ноября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ви говорили про знайомих.
Та і в якості подруги, я б не роздягалася настільки. У вас дуже близькі стосунки із знайомимим.
Моя улюблена страшко• 06 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви говорили про знайомих.
Аналогично 🤦🏼‍♀️
автор Губи до вух • 06 ноября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
В смысле?😳
Ви про останнє речення? То це не єдине дивне. Якщо можна це слово використати. Мені й ширму (не знаю як та штука називається, надіюся зрозуміли) не поставили. Що вона мала бути я випадково дізналася через пів року
Раз одела не бу• 06 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви говорили про знайомих.
Для мене це одне і те ж. Для мене це нормально, не треба ж до гола роздягатися, це просто шов
автор Губи до вух • 06 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я або труси зависокі ношу)) або в мене не так низько як Ви пишите. На рівні звичайних
Моя улюблена страшко• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Эм🫣 не знаю, что вам сказать..
Операция, ширма, я лежу с распятыми руками , на одной меряют давление на другой сердце , в голове стоял анестезиолог , оперировал хирург и медсестра акушерка , хирург резал и зашивал, медсестра ассистировала. Ширма была , под наблюдением была я часа два как отходили ноги от наркоза, после в палату и малого привезли ..все
Моя улюблена страшко• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Шов в пол сантиметре от лобка
Єдина Країна• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Иссекают старый и шьют заново. Три года прошло с момента операции.
Карамелька• 06 ноября 2023
Боже, читаю про кс и понимаю, что надо было за него платить договариваться. Двое родов, ЕР, 16 часов и 10 часов, порезанная промежность 2 раза, это жесть. В 3 й раз ни за что.
Злюка-закусюка• 06 ноября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я думала, всем делают над лобком горизонтально
Гарні диньки• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
По старому шву ріжуть. В мене 4 місяці, на 50% вже не видно - бліда ниточка
Гарні диньки• 06 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Впливає ще структура шкіри, якщо рани добре загоюються і без рубців, то буде красиво. А шиють всі добре
Будьте так ласкаві• 06 ноября 2023
13см довжина. Дитина 3700 і 53.
автор Губи до вух • 06 ноября 2023
Ответ дляГарні диньки
І ріжуть мабуть всім однаково... В мене 15 см, але потреби в такому великому не було