Прагматик флегма• Изменено 07 ноября 2023

Невже я приречена до самотності через те, що маю 8 дітей?

Виросла у глибоко віруючій родині. Років до 25 також була релігійною фанатичкою, допоки не зрозуміла, що це шлях ’в нікуди’. Коли треба не тільки ростити дітей, а ще і на щось жити собі (після стількох років відлюдництва я зрозуміла, що хочеться і помаду, і сумочку, і светр, а не бездонні лахи).
Першу дитину я народила у 16 років. Вийшла заміж за такого ж зі схиблено-релігійної сім´ї хлопця. За це час, що жили разом - а це 4 роки - народилась ще одна дитина. Розлучилась.
Потім я переконала батьків, що хочу навчатись, але віра буде зі мною. Поселилась у гуртожиток , вступила до коледжу в іншому місті. Дітей залишила з батьками - вони були тільки раді - адже я єдина донька. Перші пологи дались мамі дуже важко, і після вона не ризикувала народжувати. Вони користувались контрацептивами. Досі пам´ятаю, як після кожного сексу з батьком вона молилась перед іконами за вбивство дітей.
На першому курсі я завагітніла. Народилась. Віддала батькам. На другому теж - народила, віддала батькам. На третьому - народила і віддала батькам. На четвертому - народила і віддала батькам.
Потім я припинила вчитись. На той час - у 24 роки я вже мала 6х дітей. Потім вирішила, що час братись за голову - я все-таки не легковажна жінка.
Вийшла заміж, і дуже вдало: чоловік був доволі заможним. Народила двох дітей - на цей раз це були близнята. Тримала в таємниці 5 років, хто мої батьки, звідки я. Але правда виплила - він дізнавшись про брехню, мене покинув, уточнивши, що допомагати буде лише своїм дітям.
І ось, мені 32. Чоловіки, дізнавшись, що у мене двоє дітей - просто біжать і блокують. А що буде, якщо дізнаються, що їх 8? З грошима проблем не маю - працюю, отримую виплати як багатодітна-мати одиначка + допомагає крайній чоловік. Де знайти пару? Де знайти шляхетного чоловіка з чистим серцем і щирою любов´ю ?
Телефон Рубика• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не лядь, батьки мені забороняли користуватись чим-то для уникнення вагітності. Я сліпо вірила їм і була віддала Богу
А спати м ким попало, віра дозволяла? Чи може у 4-х середніх дітей, один батько?
Та й по вірі до шлюбу ж нє- - нє....
Чи то, що у Вас за віра?
В як Ви зараз при знайомстві говорите - маю двоє дітей. Тих 6-х викреслили зі свого життя, але маєте надію, що вони комусь беруть потрібні?
Простецкая• 07 ноября 2023
Ви занадто усердно молитесь Богу, от вам і послав стіко дітей. Трохи розгинайтесь , бо батькам важко їх виховати самим. Чи може ви та ланкова на буряках, яка їх полола не розгинаючись і не озираючись?
Квітка папороті• 07 ноября 2023
Вы как раз сейчас можете осчастливить многих. Звездный час так сказать
МАМА НИКИТКИ-2• 07 ноября 2023
Ответ дляМорковку дай
Крайний чоловик - це по какому?
Того, кого вдалося зробити крайнім. Хто останній- той і батько
МАМА НИКИТКИ-2• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А спати з першим ліпшим не заборонили?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
то були чудові часи у моєму житті
Перший - викладач коледжу
другий - допоміг мені понести сумки. жила бідно, купувала тільки картоплю.
третій - був охоронцем
четвертий - мій одногрупник.
Ох тих блін… з другим гарно розрахувались…
🤣
язззззь!!!• 07 ноября 2023
Автор, поки прочитала лише заголовок, але ж яка тут самотність з 8 дітками? Звідки тій самотності то бути, вам би годинку наодинці із собою провести ))
Ні за холодну воду• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
ви мене не чуєте. я слухала тільки батьків.
Тобто, батькі самі користувались контрацептивами, а вам забороняли? І їх влаштовувало, що ви плодилися кожного року, як крольчиха? Якась дивна історія. Як ви уявляєте поряд з такою як ви, шляхетного чоловіка з чистим серцем та щирою любов´ю? Ви не хазяйка собі і своїм статевим органам.
Маруська Му• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
не знайшла поки що місць, де натовп вдівців чекає на мене
На кладбище можно захаживать. Может кому приглянетесь
Руда ліса• 07 ноября 2023
ох, ну и сказочница
зачем такое сочинять?
Без Баяна• 07 ноября 2023
Суррогатное материнство, как вид заработка предлагали уже? Автор, у вас явно в этой сфере талант)))
язззззь!!!• 07 ноября 2023
О Боже, я прочитала пост. Автор, де там у вас релігійність і віра взагалі, якщо ви вели себе розпутньо і народжували у гріху, а дітей скидали на батьків? Тут багато хто цноту до 25 не втрачає і не віруючі, а ви віруюча завагітніли у 15? І потім по дитині кожного року і скидали їх? І чоловіка обманювали? Не сходиться щось з вашою вірою аж ніяк.
По темі: якщо чоловіка зацікавила жінка, то він приймає і її дітей, але ж 8! Але ж вони живуть не з вами )))
А де батьки тих 4-ьох, що у гуртожитку з’явилися?
язззззь!!!• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
так я була незайманою, до шлюбу з першим чоловіком.
Ви одружилися у 14?
язззззь!!!• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не буду займатись блудом
ви їм вже займаєтесь з 15 років
Вапщета• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А те, що сексом займатись слід після вінчання і одруження, вони вам не говорили?
Кредитная• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
вдячна, що ви все вірно розумієте
За допомогу в навчанні, чи ще якусь -зазвичай виховані люди кажуть дякую,жмуть руку, можливо пиріг печуть - а не сплять з ними, вибачте, але вихованням тут і не пахне.
Вапщета• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
що вони вам казали?
детальніше, будь ласка
sur_sur• 07 ноября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
такое еще надо сочинить...
Шедевр)
sur_sur• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я хотіла познайомити, але одногрупник відрахувався, як дізнався про мою вагітність
викладач сказав щоб я мовчала, не то відрахує
охоронець сказав, що він не знає мене
той, що допоміг - я його більше ніколи не бачила. віддячила і все на тому
Малувато вам картоплі перенесли)
Тема - вогонь))
Кредитная• 07 ноября 2023
І відповідь на ваше питання криється у самому ж питанні. Ні, тепер ви ніколи не будете самотнініми, у вас так багато обов’язків перед дітьми, що про чоловіків взагалі не повинно виниками і думки. Не може бути самотньою людина у якої є хоч одна дитина, займіться тим що маєте!!!! Оформіть багатодітство,якщо ще не зробили, отримайте ордер матері героїні, і перестаньте грішити, бо саме цим ви й займаєтесь частіше всього, діти не гріх, гріх їх приводити на світ і лишати на батьків чи ще гірше..
задумчивая мордочка• 07 ноября 2023
Не вірю про дитину на кожному курсі. Оногрупниця ледь спромоглися 1 дитину народити і здати сесію, щоб в академвідпустку не податися.
sur_sur• 07 ноября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
яка ви самотня? як мінімум 8 мужиків мали . а що клепки не вистачає, то це точно.
Без клепки таку тему не склЕпаєш)
sur_sur• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не буду займатись блудом
А в того, що сумки доніс, так швиденько закохалася і повірили йому?) що обіцяв?
Гарненька темка, свіженька)
sur_sur• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
у мене 4 дівчинки і 4 хлопчика
Ще ніхто не народив?
sur_sur• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Зробити дитину, дати нове життя - справа 2х хвилин
То як у кроликів?
язззззь!!!• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
не під першого-ліпшого, а тільки з тими, хто робив добру справу.
Автор, ви себе зовсім не цінуєте....бо за те, що вам допомогли піднести сумки не потрібно віддячувати своїм тілом. Можна просто ротом подякувати. Блін, неоднозначно звучить Можна просто сказати: ’Дякую, що допоміг.’
Де ваші шестеро дітей? Вони не ваші, ви їх лише народили і віддали?
Вашому старшому сину вже 16, ви у його віці вже народили маля, то може і він вже когось зробив?
Автор, ну ви безвідповідальна жінка просто....а ще виросли у сім’ї, де нічого не мали тому дякуєте собою за дрібниці....шкода і вас, і дітей ваших....
язззззь!!!• 07 ноября 2023
Зараз ваші діти народять собі по 5-еро дітей кожен і всіх віддадуть вам, впораєтесь?
язззззь!!!• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я сама не розуміла що роблю. ніби якийся голос шептав мені. не вважаю себе винною. Бог дав життя - отже треба народжувати. Зате у мене не було жодного аборту
Зараз розумієте?
То забирайте СВОЇХ дітей до себе і виховуйте.
Телефон Рубика• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
навідую і спілкуюсь тільки з першими двома дітьми від першого шлюбу. решта народжені в гріху і я не маю бажання з ними спілкуватись
І куда їх батьки ховають, коли Ви приїжджаєте?
Гигиенишвили• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
так вони ж не винні, що ви їх народили у гріху?і Не зрозуміло, перші двоє дітей живуть у батьків, останні двоє - з вами, а ті що у гріху- де вони???? чи ви коли приїжджаєте до батьків з двома спілкуєтесь, а з 4 -ні???? як це?