Прагматик флегма• Изменено 07 ноября 2023

Невже я приречена до самотності через те, що маю 8 дітей?

Виросла у глибоко віруючій родині. Років до 25 також була релігійною фанатичкою, допоки не зрозуміла, що це шлях ’в нікуди’. Коли треба не тільки ростити дітей, а ще і на щось жити собі (після стількох років відлюдництва я зрозуміла, що хочеться і помаду, і сумочку, і светр, а не бездонні лахи).
Першу дитину я народила у 16 років. Вийшла заміж за такого ж зі схиблено-релігійної сім´ї хлопця. За це час, що жили разом - а це 4 роки - народилась ще одна дитина. Розлучилась.
Потім я переконала батьків, що хочу навчатись, але віра буде зі мною. Поселилась у гуртожиток , вступила до коледжу в іншому місті. Дітей залишила з батьками - вони були тільки раді - адже я єдина донька. Перші пологи дались мамі дуже важко, і після вона не ризикувала народжувати. Вони користувались контрацептивами. Досі пам´ятаю, як після кожного сексу з батьком вона молилась перед іконами за вбивство дітей.
На першому курсі я завагітніла. Народилась. Віддала батькам. На другому теж - народила, віддала батькам. На третьому - народила і віддала батькам. На четвертому - народила і віддала батькам.
Потім я припинила вчитись. На той час - у 24 роки я вже мала 6х дітей. Потім вирішила, що час братись за голову - я все-таки не легковажна жінка.
Вийшла заміж, і дуже вдало: чоловік був доволі заможним. Народила двох дітей - на цей раз це були близнята. Тримала в таємниці 5 років, хто мої батьки, звідки я. Але правда виплила - він дізнавшись про брехню, мене покинув, уточнивши, що допомагати буде лише своїм дітям.
І ось, мені 32. Чоловіки, дізнавшись, що у мене двоє дітей - просто біжать і блокують. А що буде, якщо дізнаються, що їх 8? З грошима проблем не маю - працюю, отримую виплати як багатодітна-мати одиначка + допомагає крайній чоловік. Де знайти пару? Де знайти шляхетного чоловіка з чистим серцем і щирою любов´ю ?
автор Прагматик флегма • 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
А навещаете? Они вас как маму знают?
навідую і спілкуюсь тільки з першими двома дітьми від першого шлюбу. решта народжені в гріху і я не маю бажання з ними спілкуватись
Форс мажор• 07 ноября 2023
Найбільше, що мені сподобалося зі стартпосту - це ’крайній чоловік’
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Це релігійність?
Оце?
Це ж якраз легковажність, бо віра в Бога інша.
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не лядь, батьки мені забороняли користуватись чим-то для уникнення вагітності. Я сліпо вірила їм і була віддала Богу
Але ви спали з усіма батьками ваших дітей? Інакше де батьки всіх 8ми дітей?
От не памʼятаю я в Біблії, що можна сексом займатись не у шлюбі, а тим паче дітей народжувати)
Але цікава тема, на топ прям)
Котики-муркотики• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А чому дозволили заміж неповнолітній?
Чупа-чупс• 07 ноября 2023
Автор, признавайтесь, темы где вы защищали мужа от хулиганов, про сестру на коленках мужа ваши?
Чупа-чупс• 07 ноября 2023
А, и про мужа загодчно куда-то уходящего по выходным тоже.
Козяка-маляка• 07 ноября 2023
Така релігийна, шо мужиков меняла и давала направо и налево каждому?
Чупа-чупс• 07 ноября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А чому дозволили заміж неповнолітній?
Та ну кому вы верите, народ вы чего? С двумя старшими общается, с остальными нет. А ничего они все вместе живут?
Синиця у спідниці• 07 ноября 2023
Шо я тількі що прочитала!!!
Чупа-чупс• 07 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Шо я тількі що прочитала!!!
Не впечатляйтесь. Скинуть вам предыдущие темы тролика?
мегамоСГ• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Вы така світла і розумна жінка, вам обов´язково пощастить знайти чоловіка, який полюбить всіх ваших дітей. Хтось же повинен їх любити. І вас, таку чуйну і люблячу
РойЛеля• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
обережніше зі словами. вас чують
Головне, щоб ви почули
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Добру справу ж робила, вона написала так)
Скользкая• 07 ноября 2023
Кайф😂
Чупа-чупс• 07 ноября 2023
Точно, онлайн горит и гаснет одновременно с авторшей.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3422574

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3422331

Тренируйтесь ещё. Слишком топорно
Чупа-чупс• 07 ноября 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3425379

Ещё)
Локшина на вухах• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
я не брехала, а просто не говорила. він і не думав запитувати
’Чи нема у тебе часом, люба, ще кількох діточок десь?’ 😅 Типу так?
Dreamfix• 07 ноября 2023
как єто развидеть?
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ну, это как-то не по-христиански, автор. Прям вот расстроили вы меня.
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляDreamfix
как єто развидеть?
Святой водички в глаза капнуть :-)
Плекаю думи• 07 ноября 2023
Ответ дляАшотакоя
6 раз
Мужикам в принципе стоит начать бояться придерживать или открывать перед дамами двери, пропускать вперед, а то вдруг там такая «благодарная» окажется и оооп и ты уже папа))))
Пожмаковна• 07 ноября 2023
Ответ дляЩа как дам
То Ви віруюча, чи релігійна фанатика були. Бо якщо віруюча, то що заважало вам жити повним життям, купляти ті ж помади і гарні речі.
І при цьому не ахатись з усіма підряд
Локшина на вухах• 07 ноября 2023
Ответ дляШпондєр
’Мне вот недавно сказали на кладбище хорошо знакомиться, с вдовцами’ ... (с)
Ляяяяяяя 😂😂😂
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Нужно памятку для мужчин в поиске составить:
1. Никогда не помогай женщине нести сумки. Она может оказаться духовной, благодарной, просветленной, а ты внезапно станешь отцом.
2. Уточняй у избранницы, нет ли у нее в анамнезе верующих родителей и 5-6 детей.
3. ....
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ну да, мы вот охаем ’хам невоспианный’, а он вовсе и не хам, а просто умудренный жизненным опытом мужчинка...
Локшина на вухах• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
В якому гріху? Ви ж не лядь)
Вилами по воде• 07 ноября 2023
Ответ дляПошаманю
Все попереду! Знайдеться ще батько і для дев´ятої дитинки.
🤣 и на 9-м не стоит останавливаться))
Вилами по воде• 07 ноября 2023
Когда же вы учились если рожали каждый год?
Шпондєр• 07 ноября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Так, а кого решта детей мамой считает? Про папу даже спрашивать страшно.