Завжди мало• 07 ноября 2023
Що з яблунею?
Дівчата, хто шарить чи можливо стикались з такою проблемою. Є молода яблуня, сортова, їй декілька років. 2 роки пдряд на ній зав´язуються декілька яблук, але вони дуже маленькі, тому що в якийсь момент просто зупиняються і не ростуть. В чому проблема може бути?
Мая твая не панимать• 07 ноября 2023
Зараз пожартую: може то сорт такий?))). А по ділу, скоріш за все нестача мікроелементів для росту
Простецкая• 07 ноября 2023
Неправильна посадка - погано сформувалась коренева система. Підживлення і регулярний полив допоможуть.
Завжди мало
• 07 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох
Може яблук багато і вони дрібні?
3 яблука це багато?)
Завжди мало
• 07 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
сорт гала. Чого не вистачає?
Завжди мало
• 07 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
Чим краще підживлення робити?
Танго утрьох• 07 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
3 яблука це багато?)
Не багато. А вы підивлюєте дерева? Полив є?
Танго утрьох• 07 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Чим краще підживлення робити?
Мы калійне добриво от розкидали на вихідних.
Невловимий Джо• 07 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
сорт гала. Чого не вистачає?
може недостатньо сонячного світла?
Простецкая• 07 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Чим краще підживлення робити?
Прямо зараз висипати в прикореневе коло мішок гарно перепрілого (такий що не пахне) коров´ячого або кінського гною. З весни азотні, фосфорно-калієві за календарем. Рясний полив десь раз на два тижні - тут залежить від грунту і кількості опадів. Я на піщаному грунті поливала кожні два тижні, прям заливала. Вийшло чи ні - побачите по приросту гілок.
Мая твая не панимать• 07 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
сорт гала. Чого не вистачає?
Навесні комплексним азот, фосфор, калій. Краще всього перегній, звичайно. Я не експерт, але з симптомів у вас недостатньо або фосфору, або калію
ПриснитсяЖЕ• 07 ноября 2023
Вивчайте агротехніку вирощування.
Причин багато.
Чи не замокає весною?
Чи підгодовуєте?
Причин багато.
Чи не замокає весною?
Чи підгодовуєте?
Простецкая• 07 ноября 2023
Забула. Може бути забагато гілок. Почистіть дрібне гілля за принципом ’все що дивиться вниз і все що росте всередину крони - зрізати’. Зараз як раз час для стрижки.
Завжди мало
• 07 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Можливо це не сотове(привите) дерево, а дичка?
та ні, купувала колись в Сільпо, не на базарі
Завжди мало
• 07 ноября 2023
Ответ дляТанго утрьох
полив є
Завжди мало
• 07 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
може недостатньо сонячного світла?
вона якраз на сонці
Завжди мало
• 07 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Автор , який був приріст в цьому році?
саме дерево росте не активно
Печенюшка• 12 ноября 2023
Ответ дляЗавжди мало
На жаль це ніяк не страхує від неякісних саджанців.
Місце прививки видно на стовбурі, і чи вона над рівнем грунту, чи ви її прикопали?