Коварная Зая• Изменено 07 ноября 2023

А Ви згодні, що діти не ходять на додаткові заняття тому, що в батьків

немає коштів на гуртки, секції, логопедів і таке інше?
Дивлюсь по знайомим: у кого є кошти - діти з трьох років відвідують якусь спортивну секцію, гурток з розвитку, логопеда. Ще можуть відвідувати майстер класи по вихідним. На все є час та все подобається. Немає такого, щоб у родині був достаток, але діти при цьому сиділи вдома або ходили лише в садок.
А ті знайомі, в яких немає фінансів, кажуть, що дітям не цікаво/немає часу водити після роботи/можна займатись вдома/навіщо витрачати купу часу на дорогу туди-назад/ні до чого зайві інфекції. Тобто, купа «ні», щоб не витрачати кошти.
У родинах зі статком, навпаки, купа «так», щоб дитина займалась та була якомога більш розвиненою
Глаза_в_3_карата• 07 ноября 2023
Ні не згодна,мій старший ходить лише на футбол ,йому подобається,ходить сам бо близько,через стежку перейти і я задоволена,по фінансах я можу записати ще на гуртки,але водити я не маю ні часу ні бажання,а ще до всього грузити тим,можливо як не відключатимуть світло піде ще на плавання,але це також 4 хв від дому і сам,менший поки в садку.В нас футбол платний , в іншому кінці міста в сестри безкоштовний і ще є багато секцій безкоштовних малювання,танці,от вони і туда ходять,можливо я б хотіла щоб ходив на англійську,але це не близько тому водити не збираюсь.
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Ответ дляПечальки.нет
Мій в 1 класі ходив на
Шахи/шахмати безкоштовно на продовженому дні
Карате
Плавання в дюшс
Брейк

Все по-троху закинув, через різні причини
Зараз тільки англійська, ціна як за всі гуртки, що були в 1 класі
Я вже напевно все і не пригадаю куди мій ходив))) Малювання, шахи, айкідо, тейквондо, ще якесь до) басейн, гребля, стрільба, німецька, англійська, робототехніки, ардуіно. Але як с тому вірші: мы все учились понемногу, чему нибудь и как нибудь))) І нічого його по-справжньому не зачепило( Але думаю, що все це не минуло напрасно, щось він з того виніс корисне.
Метелик• 07 ноября 2023
Живемо в невеликому місті,супер дорогих секцій нема,по факту малих водять ті в кого є час,старші ходять самі.По суті є все основне,ДЮСШ,танці,платні і безплатні,школа мистецтв 150 грн місяць,доступно всім,дзюдо,футбол,гроші тільки коли їдуть на змагання і форма.Тобто абсолютно не залежить від доходів,більш зацікавленість.Але є ще одна штука, це коли батьки реалізують свої якісь амбіції і віддають на танці ту дитину яка любить малювати,і водять водять до нервового розладу,бо в дитинстві самі хотіли стояти не сцені.
Майор Медуза• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
На жаль, зараз не достатньо одного бажання/мотивації. На спорт секціях постійно влаштовують різні змагання, конкурси. Кошти потрібні на одяг, інвентар, оплату проїзду…
Якщо просто ходити в місцевий будинок культури раз на тиждень - це не про результат. А саме про «щоб було»
А если выезжают на соревнования в другой город, тоже уплати.
Бараболька• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ну я не згодна з Вами.
Шальная коклетка• 07 ноября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Мои ходят ,но не на все то,чтобы хотелось и можем позволить ,просто нет достаточного количества времени,мое личное время ради этого я урезать не буду
Мой хотел бы ещё кружок, я бы хотела ему репетитора. Но физически после уроков не хватает времени на дз. Даже спорт единственный сейчас урезали до двух раз в неделю( уроки до 4, очень много нового, новая школа.... Физически дня не хватает уже. Старшая школа. Надеюсь чуть выгребем и легче будет.... Вопрос не денег, а времени встал.
Шальная коклетка• 07 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Повністю згодна про бюджетні, муніципальні гуртки, безкоштовні, благодійні заходи ітд. Але зацікавити і направити повинні батьки поки дитина мала і самостійно ще не може вирішити, що їй до вподоби.
Мой ’бесплатно’ ходил за 400 в мес до войны. Благотворительный взнос. Вроде мелочь, но все равно платили.
Зяблик протестант• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Цікаво, який спорт обрав?
Вначале айкидо, через год бросил, потом 2 года занимался волейболом, ему очень нравилось. Из-за войны пришлось бросить. Сейчас уже год ходит в тренажерный зал, занимается с тренером.
PORKA• 07 ноября 2023
Складно оцінити, адже коло спілкування все нашого рівня плюс/мінус…діти постійно зайняті)
Бараболька• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Есть, конечно, частные кружки со специально организованными под эти кружки частными конкурсами (это танцы в основном таким балуются).
Но если задаться целью, то можно найти качественные бюджетные секции и кружки.

И настоящие дипломы и медали (а не с частного конкурса, где номинации придумывают под конкретного участника) можно получить именно с такой бесплатной (или условно бесплатной) секции.
ТихоЯ• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Тема не в образу комусь. Просто цікаво поспілкуватись. Що Ви думаєте з приводу цього
С одной стороны да, но как бы и логично, что люди имеющие мало денег тратят время на зарабатывание , а не хождение по кружкам. Но и имея деньги не все дети хотят ходить по кружкам.
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Вы доверите соседке пенсионерке ребенка?
Особенно в наше не покойное время? Ну даете
А Вы знаете о существовании такой профессии как няня?)
Пишна молодиця• 07 ноября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Няня это не соседка пенсионерка)
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Няня это не соседка пенсионерка)
Да в самом деле, вы прекрасно поняли о чем я. Чего вы прицепились к этой бедной соседке пенсионерке.
Миззери• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ну я не соглашусь
Я накушалась секциями и развитием с первым ребенком , он и читал в 4 уже и и считал в уме за сотню , еще по модельным агентствам таскала -снимался активно вот и нах это кому было надо ? Вундеркиндом не стал , потом сам себе нашел занятие по желанию
Я просто устала и не хочу все это повторять , сидеть тупить под секцией , водить куда-то особенно зимой брррр , старая -ленивая наверное стала
Если б от садика там ее б забирали -приводили -прекрасно
Перловая Кашка• 07 ноября 2023
Частково згодна. Але можуть бути інші причини. У нас це здоров‘я, є проблема з імунітетом, і важливо ходити на навчання, тому гуртки онлайн або індивідуально дома, на вулиці. І друга причина, я працюю до 18.00, не маю змоги водити, живемо з сином вдвох. Онлайн є заняття безкоштовні або майже безкоштовні (шахи і програмування), платні (польська). Офлайн платні (спорт з тренером індивідуально).
Пишна молодиця• 07 ноября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Не доверяю я им😂
Броніки для Моніки• 07 ноября 2023
Дівчинка 13 років - англійська 800 грн/місяць, танці 1200, репетитор математика 1600, заняття з реабілітологом 1500-2000
Хлопчик 9 років англійська 1400, футбол 500
А окрім самих занять ще як не змагання, участь в яких від 500 грн, поїздки на турніри, то футзалки нові, то форма і т.д.
Донька з інвалідністю, тому і реабілітолог, і репетитори, бо важко матеріал засвоює. На розвиток грошей не шкодуємо, це інвестиції в їх майбутнє. І чим більше діти зайняті, тим менше в них часу на телефон і всякі інші дурниці.
Перша леді колгоспу• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Цікаво, де є такі безкоштовні секції, які націлені на результат, змагання за рахунок секціі чи благодійників? Де такі гуртки, на яких дітям безкоштовно видають інвентар, одяг, форму, наприклад?
Для дівчат-футбол))) у нас в місті все як Ви описали безкоштовно і поїздки і форма…менший син також футболом займається, але тут вже витрачаємось по повній так сказати…
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Не доверяю я им😂
Как сказал бы Лабковский вы очень тревожная мама)))
Одяг та сумки• 07 ноября 2023
Ми ось тільки одяг ноновили. що сказати танці кофта хб 160 грн лосини хб 220грн чешки 130 грн для гульки штучка 40 грн. гетри 160грн .(це одяг на 6 років- на підлітка вже таких цін не буде і це просто хб тканина. Небагато. але якщо в тебе мінімалка то( + виступи якщо на костюм і тп
Сижу_и_плачу• 07 ноября 2023
Я думаю, на гуртки не водять ті батьки, які просто не хочуть собі зайвий клопіт. Я бідна, але дітей воджу з 5 років. Це дійсно тяжко і мені, і дітям. Але гроші на все потрібне якимось чином знаходяться.
Меряю линейкой• 07 ноября 2023
Мои дети ходят на спорт, остальное время тратится на обучение: репетиторы и IT курсы. При большом желании на какие-то кружки по интересам нет времени ходить(
Irrren_com• 07 ноября 2023
В кожній сім´, свої приорітети. Знаю сім´ю, що вкладається в ремонти квартири та її обгортку. Донька в них тільки на підготовку до школи ходила. Інші гуртки вони не вважали за потрібне. Але вона розумничка в 13 років знайшла сама і почала свою спортивну кар´єру і дійшла до міської команди з жіночого футболу. І інших сім´ях знайомих с середнім достатком дітки постійно чимось займаються. Спорт то взагалі вважаю дуже потрібним у житті. Для мене ті що займаються спортом і дітки, і дорослі красивіші за диванолюбів
КротоТо• 07 ноября 2023
Донька ходить при школі на танці (4 години на тиждень), менший раніше відвідував 4 рази на тиждень гуртки і це з формою, змаганнями обходилося у кругленьку суму, а зараз фізично нінащо його не вистачає, у новій школі складна програма, 4 мови і все без репетиторів.
З Вами, автор, погоджуюсь, що ходять діти тих батьків, які мають гроші, але виявилося ще реально потрібен час не тільки батьків, а самих дітей.
Дитина з 9:00 до 15:30 щодня у школі. Коли ж ще ті гуртки?
Сумка з негодою• 07 ноября 2023
Не згодна. Мій старший нікуди не ходить, бо в нього проблеми з швидкістю та організацією. Багато що пробував, але надовго його не вистачає. Мені набридло його постійно нагадувати, підганяти, виганяти з дому,щоб вийшов вчасно. Ходить тільки до репетитора з англ і то,тому що вона живе в нашому під´їзді. Кошти є, було б бажання.
Кондуктор троллейбуса• 07 ноября 2023
Ну не знаю
Сини займаються спортом, а донька не хоче. Зараз в неї лише репетитор з англійської
На привозе• 07 ноября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Як круто!
Моє жахіття з дитинства це уроки танців в дит садку. Коли стара, товста, з чорним волоссям і з мужичим прокуреним голосом викладачка біля піаніно кричала на мене, що я танцюю ковирядочку «как баба яґа» і всі діти сміялися, а я ледь не плакала… а зараз думаю, чому я про це не сказала батькам чи виховательці і сприймала це наче так і треба?
Я в садочку терпіла в туалет, і теж не казала батькам, що вихователька не пускає під час тихої години ( Ненавиділа садок. Зате як я полюбила школу! )
Лепешечка• 08 ноября 2023
Маю знайомих, які їдять самі макарони но дитину водять куди тільки можуть. Це теж перебір.
По своїх дітях можу сказати.
Син з 6 років ходив на дзюдо. В 11 додався баскетбол, дві спортивні не тягнув фізично покинув. Ходив на англійську, але результат нуль. Покинув, сам не захотів. Хорошого вчителя в нас немає.
Донька , ходить тільки на танці. Поки подобається, насильно водити не буду.
Ще хотіла б на малювання але в нас не має для дошкільнят.
По факту всі розвивашки ?то забавка більше для батьків.
Моторошні троянди• 08 ноября 2023
А я просто ленивая. Мне лень было водить сына по занятиям. Поэтому когда он отказался ходить на ряд секций, в которые я его водила, я выдохнула с облегчением.
На развивалки никогда не водила, тем не менее, вырос полиглот. А я у него даже домашку не проверяла никогда, не считая времени, когда он только начал ходить в школу)))