Коварная Зая• Изменено 07 ноября 2023

А Ви згодні, що діти не ходять на додаткові заняття тому, що в батьків

немає коштів на гуртки, секції, логопедів і таке інше?
Дивлюсь по знайомим: у кого є кошти - діти з трьох років відвідують якусь спортивну секцію, гурток з розвитку, логопеда. Ще можуть відвідувати майстер класи по вихідним. На все є час та все подобається. Немає такого, щоб у родині був достаток, але діти при цьому сиділи вдома або ходили лише в садок.
А ті знайомі, в яких немає фінансів, кажуть, що дітям не цікаво/немає часу водити після роботи/можна займатись вдома/навіщо витрачати купу часу на дорогу туди-назад/ні до чого зайві інфекції. Тобто, купа «ні», щоб не витрачати кошти.
У родинах зі статком, навпаки, купа «так», щоб дитина займалась та була якомога більш розвиненою
автор Коварная Зая • 07 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Ні, можна знайти гуртки та секції і безкоштовно, а можна і при грошах нікуди не ходити. Все залежить від бажання дітей та батьків
Цікаво, де є такі безкоштовні секції, які націлені на результат, змагання за рахунок секціі чи благодійників? Де такі гуртки, на яких дітям безкоштовно видають інвентар, одяг, форму, наприклад?
Розвідка Маші• 07 ноября 2023
Мои дети ходили до 2014-го, потом война, потеря маленького бизнеса и жилья. Английский доучивали уже самостоятельно в университете, к другим занятиям так и не вернулись. Смотрю на детей нового окружения и понимаю, что у моих война отобрала очень многое, если бы не колоссальное падание уровня жизни, им бы сейчас было намного проще и приятнее жить, и я говорю не про недвигу-заводы-пароходы.
Душа компанії• 07 ноября 2023
Саме так. Коли в нашій сімʼї було недостатньо коштів, я сама себе заспокоювала такими відмазками. Зараз двоє дітей ходять на гуртки, в одного два гуртки, в іншого -три. І дні розписані від понеділка до суботи. Але я скажу, що це і потребує багато мого часу, якщо діти ще не підлітки, бо приходиться їх туди водити/забирати, вникати в нюанси спорту. І витрати - це не тільки оплатити спортивну секцію, наприклад, це й дорогий спортивний одяг, який треба купити дитині для занять, для кожного виду спорту своє і це зовсім не дешево, а потім турніри/змагання - це все також час, сили та кошти батьків. Спорт - ніколи не був дешевим. Ну і ще вони ходять в англійську школу, де окрім оплати за місяць, час від часу треба купувати підручники.
автор Коварная Зая • 07 ноября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
достаточно средств, но ребенок занимается только одним. но серьезно и дорого.
Ось. Дорого. Аби не було коштів - не займались би
Люблю Украину• 07 ноября 2023
Ответ дляНа привозе
Для результата водять тільки у нас) В Європі, як я бачу, просто для задоволення. І не дивина побачити на балеті дівчаток з зайвою вагою, але ніхто нікого не травить. Танцюють, хто як може. Вчитель тільки показує без вимог.
Результат - это не всегда достижение... иногда вполне достаточно того, что ребенок получает удовольствие, общается
Бараболька• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Наприклад моя дитина ходила на фотогурток. То все що Ви описали було в наявності, абсолютно безкоштовно. Вплоть до видачі фотоапарату професійного на час заняття і жарки сосисок після виїздного заняття. Дипломи за фотографії прикладати?
СКИБИДЫШь• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Тема не в образу комусь. Просто цікаво поспілкуватись. Що Ви думаєте з приводу цього
у меня есть деньги и рада бы, чтоб дочка ходила куда-то, но у нее нет желания, а принуждать я не буду. С 3-х лет ходила на рисование, робототехнику, английский. С 6 лет бросила все, стало скучно и неинтересно. Предлагала спорт школу (есть задатки), тоже не хочет.
Тем не менее она творческая личность, сама что-то постоянно делает и создает, поэтому ей больше некогда ходить на кружки и плюс не любит, чтоб ей указывали, что делать. У нее на все свой взгляд.
Зоряний Шлях• 07 ноября 2023
Мій син займається плаванням тричі на тиждень абсолютно безкоштовно від ДЮСШ в прекрасному новому басейні , де година вівідування коштує 100 грн плюс 200 грн інд заняття з тренером.
Цідило правди• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
На жаль, зараз не достатньо одного бажання/мотивації. На спорт секціях постійно влаштовують різні змагання, конкурси. Кошти потрібні на одяг, інвентар, оплату проїзду…
Якщо просто ходити в місцевий будинок культури раз на тиждень - це не про результат. А саме про «щоб було»
Ну вот у малого жменя медалей за перші місця по акробатиці, державна спортшкола, ми нічого не платимо за змагання. У старшої зі стрільбо теж змагання безкоштовно і тренування. Щвісно коли це вже професійний рівень то лук чи інший інвентар треба свій, але до цього рівня ще має пройти багато часу поки це реально знадобиться. Тренуються на інвентарі спортшколи.
Це мабуть просто від адміністрації залежить або від наявності спонсорів
Kusalochka• 07 ноября 2023
Не согласна. Полный бред.
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
А де варіант, поки можна було умовно водити за руку, водили і возили скрізь, а зараз підлітки нічого не хочуть і нічого їм не цікаво(
Душа компанії• 07 ноября 2023
Ответ дляБараболька
Завжди є безкоштовні гуртки, якщо пошукати, типу авіа-, авто-моделювання, фотографування, дуже багато всього для дівчаток - танці, співи (з хлопчиками важче). Але, того, що цікавить моїх дітей безкоштовного нема.
Люблю Украину• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
Мой сын ходил на тайский бокс.
Если тренер видит перспективу, то переводит в группу где все практически бесплатно... ну только шорты и бинты надо купить самому)
Зоряний Шлях• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
У нас така секція , все безкоштовно) Інвентарь наша ОТГ придбала.
Пишна молодиця• 07 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
Немає безкоштовних гуртків
Все одно треба купити матеріали якісь, або спорт одяг, або возити а це гроші

Пс) в мене донька займається акробатикою і гімнастикою) ооооо в нас тільки 1 комбінезон і купальник для виступу коштує від 5 тис грн
Любительница• 07 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Може варто піти до безплатного?
Звичайно що ходила,але потрібна реабілітація , безплатно дуже довго чекати черги.
Говорю відверто• 07 ноября 2023
Ответ дляНа привозе
Як круто!
Моє жахіття з дитинства це уроки танців в дит садку. Коли стара, товста, з чорним волоссям і з мужичим прокуреним голосом викладачка біля піаніно кричала на мене, що я танцюю ковирядочку «как баба яґа» і всі діти сміялися, а я ледь не плакала… а зараз думаю, чому я про це не сказала батькам чи виховательці і сприймала це наче так і треба?
Душа компанії• 07 ноября 2023
Ответ дляЦідило правди
В якому ви місті? Напевно, це Київ чи якісь міста-мільйонники. Бо в менших містечках і обласних центрах ніяких спортивних шкіл, а тим більше безкоштовних нема
Зоряний Шлях• 07 ноября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Немає безкоштовних гуртків

Ми купили окуляри для плавання і шапочку .Думаю це можна собі дозволити)
Бараболька• 07 ноября 2023
Ответ дляДуша компанії
Ні, не важче. Також моя дитина ходила на баскетбол. Спонсорують заняття ті самі організації, що й дорослу баскетбольну команду. Так сказать, пошук талантів.
Так якщо в дитини є справді талант, то спонсорів можна знайти завжди, так це й працює. Навіть міськраду можна спонсором залучити
Аnnеt• 07 ноября 2023
дело не в деньгах, а во времени. водить некому.
Тримаю свічку• 07 ноября 2023
В мене 4 дітей, і всі кудись ходять і так на це потрібно багато грошей( хоть і деякі гуртки не дуже дорогі, але все в купі дофіга). Альпінізм, джиу-джитцу, акробатика, стрільба із луку, англійський, логопед, програмування. І всіх якось треба організувати, когось возити, хтось сам. Розумію, що половина б гуртків відпала, якщо б не було фін змоги.
Гуляю босоніж• 07 ноября 2023
Ответ дляКоварная Зая
У меня знакомая,достаток выше нашего,но девочка у них не ходит вообще никуда.Был пилон и тот не долго.
Шиворот Навыворот• 07 ноября 2023
Я могу оплатить любую секцию, а ему все неинтересно. Нигде не хочет напрягаться и прилагать усилия. Кучу всего попробовал и бросил
Зоряний Шлях• 07 ноября 2023
Ответ дляДуша компанії
У нас маленьке місто, є спортшкола.
Душа компанії• 07 ноября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
В нашому місті (а це обласний центр) , до прикладу, навіть немає басейну для занять з плавання для дітей, займаються в саунах, і це найдорожчий вид спорту в нашому місті. На жаль, ніхто не зацікавлений в розвитку дітей більше, ніж батьки.
Цідило правди• 07 ноября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Немає безкоштовних гуртків

Ну возити куди б не було це гроші, чи на авто чи на транспорті. Можна гукати так щоб поблизу дома в крайньому випадку.

У нас малий на акробатиці теж, ну то тренування шорти і футболка, змагання біла майка і чорні шорти, і все))
А коли донька займалась бальними танцями то так, брали плаття на прокат, шити не бачила сенсу, прокат значно спрощував життя.
Звісно коли прям дуже туго з фінансами а в них упирається дитячий розвиток то обирати треба з доступного по різним аспектам.

Наприклад великий теніс не дешевий спорт, бальні танці. Проте якщо дитина так прагне танців то є і дешевші чи то безкоштовні танцювальні колективи. Знайомі діти ходять і в платні і в безкоштовні.
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
Даю подсказку: можно найти соседку пенсионерку, которая с удовольствием согласится за дополнительную плату это делать)
Бараболька• 07 ноября 2023
Ответ дляДуша компанії
Я з обласного центру. Невеличкого. Є безкоштовні заняття різнопланові.
Душа компанії• 07 ноября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
У нас маленьке місто, є спортшкола.
Пощастило вам. Можливо, у вас місцева влада думає за дітей, а не тільки за відкриття ресторанів та супермаркетів.