Пополняю_Карму• 05 января в 09:24

На роботі постійно купують печиво й цукерки до чаю

Що можна запропонувати як більш здорову альтернативу?
Мамаша в бигудях• 05 января в 12:28
Дуже смачно чай з яблоком, замість печіва і цукерки.
Анти-анонім• 05 января в 12:37
Если у вас продают, мы например домой покупаем целую коробку, конфеты пастилки с разными вкусами, там слоями пастила нарезана, офигенские, я их обожаю, они без сахара, вкус обалденный. У меня офис дома)), потому что я на удалёнке, вот их трескаю на работе с удовольствием 😁
Ну и само собой орешки, тыквенные семечки, сейчас вот присела на них))
Анти-анонім• 05 января в 12:40
Ответ дляОбижулька
то вага у вас))а у мене все ок))) бо я замість цукерок їм сухофрукти,але не тоннами. відкрийте очі і подивіться ск калорій у куразі (250 в 100 грамах) і скільки в шоколаді і печиві( 500 -580 на 100 грам). а от у колєжанок вага,під 90 кг кожна точно.бо постійні перекуси печивом і цукерками
Да и даже если по калориям съесть одинаково, какой-нибудь продукт с непонятным жиром, или сухофрукты, орешки, есть две большие разницы.
черная мамба• 05 января в 12:41
Ответ дляМerida
Вы сметаете все, что приносят, и переживаете?
Как в анекдоте:
Бухгалтерия:
- девочки, угощайтесь тортиком,
- ой, мы и так толстые.
Жрут торт.
Асталависта бэйби• 05 января в 12:42
Ответ дляДівчина Гілмор
Ізюм, інжир, горішки макадамія. Такі є в порційних пакетиках
Это такой же сахар
черная мамба• 05 января в 12:42
Ответ дляОбижулька
Вони довше житимуть при суворих умовах війни
Анти-анонім• 05 января в 12:44
Ответ дляНуКаНаКа
Курага тоже калорийная.
Я очень полезная, в отличие от печенья, непонятно из чего сейчас сделанного.
Анти-анонім• 05 января в 12:45
Ответ дляНуКаНаКа
Не вся курага полезна, там обработка не безопасной химией для глянца и хранения.
Ну да, ну в одном магазине покупали, у них была нормальная, а потом начали завозить какую-то дрянь просто, финики покрытые маслом, курага блестящая стала, перестали у них покупать. Нахрена такое делать вообще непонятно.
Анти-анонім• 05 января в 12:46
Ответ дляЗабризкана водою
Под чай/кофе курагу или Изюм? 🙄 Лучше уж тогда вообще ничего. Хотя о вкусах не спорят.
Чай с изюмом, без сахара, очень даже обалденно.
А у нас макарошки• 05 января в 12:53
Чорний шоколад, хлібці різні. Але ж більшості воно не треба та й не смакує багатьом
Морковку дай• 05 января в 12:58
Сырники, ягоды, чёрный шоколад.
Моторошні троянди• 05 января в 13:09
Ответ дляОбижулька
не їжте. і в нас дівчата купують у кімнаті. цукерки,печиво,зефір,мармелад - постійно на столику лежить все це. я не їм, і не купую. чай і кава+молоко на кухні безкоштовні.
для себе беру інжир/фініки, курагу. з ними і п´ю каву і чай. я якби їла то все - то вже в двері не влізла б. з 5 осіб (окрім мене) - у 4 зайва вага,як пампушки ходять. Менше треба їсти того всього з чаями. Бо чай лише привід. регулярні перекуси печивом і цукерками під приводом попити чаю/кави і будеш як колобок і в жодну сукню не влізеш.
Фініки доволі калорійні
Так що не факт, що у вас хороша альтернатива.
Моторошні троянди• 05 января в 13:11
Ответ дляОбижулька
Ну вам то що до того? Я впевнена, що у вашому житті і без цього інше меню та спорт. Не перекуси цьому вина, а малорухливий спосіб життя
Мурзилка• 05 января в 13:14
Яблучні чіпси. Варення
Обижулька• 05 января в 13:18
Ответ дляМоторошні троянди
спорту у мене ніколи не було.Я дуже не спортивна людина.загнати мене в спортзал це неможливо.
Обижулька• 05 января в 13:19
Ответ дляМоторошні троянди
Фініки доволі калорійні
фініки 300 ккал. шоколад 580 у 100 граммах. різниця чимала.тож не придумуйте. фінік в рази корисніший. 8 років їм замість шоколаду і все чудово))а мені вже 46)) вага не набирається.а на шоколаді і печиві щотижня по 0,5) кг
Эт вернячОк• 05 января в 13:24
Ответ дляМетровий сантиметр
Броколі - топ))
Обожнюю чай з броколі
Срочнокпсихологу• 05 января в 13:25
взагалі не розумію цю концепцію з чаями-цекерками-печивом. Хочу пити - п’ю воду, захочу чай - то спокійно його самого вип’ю, без плюшок, прийоми їжі повноцінні, а як захочеться перекусити - мені краще мандарини чи пастила, помідори чері чи м’ясні чіпси
Дівчина Гілмор• 05 января в 13:48
Ответ дляАсталависта бэйби
Это такой же сахар
У горіхах?
Асталависта бэйби• 05 января в 13:51
Ответ дляДівчина Гілмор
У горіхах?
В них жир и дикое количество калорий. А их едят горстями
Дівчина Гілмор• 05 января в 13:56
Ответ дляАсталависта бэйби
А пастіла з соку?
Залатавая• 05 января в 14:20
Ответ дляУкраїнська зірочка
Тоже не понимаю, что такого ужасного в печенье и конфетах?
Ну занудным задротам и жить вредно, не то что конфеты есть
Не дай бог 100 гр. лишних весы покажут - они ж загрызут себя сами и окружающих облают хуже бешаной собаки.
А уж у кого лишний вес - то вообще их классовые враги, бо едят вкусняхи себе в удовольствие и не парятся )))
АдеКВАтная• 05 января в 14:24
Сделайте коллегам приятное - залейте на ночь гречку кипятком и приносите, пусть клюют
Залатавая• 05 января в 14:24
Ответ дляMoon shine
Це все дуже нездорово. Я колись мала зайву вагу. І постіійні перекуси печенюшками. А потім як порахувала. 1 цукерка шоколадна =80-100 ккал. за день 2 шт точно їси. + печиво 2-3 шт. 1 шт печива пісочного 50-100 ккал. от вважайте що щодня 450-500 ккал зайві. і ніби нічого не їси))))2 цукерки+ 2 печива =400 ккал. а при сидячій роботі.... отож, я перестала їсти все це і за півроку скинула 9 кг без будь-якого навантаження фізичного. просто на роботі прибрала оці перекуси з кавою і чаєм.
сніданок,обід вечеря. перекус йогурт, банан,яблуко,чорнослив/курага. Фініки для мене дуже солодкі,я їх не їм. Просто не їм ніяки цукерок на роботі. Зараз стоїть он коробка Вечірнього Києва, якийсь рулет бісквітний з Рошену на роботі. Я не їм. попила кави і все.
Проветрите кто-то окошко, а то аж душно стало и затошнило от подсчетов ’одна конфета, одно печенье’ - расстрел!

Ешь вода, пей вода -
ср@ть не будешь никогда! (с)
Панна Кота• 05 января в 14:37
Морковку им принесите. Пусть грызут.
Моторошні троянди• 05 января в 14:37
Ответ дляОбижулька
Не придумую
Почитайте статті дієтологів
Навіть у печиві, як у перекусі, може не бути нічого поганого, якщо з´їсти одну-дві штучки за чаєм, а не пів кг. Та й вік теж має суттєве значення, якщо у 20 це не відкладеться і про це навіть не думаєш, у 50 доводиться контролювати навіть воду
Сарафанное радио• 05 января в 14:38
Ответ дляОбижулька
100%, я можу мандарину до чаю взяти раз на 3 дні, а так чай і кава - самодостатні, і так метаболізм не той, що в 20 років, коли щодня їла булочки і вага 50 кг була.
Моторошні троянди• 05 января в 14:38
Ответ дляОбижулька
Значить, у ваших співробіниць малорухливий спосіб. Якби вони відпрацьовували все у залі, ніякі перекуси не були б страшні. А якщо з´їдати по півкіло печива щодня, то й не дивно.
Сарафанное радио• 05 января в 14:39
Ответ дляKittaa
Для розумової діяльності перекус зі швидкими вуглеводами як раз дуже добре
і для пузця та жопки також))))
Моторошні троянди• 05 января в 14:42
Авторе, пастила без цукру, органічні чіпси, яблука, насіння гарбуза
Але все в міру. Навіть ті ж фініки не 1-2 штуки, а більше, переплюнуть печиво