Пополняю_Карму• 05 января в 09:24
На роботі постійно купують печиво й цукерки до чаю
Що можна запропонувати як більш здорову альтернативу?
Дівчина Гілмор• 05 января в 09:25
Ізюм, інжир, горішки макадамія. Такі є в порційних пакетиках
Метровий сантиметр• 05 января в 09:25
Ответ дляЦвірінь
Водичка, куриное филе и брокколи))
Броколі - топ))
Самая СоветЧиваЯ• 05 января в 09:25
домашнє печиво, якщо ви хочете гратись. + не факт, що колектив відмовиться від солодощів
Обижулька• 05 января в 09:32
не їжте. і в нас дівчата купують у кімнаті. цукерки,печиво,зефір,мармелад - постійно на столику лежить все це. я не їм, і не купую. чай і кава+молоко на кухні безкоштовні.
для себе беру інжир/фініки, курагу. з ними і п´ю каву і чай. я якби їла то все - то вже в двері не влізла б. з 5 осіб (окрім мене) - у 4 зайва вага,як пампушки ходять. Менше треба їсти того всього з чаями. Бо чай лише привід. регулярні перекуси печивом і цукерками під приводом попити чаю/кави і будеш як колобок і в жодну сукню не влізеш.
Цвірінь• 05 января в 09:28
Ответ дляКрасота неземная
Моркви їм, моркви, хай хрумають.
Стеблями сельдерея еще похрустеть можно)
Чебураха з перцем• 05 января в 09:29
Ответ дляKittaa
Для розумової діяльності перекус зі швидкими вуглеводами як раз дуже добре
Грабля• 05 января в 09:35
Ответ дляЦвірінь
Водичка, куриное филе и брокколи))
За вонючую рыбу забыли
Домашка• 05 января в 09:35
Ответ дляОбижулька
Ви подивіться калорійність інжиру, фініків і кураги, і зрозумієте, звідки у вас вага
Море Щастя• 05 января в 09:37
Ну яка здорова альтернатива? Ви можете тільки самі не їсти смаколики за чаєм.
До 30 років я могла їсти все і не гладшати.
Зараз, в 50, з зайвою вагою я дуже рідко дозволяю собі чай з солодощами. І сухофрукти з горішками тут теж не вихід. Якщо тільки Ви не здатні обмежуватися однією штучкою умовної кураги, коли перед Вами лежить ще купа і всі навкруги жують.
Мальчун-задирун• 05 января в 09:39
Ответ дляОбижулька
курага содержит около 232-284 ккал, изюм 281-300 ккал, а чернослив и инжир – 249-257 ккал
Обижулька• 05 января в 09:45
Ответ дляМальчун-задирун
та в 100 граммах))) а я съедаю 1-2 шт. и уж точно лучше чем печенье и конфеты. в 100 граммах шоколада 550 ккал. в песочном печенье 500-550. даже не сравнить))))
Обижулька• 05 января в 09:45
Ответ дляДомашка
то вага у вас))а у мене все ок))) бо я замість цукерок їм сухофрукти,але не тоннами. відкрийте очі і подивіться ск калорій у куразі (250 в 100 грамах) і скільки в шоколаді і печиві( 500 -580 на 100 грам). а от у колєжанок вага,під 90 кг кожна точно.бо постійні перекуси печивом і цукерками