вентиляторная• 08 ноября 2023
Великобритания, конкретно - Англия
Доброй ночи, девчонки. Хочу спросить - чем хороша сейчас для жизни Англия? Какие перспективы, что хорошего? Вы считаете, что эта страна для хорошей жизни на будущее? Какие плюсы и минусы есть для Вас? А если сравнивать с Украиной? Буду благодарна за отзывы, спасибо)
МадамОхмури• 08 ноября 2023
Ответ дляДайте подуться
Я в Лондоне встретила мужчину, который буквально на руках носит. Дочь в частной школе учится, ей очень нравится. За год объездили уже пол Европы, в Украине мне на Турцию обычную нужно было собирать год. Так что нам Англия зашла. А сегодня с женщиной украинкой говорила, та домой собирается. Год отработала на кухне в ресторане, язык не знает, снимает комнату, подруг, семьи нет. Ей конечно тоскливо и она домой хочет. Так что у каждого своя ситуация.
По моим наблюдениям Англия зашла тем людям, которые в Украине не особо хорошо жили, ничего особенно не могли себе позволить, т.е. здесь у них произошел, как бы, рост уровня жизни. У меня все наоборот, в Украине все было стабильно и комфортно, здесь чувствую себя не очень комфортно, так как не могу себе позволить прежний уровень жизни, к сожалению.
Докладальниця• 08 ноября 2023
Ответ дляничевока
Ви прям як моя кума, типу ’дивись як круто зробили діджиталізацію в поліклініках, тепер бабулькам не треба зайвий раз йти, щоб записатись до лікаря, все в смартфоні’. А те, що у бабульок нема смартфонів то нічого. Так і ви ’де бідні?’
так я не кажу, що в нас все зашибісь, але казати що половина жебракує це занадто, пенсії свісно маленьки, але ж це не пів країни, навіть у більшості бабулек як ви кажете є діти, які їм допомогають, є нерухомість і вони не бомжують, в нас навіть бомжей менше ніж в містах Європи та США, парадокс та дива
Сунуся в чужі справи• 08 ноября 2023
Ответ дляgdsN
а де саме (яеі міста) в Англії тепло? підкажіть, будь ласка - цікаво. Бо дійсно всі казуть що волого постійно і понуро, несонячно
Регіони Дорсет, Девон, південь коротше
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляМадамОхмури
У меня так же. Поэтому решила окончательно возвращаться в Украину. Многие англичане того не видели, что мы в Украине. И еды вкусной не ели
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Регіони Дорсет, Девон, південь коротше
О, мы с Вами соседи)
Сунуся в чужі справи• 08 ноября 2023
Ответ дляДайте подуться
Де ви його зустріли, поділіться будь ласка, я теж була б рада зустріти гарного чоловіка.
Докладальниця• 08 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
На самом деле так и есть, но у многих фунция анализа отключается как защитная реакция, даже когда объективно их уровень жизни стал хуже.
МадамОхмури• 08 ноября 2023
Мы тоже живя в Англии за год слетали на Тенерифе, Майорку и съездили во Францию, но это не заменит мне прежнего уровня жизни. Мне здесь не хватает общения с интересными мне и близкими по духу людьми, привычного круга общения. Так как мой уровень английского B1, с британцами на личные темы я поговорить не могу из-за языкового барьера, с теми украинцами, которые у нас общаться, кроме, как о выплатах, пособиях и прочем мне не интересно.
Сунуся в чужі справи• 08 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
О, мы с Вами соседи)
Ви не Юля раптом?)
ничевока• 08 ноября 2023
Ответ дляДокладальниця
Лише офіційні дані кажуть про більше ніж чверть населення живе за межею бідності. Реально ця цифра ще більша, і збільшується. Рівень безробіття 35%. Якась паралельна реальність прям
Тумба-юмба• 08 ноября 2023
Ми були в Англії 20 років назад. Ото тоді був другий світ. Ми, як в казку потрапили. Зараз приїхали і тільки виїхали з парому Дувер, негарні дороги, будяки по обочинах, зрозуміли, що щось не те. Проживши 1.5 року, зрозуміли, що Англія взагалі за ці роки не розвинулась ні на крок, хоча є куди. А Європа і наша Україна над цим працювали. Побувавши не в одній країні, можна сказати, що не має ідеальної. Кому, що підходить. Мені все подобається відносно, єдине- це медицина. Наші хости самі на це вказують, що це саме найгірше. Зуби літають лікувати в Туреччину, операцію робили в Німеччині. І покращень в цьому напрямі взагалі не має, тільки гірше. Ще один мінус- це куріння трави повсюди, я терпіти той запах не можу(((
Сунуся в чужі справи• 08 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Нет)
Добре, а то я з однією «сусідкою» тільки що в фейсбуці посварилася. Я живу біля Борнмуту. А ви де? Для чого вам ці опитування, якщо не секрет?
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляДокладальниця
Полностью соглашусь) тоже такие истории вижу. Встречала в Англии женщин из Киева и Ивано-Франковска, в магазине сумок, разговорились, как же они плохо говорили об Украине, да все плакались, что остаться хочется) что неспокойно в стране и еле ноги унесли. И что Украина им ничего не дала, а Англия дала. Я говорю: так не Англия, а английские налогоплатильщики) И не ’Европа’, а налогоплатильщики, проживающие в ес. В общем, интересный был разговор. Многие халяву любят, конечно
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Они не особо-то и будут говорить на личные темы)
ВсеПроВсехЗнаю• 08 ноября 2023
Ответ дляничевока
Як взагалі можна порівнювати Україну з Англією. В Англії спокійно, безпечно, привітні люди, мінімум стресу, соціальні гарантії. До мінусів віднесла б їх медичну систему, зроблять все безкоштовно і якісно, але якщо дочекаєшься. Ще погода сиро і сіро, але влітку немає спеки
І якщо ти приїхав бідний і на соціалці, то англічан майже в глаза не бачиш. Це індуси, африканці, трохи китайці, карибіанці,і багато арабів, і всі вони по паспорту англічани. І ніде не можна почути справжню англійську мову, тільки по BBC. І вся фішка у вивченні англійської мови, що ти повинен розуміти більше десяти акцентів. Зовсім перевернулося усвідомлення очікування-реальність
Докладальниця• 08 ноября 2023
Ответ дляничевока
Зараз? А який він міг бути в Англії після 1,5 років війни?
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Фарнборо) мне интересно, как люди видят Англию. Может я ее просто не распробовала. Может не ценю, что имею. Но нет, вижу, что просто и в Украине жила не плохо. И для меня не так важно жить в стране-бренде. Типа: Юк, Канада, огоооо )))
ничевока• 08 ноября 2023
Ответ дляДокладальниця
Все звісно погіршилось, але і до війни було не айс: трохи дуже багатих, невеликий прошарок середнячків, і решта бідні.
Докладальниця• 08 ноября 2023
Ответ дляничевока
ну то ви визначайтесь то більше половини, то чверть)
я розумію, що тут ніхто не полізе перевіряти, смуту легко навести
рада, що ваш рівень життя стал кращим та ви більше не поврнетесь в країну жебраків)
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляТумба-юмба
Да, трава жутко бесит.. Была в эмердженси, зашивала руку от пореза, все сделали четко. Врач из Португалии, тоже говорила, что не те времена наступили, обратно домой поеду
ничевока• 08 ноября 2023
Ответ дляДокладальниця
Я то як раз повернусь, бо я і в Україні маю непоганий рівень життя. Але якщо б не мала, то робила б все, щоб залишитись.
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляничевока
Прошарок невеликий? Выйдите на улицу, посмотрите на наши украинские автомобили) в Англии транспорт скромнее ездит)
ничевока• 08 ноября 2023
Ответ дляДокладальниця
Чверть за межею, Ви вважаєте це мало? Кожна четверта людина не має грошей на задоволення елементарних потреб. Взагалі не смішно
Тумба-юмба• 08 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
Да они ж бастуют тут все время, то врачи, то учителя, то водителя. Только мало, что меняется от их забастовок. Люди от этого очень страдают.
ничевока• 08 ноября 2023
Ответ длявентиляторная
В Києві, Одесі і Дніпрі? Поїдьте десь у Прилуки, подивіться там
Україна понад усе!• 08 ноября 2023
Ответ дляДокладальниця
Ага, парадокс. Наши ж бомжи и уехали в Европу и США. Потому что, лишившись дома, в Украине нормально не прожить. А там -да. Парадокс.
Докладальниця• 08 ноября 2023
Ответ дляничевока
Тоді дуже дивно, що ви плануєте повернутись та як рекламуєте Англію)
Нехай більшість повернеться та й вам буде краще)
Але так і буде, повернуться, звісно не всі, але багато хто зняв рожеві окуляри та переосмислив своє минуле життя, що є добре)
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это пока выплаты есть
вентиляторная
• 08 ноября 2023
Ответ дляничевока
В каждом городе есть более и менее обеспеченные люди. Я из села родом, меньше Прилук. видела разное, пока жила)