культУра• 08 ноября 2023
Где найти работу? Если после школы нигде не учился?
культУра
• 08 ноября 2023
Ответ дляНаизнанку
Якщо в місті, то кур´єр або охоронник в супермаркеті.
Візьмуть тільки з шкільної освітою? 9 класів, вечірня школа.
Наизнанку• 08 ноября 2023
Ответ длякультУра
Треба йти і питати, показати що Ви надійний, тобто на співбесіді розмовляти культурно і спокійно,і що Вам потрібна ця робота.
Love_Love_Love_• 08 ноября 2023
Ответ длязабиякина
По-моему только на одной работе я диплом приносила.
Цікаво де ви працювали?
Забула що?• 08 ноября 2023
На завод, на виробництво. Якщо ви в Києві або Київській області (є розвозка) і вам справді потрібна робота, відкрийтесь, напишу вам.
Голена блондинка• 08 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво де ви працювали?
Директором мира....
ТебеОноНадось• 08 ноября 2023
Ответ дляВикасикрет
Моя соседка нигде не училась,кроме школы,работает баристой
)) дочка маминой подруги работает после юрфака баристой.
Полтавська галушка• 08 ноября 2023
Мій брат, працював Фітнес тренером, зараз відкрив свій бізнес.
В мене був тренер який працював реабілітологом без медичної освіти, але знань було більше ніж у лікарів. Диплом то ще нічого не значить, хоча без нього важко влаштуватись.
Love_Love_Love_• 08 ноября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Юля ти?