Ласкове телятко• 08 ноября 2023
Красуні,є 2,5га землі з будинком в селі.Який бізнес замутить?
Свині?Багато зерна.Можливо кролі?Часто дохнуть.Курка,гуска?Лисиця чатує.Корови і травою все засадить?А молочко переробляти в сметану,вершки,масло?Трактор,косилки,млиночок є.І ще під хатою озеро.Чи теплиці?А як опалювати?Квіти ,овочі?Голова обертом.
Кинг-Конгша• 08 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Точно лаванду? Про шафран бачила передачу. Багато роботи, але й дохід хороший
У нас в центральній області, одне господарство вирощуе лаванду, велике поле засіяли, збут є, ще й єкскурсії з міст туди постійно возять, лаванда - це вигідно...
Русланка з гілки• 08 ноября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Ще раз говорю, справа в ціні. В Китаї в рази дешевша робоча сила, плюс в усіх перелічених країнах климат тепліший.
Але можете лишатися при своїй думці.
Так наші не хочуть купляти китайський, от прямо приходять і кажуть коли буде український, списання багато
Русланка з гілки• 08 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Так я бачила шоу про сім’ю де лаванда бізнес, в них поле для фотосесій і промислова лаванда
Пупс• 08 ноября 2023
Ех, ділюся своїм планом на мільйон…
Значить так:
1. Висаджуєте на своїх гектарах дубову рощу.
2. Чекаєте років 50, щоб воно там гарненько укорінилося.
3. Ідете на південно-західний регіон Франції (можна Дром або Воклюз) і купуєте там чорний трюфель.
4. Приїздите додомку, вдягаєте калоші і розмазуєте той трюфель по вашим гектарам.
5. Ще трошки чекаєте (5-6років), збираєте врожай і продаєте його в мішленівськи ресторани.
6. Висилаєте мені (моїм онукам) пиріг з трюфелями в якості дяки)))
Значить так:
Королева ганделику• 08 ноября 2023
Так может вам проще спросить на каких то агарарных форумах? Здесь я думаю не так много успешных фермерш, чтобы дать вам действенные советы по вашей теме)
Готова до другої• 08 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
В нас фермер відмовився, чомусь від часнику - пару років вирощував - сказав, що не вигідно...
До прикладу років пару назад 1 кг часнику орієнтовно 40 грн (точно не пам´ятаю), а 1 кг лохини був 400 грн на початку сезону і 200-250 в середині. то звісно є різниця. Але за два останніх роки лохини насадили дуже багато, то цьогоріч таких цін не було, спад попиту, насиченість ринку ціна була 100-250 кг
Масяня Я• 08 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Безмежно вдячна за любі поради з власного досвіду чи сусідів,знайомих.
Амарант?
Масяня Я• 08 ноября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Я вчилася в цій сфері і один раз була на заході то його дійсно не вистачає і це дуже непогана бізнес ідея, а працюю я в сфері торгівлі і весь часник замовляється з Китаю, капуста рання з Албанії, огірки помідори Туреччина, а українського мало в наших супермаркетах
наш виробник не вийде на супермаркет. треба посередник
Русланка з гілки• 08 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Значить є над чим працювати, ну в мене в рідному селі люди поставляють вирощені трави на аптеки якось же вийшли на них, і ягоди, от лохина у нас завжди наша і ціна приємна
Масяня Я• 08 ноября 2023
Ответ дляРусланка з гілки
через посередника.
для лохини треба грунт відповідний.
краще вирощувати іргу, вона безпроблемна, але ця ягода поки не розкручена.
для лохини треба грунт відповідний.
Русланка з гілки• 08 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
через посередника.
для лохини треба грунт відповідний.
Ми з цього року почали продавати Жимолость раніше я її ніде не бачила також зайшла людям, а лохину купують завжди скільки б вона не коштувала мабуть люди бачать в ній дійсну користь
Боневтікла• 08 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
...в ЗУ... корів можна перерахувати на пальцях - це не то, що було за совдепії...
Это вы про свое село пишете. Я бы не сравнивала с совком, но если сравнивать наше время южный регион и западный, то там коров полно. Молочкой завалены все рынки. И цены существенно дешевле, чем везде. Оно и понятно. Там прохладнее и более дождливо. Травы много. Есть с чего заготавливать. А на юге трава выгорает еще в июне. Там степи. Особо негде выпасать. Потому там коров пару голов на всё село.
Готова до другої• 08 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
через посередника.
для лохини треба грунт відповідний.
Посадили для себе десяток кущів лохини і маємо одне дерево ірги. То ірга не буде транспортабельна, досить швидко, на мою думку, ’відходить’, не буде так зберігатися, як лохина. Лохина рання-середня-пізня, є можливість збирати врожай з середини червня по середину серпня. Ну і на смак, поки одна я вживаю іргу, мотивуючи себе корисними властивостями, всі інші не поціновувачі.
Масяня Я• 08 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
грунт для лохини треба кислий?
Готова до другої• 08 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
грунт для лохини треба кислий?
Так, кислий грунт, полив і знати агротехніку, щоб мати гарний врожай і не втрачати рослини.
Масяня Я• 08 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
простіше в сезон збирати мухомори в лісі , заготовити. теж людям подобається результат
Ласкове телятко
• 08 ноября 2023
Я вже думала генделик,шинок з магазинчиком ,самогонка,цигарки.
Мир Мир Мир!• 08 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Теж варіант, якщо можете і хочете спілкуватися з людьми
Мальовнича даль• 08 ноября 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Те що ви не бачите, не значить що її не має,наприклад яким трактором ви зберете томати, огірок, полуницю і інші ягоди? Ну і це фермерські господарства із різними тракторами, якщо звичайний нідерландці на своїх сотках посадить салатат із огірком то на кожен чих він трактора не буде купувати.
Ви живете у нідерландуя із городом чи звідки дані про легку обробку землі?
Я живу в приватному секторі) будинок , що я знімаю, знаходиться поруч з фермерами
Є жінка фермер, що робить взалі сама, в неї десь десять га, от місяць назад приїхала і зібрала вже таки з соломи, трактор зібрав загрузив і вигрузив, погрузите автоматичною лінією подає до ферми, та працюють 2 робітника, корів з 100
Є полунична ферма, там він, хазяїн , ще й варення варить соуси тощо
Теплиць 8 штук
В сезон один робітник
Просто автоматизовано
На городах ви не побачите раком абсолютно нікого) тіки хіба що газонокосарки
І кати садять тракторами и полють їх і тд
Теплиць 8 штук
В сезон один робітник
Просто автоматизовано
Шиворот Навыворот• 08 ноября 2023
Ответ дляptanyk
лохина (голубика)
Зараз вже тої лохини.... Ми на околиці міста живемо, приватні будинки, то через двір. І на базарі цього року стояло її.... І жимолості. Виноград так, сама беру у знайомої, вони з чоловіком на пенсії вирощують. Дуже смачний.
Шиворот Навыворот• 08 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Основне питання це ринок збуту, багато чого можно виростити проблема де це все продати. Спробуйте вирощувати бролера. Для початку і без додаткових вкладень спробуйте напольнє розведення, сподобається побудуєте клітки. Доволі швидкий результат, 45 днів і птиця готова до забою.
Але якщо не повезе з курчатами, то аби на собівартість вийшли. Ми вже 5 років займаємося, беремо майже завжди в одному місці курчат берем. там же і комбікорм. Кукуруза своя на паї, ну і картоплей докормлюємо. Буває заробимо, буває не дуже. якщо не ростуть. Не забувайте їм тепло і світло постійно потрібно. А світло зараз.....
Можу брикнути• 08 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Теплиць 8 штук
В сезон один робітник
Просто автоматизовано
Теплиць 8 штук
В сезон один робітник
Просто автоматизовано
Полуницю збирають вручну, точно не один робітник.
Колишня муза• 08 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
В сусідній області сестри чоловіка брат посадив виноградник.Якийсь супер пупер солодкий,величезні грона,брав дорогі саджанці у перевіреного садівника чи як він там.Ніби довольний врожаями.
Сад орешник
Там все розмивчато• 08 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Кращє - коноплі
Краще, звичайно, але можна загриміти
Инстагра_мерша• 08 ноября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Теплиць 8 штук
В сезон один робітник
Просто автоматизовано
Теплиць 8 штук
В сезон один робітник
Просто автоматизовано
Так, і як автоматизовано збір полуниці, хочу подробиць що там за трактор?
Зубожиння• 08 ноября 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Краще, звичайно, але можна загриміти
Можна((
ПодругаМужа• 08 ноября 2023
Автор. Комент 27.
Не відповідаєте і на інші запитання, а з нетерпінням чекаєте поради..
У Совєтчиць до вас більше поваги ніж у вас до них.